eGospodarka.pl

 • Kasy fiskalne online na początku tylko dla niektórych firm

  (...) publicznych trafił projekt zmiany ustawy o VAT, wprowadzający online, tj. kasy, do których fiskus będzie miał bezpośredni dostęp. Zakłada się, że dotknie ona właścicieli wybranych branż (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT/B(13), poznaj opinie o Easy Touch ET-611U czy przeglądaj oferty pracy z miasta opoczno.


 • Jak uniknąć podatku od zwolnienia z długu?

  (...) Ojciec zawarł z wnioskodawcą w latach 2005-2010 szereg . Ten ostatni jednak ich nie spłacił, w związku z czym wierzytelność z tego tytułu została zasądzona prawomocnym nakazem sądu (...)

 • Monitor Rynku Pracy III kw. 2017 r.

  (...) pokazuje najnowszy Monitor Rynku Pracy, na przestrzeni ostatnich trzech miesięcy na zdecydował się co piąty z respondentów. Tym samym, okazała się najniższa od blisko czterech lat, a jej (...)

 • Polecony z ZUS? Lepiej go nie wyrzucaj!

  (...) trafi do wszystkich płatników składek jeszcze przed końcem bieżącego roku. List polecony w tej sprawie otrzyma aż 3,6 mln przedsiębiorców. Trafi on na adres, pod którym mieści się (...)

 • Catalyst: kłopoty mają głównie małe emisje

  (...) dług wart był 143,7 mln zł, mimo że jeszcze kwartał wcześniej skumulowana 12-miesięczna wartość defaultów wynosiła 63 mln zł. Wtedy też obliczany przez Obligacje.pl Indeks Default Rate (...)

 • Diesel kończy karierę?

  (...) na popularności, wiadomo nie od dziś. Trend spadkowy widoczny jest już od 2012 roku i stoi za nim co najmniej kilka przyczyn. Bez wątpienia ogromny wpływ na sytuację wywarły coraz (...)

 • Zupełnie inna hossa, czyli na czym korzysta dziś rynek pierwotny?

  (...) przyzwyczaił nas do rekordów i nic nie wskazuje na to, aby bieżących 12 miesięcy okazało się w tej kwestii jakimkolwiek zaskoczeniem. Dzisiejszy jest jednak inny niż ten sprzed dekady, a (...)

 • Smartfon HAMMER ACTIVE

  (...) kształt, niewielkie rozmiary 145x75x10,8 oraz wagę - 186 g. Ma ekran IPS o rozdzielczości 1280x720 px, pokryty szkłem Corning Gorilla Glass 3. Wyświetlacz zapewnia żywe kolory i szerokie kąty (...)

 • Płatność telefonem to już norma?

  (...) Różnorodność i powszechność dostępnych form sprawia, że współcześni konsumenci bez większego trudu mogą znaleźć rozwiązanie najbardziej pasujące do ich trybu życia. Oto (...)

 • Atmosfera w pracy i rozwój zawodowy. To liczy się najbardziej

  (...) Polaków przyznaje, że wykonywana przez nich praca jest źródłem satysfakcji. 27 proc. deklaruje, że w ciągu pierwszych sześciu miesięcy bieżącego roku zmieniło pracę lub stanowisko. Tak (...)

 • Skąd się bierze zadłużenie i jak sobie z nim radzimy?

  (...) Co trzeci z badanych, który zadeklarował posiadanie wcześniejszych lub obecnych długów, przyznał, że są one wynikiem zbyt niskich dochodów. Niewiele mniejsza grupa (31%) popadła w finansowe (...)

 • Złoty ma swoje 5 minut

  (...) obligacjami Niemiec i Hiszpanii to kolejny dobry omen dla ryzykownych aktywów. Nastroje na rynkach są naprawdę pozytywne, o czym może świadczyć flirtowanie indeksów giełdowych z rozmaitych (...)

 • Cała prawda o marketingu i PR w Polsce

  (...) respondentów naszego badania dość jasno wynika, że i PR są dziś bezpośrednio angażowane w sprzedaż. W efekcie tego wiarygodnym i najczęściej stosowanym wskaźnikiem efektywności (...)

 • Utwardzanie gruntu - jakie formalności administracyjne?

  (...) powierzchni gruntu wymagać będzie od właścicieli dopełnienia kilku formalności administracyjnych. Kwestia konieczności uzyskania pozwolenia na budowę, lub obowiązek zgłoszenia, ze względu (...)

 • Badania internetu Gemius/PBI IX 2017

  (...) badania Gemius/PBI nie przynoszą żadnych zmian na podium. Wśród wydawców stron i programów internetowych najczęściej odwiedzanych przez internautów zwycięża Grupa Google z zasięgiem (...)

 • BMW i3 - krótki lot w kosmos

  (...) okazję spotkać auta hybrydowe oraz elektryczne. Co prawda to drugie rozwiązanie nie jest jeszcze zbyt popularne w naszym kraju ze względu na dość małą ilość stacji ładowania, ale powoli (...)

 • Zarobki kobiet świadczących płatne usługi seksualne w 2017 roku

  (...) za pieniądze zgodnie z polskim prawem nie jest czynem zabronionym. Polski system prawny przyjmuje tzw. podejście abolicjonistyczne. Oznacza to, że tego typu działalność nie jest w żaden (...)

 • Ile kosztują najtańsze mieszkania?

  (...) Corp S.A. Najtańsze mieszkania, które mamy w ofercie, zaczynają się od 143 tys. zł i są to lokale w inwestycji Świętokrzyska Park w Gdańsku. Niewiele droższe mieszkania można znaleźć (...)

 • Dzidziusiowa Kraina - Wózki oraz inne akcesoria dla dzieci i niemowląt.

  Czytaj więcej: Dzieci


strony : [ 1 ]
 
11
październik 2017

październik 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2836
CHF 3,7144
USD 3,6219
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.