eGospodarka.pl

 • W 2018 r. kwota wolna od podatku w PIT w górę

  (...) przyjęty przez rząd 2 października 2017 r. Zakres planowanych zmian jest bardzo szeroki. Poniżej opiszemy tylko wybrane. Pierwszą z nich - bardzo istotną dla mało-zarabiających - jest (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument RG-2, poznaj opinie o Spokey Mata do ćwiczeń FLEXMAT 81488 czy przeglądaj oferty pracy z miasta przemyśl.


 • Transakcje z podmiotami powiązanymi i dokumentacja cen transferowych

  (...) W 2016 r. przychody spółki w myśl przepisów przekroczyły 100.000.000 euro. Spółka zawiera transakcje z w myśl ustawy o CIT. Są to zarówno transakcje, których wartość przekracza (...)

 • Wakacje 2017: mamy niższe ceny niż przed rokiem

  (...) w turystyce wyjazdowej 1. Kolejny tydzień września - ponownie dodatnia dynamika sprzedaży wycieczek Garść informacji z ostatniego raportu z systemu MerlinX (38/2017) świadczy o (...)

 • Wyższe oprocentowanie kredytu - co zmieni?

  (...) są obecnie bardzo tanie, oraz dość łatwo dostępne. Obecnie banki tak ustawiają swoje kalkulatory, aby rata nowo udzielanego kredytu nie przekraczała 35%-40% dochodu kredytobiorcy (w (...)

 • Mieszkanie dla studenta - wynająć czy kupić?

  (...) studenta (kawalerki) w jednym z miast akademickich wygeneruje średni koszt na poziomie 1300 zł miesięcznie (plus opłaty). Comiesięczna rata kredytu na zakup małego mieszkania może być nawet (...)

 • Jest warunkowa zgoda na przejęcie EDF Polska przez PGE

  (...) czerwcu 2017 roku. Już w lipcu postępowanie przeszło do drugiej fazy. Dla oceny wpływu, jakie transakcja mogłaby wywrzeć na rynek, konieczne stało się przeprowadzenie badania, które objęło (...)

 • Czy długi spędzają nam sen z powiek?

  (...) warto spojrzeć z uwzględnieniem podziału na płeć. I tak, jeżeli chodzi o obecne , to do ich posiadania przyznaje się 15% kobiet oraz jeden na pięciu mężczyzn. W przypadku dawnych długów (...)

 • Praca w Niemczech. Na co zwrócić uwagę?

  (...) brytyjskim rynkiem pracy znacznie osłabło. Obecnie ci z nas, którym w głowie emigracja zarobkowa, stawiają przede wszystkim na pracę w Niemczech. Statystyki Bundesagentur für Arbeit dowodzą (...)

 • Smartfon Bluboo S1

  (...) FHD produkcji SHARP, który charakteryzuje się współczynnikiem kontrastu wynoszącym 1400:1 oraz odwzorowaniem kolorów NTSC na poziomie 96%. Smartfon ma zaokrąglone boki i ekran pokryty szkłem (...)

 • RPP darowała nam 10 tys. zł

  (...) procentowe w Polsce zaczęły spadać. Wraz z kolejnymi decyzjami RPP, malały też raty kredytów spłacanych w rodzimej walucie. Przykład? Pod koniec 2012 roku przeciętny spłacany złotowy (...)

 • USD czeka na raport z rynku pracy

  (...) obecnie ruszyć rynkiem, więc pozostajemy zamknięci w wąskich konsolidacjach. Nawet 12-letni szczyt indeksu ISM dla usług z USA, czy w miarę solidny raport ADP są ignorowane. Dane z USA są (...)

 • W FMCG liczy się jakość produktu oraz customer experience

  (...) KPMG i organizacji The Consumer Goods Forum, na którego potrzeby przepytano 526 członków kadry kierowniczej globalnych producentów dóbr konsumpcyjnych oraz sieci handlowych z 31 krajów. Ci (...)

 • Oto topowe miejsca na wakacje

  (...) wyciągnięcie ręki „Rezultaty zleconego przez nas badania wyraźnie dowodzą, że jesteśmy spragnieni słońca. Aż 53% respondentów zadeklarowało, że w czasie wakacji marzy im się przede (...)

 • Doradca finansowy w cenie?

  (...) liczby nie jest kwestią ostatnich dni. Z danych zaprezentowanych przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych wynika, że zrzeszane przez nią instytucje wzmożone zapotrzebowanie na doradców (...)

 • Rynek pracy z rekordami. Rodzina 500+ jednak nie szkodzi?

  (...) krajów spłynęły szczegółowe dane dotyczące sytuacji na rynku pracy w II kw. br. W większości państw zdecydowanie poprawia się poziom zatrudnienia czy aktywności zawodowej, maleje (...)

 • Studio Morena. II etap w sprzedaży

  (...) na który złożą się trzy budynki - dwa 12-piętrowe oraz 15-piętrowa dominanta, które łącznie dostarczą na trójmiejski rynek 382 mieszkania o metrażach od 30 do 107 m kw. Pod koniec maja (...)

 • Renault Captur Initiale Paris 1.2 Tce - diament w koronie

  (...) – przyznaję, ale przygoda z Kadjar’em, nawiasem mówiąc bardzo dobrym suv’em, zaowocowała kiełkującą sympatią do producenta znad Loary. Z dużą chęcią wybrałem się po odbiór (...)

 • Jak bardzo różnią się przepisy drogowe w Europie?

  (...) pewność siebie, przekraczając po raz pierwszy granice Polski. Sygnalizacja świetlna oraz baczne obserwowanie pionowych i poziomych znaków ruchu drogowego wystarczą mu, aby ustrzec się przed (...)

 • Wskaźniki HR 2017 dla sektora produkcyjnego

  (...) pokazało, że firmy produkcyjne przy rekrutacji pracowników w większym stopniu niż inne korzystały z firm zewnętrznych. Wydłużył się także wskaźniki czasu rekrutacji na poszczególne (...)

 • Exotic Parkiet - Oferuje parkiety egzotyczne. Rędziny k/Częstochowy.

  Czytaj więcej: Ściany i podłogi


strony : [ 1 ]
 
5
październik 2017

październik 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2985
CHF 3,7435
USD 3,6502
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.