eGospodarka.pl

 • Murapol Atrium Służewiec: nowe mieszkania na Mokotowie

  (...) Murapol Atrium Służewiec to zarówno 26-metrowe kawalerki, jak i lokale dwu-, trzy-, cztero-, a nawet pięciopokojowe. Powstający właśnie budynek ma wyróżniać się m.in. ciekawą (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o zapłatę wynagrodzenia za pracę, poznaj opinie o Sonax Xtreme Wosk Twardy Pełna Ochrona czy przeglądaj oferty pracy z miasta brodnica.


 • GDPR katalizatorem dbałości o cyberbezpieczeństwo?

  (...) Marsh zebrała opinie 1300 kierowników wyższego szczebla. Niemal 2/3 z nich (65%) wskazało, że cyber ryzyko to jedno z kluczowych zagrożeń ich działalności. To spory odsetek, zważywszy (...)

 • Mały podatnik ma wyższą amortyzację jednorazową

  (...) sierpnia 2017 r. ustawy o podatku dochodowym wskazywały że nowi przedsiębiorcy (z pewnymi wyjątkami) oraz spełniający definicję małego, podatnika są uprawnieni do dokonywania jednorazowo (...)

 • Informacje SCAC: przewlekłe kontrole i postępowania podatkowe w VAT

  (...) do czego służy Podstawowym aktem prawnym Unii Europejskiej regulującym zagadnienie wymiany informacji o VAT pomiędzy państwami członkowskimi pozostaje nadal dyrektywa Rady 2011/16/UE z dnia 15 (...)

 • Studia podyplomowe z coachingu w koszty podatkowe firmy?

  (...) Wnioskodawczyni od marca 2014 r., w ramach której zawarła umowę agencyjną z jedną ze spółek. W ramach umowy wnioskodawczyni zobowiązała się do sprzedaży konsumentom towarów należących (...)

 • FinSpy atakuje. Konieczna aktualizacja Adobe Flash

  (...) to luka dnia zerowego CVE-2017-11292. Eksperci Kaspersky Lab wykryli ją w czasie „żywego” ataku. Aby uniknąć infekcji konieczna jest natychmiastowa aktualizacja Adobe Flash. Zdaniem (...)

 • Dematerializacja akcji - czeka nas rewolucja?

  (...) domyślnie, że akcje, jako papiery wartościowe, powinny mieć formę dokumentu. Przepisy szczegółowo regulują, co w takim dokumencie powinno się znajdować i w jakim terminie spółka powinna (...)

 • Zadłużenie Polaków. Tabu czy temat rozważań?

  (...) którzy przyznali się do posiadania obecnych lub wcześniejszych , zapytano o to, czy potrafią otwarcie o nich porozmawiać. 28% z nich zadeklarowało, że nie jest to dla nich żadnym problemem, a (...)

 • Marketing afiliacyjny. Efektywność w pigułce

  (...) coraz większym stopniu zależy na uzyskaniu wymiernych i jednoznacznych pomiarów efektywności ich przedsięwzięć. I to właśnie jest narzędziem, które zarówno pomaga im osiągać te cele (...)

 • Bitcoin za 5 tysięcy $, czyli szybka kariera kryptowaluty

  (...) bardziej zasługuje na uwagę, że to wcale nie on przecierał szlaki wśród kryptowalut, ale właśnie jemu udało się zdobyć i utrzymać pozycję lidera w swoim segmencie. Konkurencja, którą (...)

 • Pokolenie 55+ zwiększa zakupy w internecie

  (...) że w sieci codziennie surfuje już 7 na 10 internautów powyżej 55 roku życia. Okazuje się również, że sposób, w jaki starsze pokolenie wykorzystuje internet, niewiele różni się od (...)

 • Po co banki szperają w naszych social mediach?

  (...) nie dziwi już chyba nikogo. Portale społecznościowe oswoiły nas już z osobami, które bez skrępowania informują cały świat albo przynajmniej jego część o tym co kupują, co lubią i gdzie (...)

 • EUR czeka na czwartkową decyzję ECB

  (...) wyborach w Japonii nie było niespodzianką, ale utrzymanie „super większości” dwóch trzecich głosów w Izbie Reprezentantów już tak. Abenomika zostaje na trzecią kadencję, co oznacza (...)

 • Czego najczęściej dotyczą porady prawne dla studentów?

  (...) różnego rodzaju problemów łatwiej unikną ci studenci, którzy zasięgną porady prawnej jeszcze przed podpisaniem umowy - podkreśla Łukasz Oleksiuk, radca prawny z Okręgowej Izby Radców (...)

 • Co drugi wypadek drogowy dotyczy pieszych

  (...) bardziej narażony na , nie trzeba przekonywać chyba nikogo. W przeciwieństwie do kierowcy nie chroni go ani karoseria samochodu ani tez poduszki powietrzne. Warto jednak podkreślić, że także (...)

 • Bezpieczeństwo żywności na świecie: Indeks 2017

  (...) Światowego Indeksu Bezpieczeństwa Żywnościowego. W tym roku, podobnie zresztą jak rok wcześniej, analizą objęto 113 krajów. Tym razem nasz kraj zajął 27 miejsce na świecie (skok o 2 oczka (...)

 • Czas na pokolenie 50plus?

  (...) zarysowana była trwała tendencja do zatrudniania osób w stosunkowo młodym wieku, co miało dawać firmie gwarancję jakości i siły. Dziś sytuacja prezentuje się nieco inaczej. Rekordowo (...)

 • Rynek walutowy 16-20.10.17

  (...) mierze w rytm tego, jak zmieniały się oczekiwania inwestorów co do dalszej polityki monetarnej Rezerwy Federalnej i ewentualnie EBC. Mieliśmy niedawno okres – np. po słabych wrześniowych (...)

 • Hyundai i30 1.0 T-GDI - hultaj z wielkimi aspiracjami

  (...) przez wszystkich sympatyków jednolitrowych silników, ale ja jakoś specjalnych ich fanem nie jestem. Ja wiem że downsizing jest popularny, ale jakoś nie mogę się do niego przyzwyczaić. Testowy (...)

 • Trójmorze szansą na jedność UE?

  (...) uruchomienia Terminalu LNG im. Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu dokonała niezwykle śmiałej inwestycji, która okazuje się dziś trafiona w dziesiątkę! Nie dość, że uniezależniamy się od (...)

 • Odlewnia Żeliwa Fansuld Sp. j. - Producent odlewów z żeliwa szarego. O firmie, produkty, informacje o surowcu, polityka jakości, sklep fabryczny i dane kontaktowe. Końskie.

  Czytaj więcej: Odlewnie


strony : [ 1 ]
 
23
październik 2017

październik 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2359
CHF 3,6564
USD 3,6061
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.