eGospodarka.pl

 • Zdolność kredytowa IX 2017

  (...) wzrostu spada, to wciąż Polacy chcą zadłużać się w bieżącym roku na wyższe kwoty niż przed rokiem. Efekt jest taki, że po trzech kwartałach BIK informuje o prawie 14-proc. wzroście (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Z-3b, poznaj opinie o Tropical BIO GARDEN uniwersalny nawóz dla roślin ozdobnych czy przeglądaj oferty pracy z miasta ciechocinek.


 • Ferie zimowe 2018: Egipt znowu w modzie

  (...) w turystyce wyjazdowej 1. Ostatni tydzień września z kolejną wysoką dynamiką wzrostu sprzedaży wycieczek Garść informacji z najświeższego raportu z systemu MerlinX (39/2017) świadczy o (...)

 • Ryczałt ewidencjonowany od krótkoterminowego najmu okiem fiskusa

  (...) podatkowych odnoszących się właśnie do sytuacji krótkoterminowego najmu. Obecnie dominuje wśród nich pogląd, zgodnie z którym najem krótkotrwały, wykonywany w sposób powtarzalny, nie (...)

 • Nakłady inwestycyjne rosną, ale nie wszędzie

  (...) nakłady inwestycyjne ogółem zwiększyły się o 0,8 proc. w porównaniu do drugiego kwartału ubiegłego roku. Ten skromny wciąż wzrost to głównie zasługa samorządów i instytucji (...)

 • Inwestowanie na giełdzie: 3 spółki na okres świąteczny

  (...) czas świąteczno-sylwestrowy wiąże się z dodatkowymi wydatkami (ciepła odzież, świąteczne prezenty, kreacje sylwestrowe). Pamiętajmy jednak, że pieniądze nie znikają, tylko zmieniają (...)

 • Firmy produkcyjne. Optymizm, inwestycje i brak pracowników

  (...) KPMG badania pt. „Inwestycje przedsiębiorstw produkcyjnych działających w Polsce”. Jego autorzy przyjrzeli się sytuacji przeszło 250 podmiotów. Przypomnijmy, że firmy produkcyjne zaliczane (...)

 • Jaki powinien być idealny menedżer sprzedaży w sektorze technicznym?

  (...) relacje. Rzeczywistość sprzedaży w sektorze technicznym Znacząca liczba menedżerów sprzedaży, z którymi pracuję w sektorze technicznym, reprezentuje markę premium. Odpowiadają oni za (...)

 • Czy warto patrzeć na rynek złota?

  (...) z utrzymaniem wzrostów na tym rynku na przestrzeni ostatnich 18 miesięcy wywołały zmęczenie wśród inwestorów, którzy w efekcie poczuli potrzebę wyprzedaży aktywów. Niemniej jednak (...)

 • Ubezpieczenia obowiązkowe. Kiedy musimy się ubezpieczyć?

  (...) powierzchnia gospodarstwa rolnego Kwestie związane z ubezpieczeniem gospodarstw rolnych doczekały się, podobnie zresztą jak inne ubezpieczenia obligatoryjne, szczegółowych uregulowań (...)

 • Wojna szpiegów: cyberprzestępcy kradną sobie ofiary

  (...) jest identyfikacja narzędzi i standardów, dzięki czemu możliwe staje się wskazanie, z którym dokładnie ugrupowaniem cyberprzestępczym mamy do czynienia. Ta wiedza pozwala ekspertom (...)

 • Technologie i brak pracowników. Tego boją się średnie firmy

  (...) Barometer. To pierwszy tego rodzaju globalny projekt, który bierze pod lupę opinie 2 340 liderów, którzy zarządzają średnimi firmami w 30 krajach, w tym również w Polsce.- to bardzo istotny (...)

 • Czy first minute ma jeszcze sens?

  (...) z okazało się dobrym pomysłem. I tak np. czteroosobowa rodzina państwa Krawczyków z Wrocławia na sierpniowym wypadzie na Rodos zdołała zaoszczędzić zupełnie niebagatelną kwotę 5 tys (...)

 • Zwrot VAT na materiały budowlane: ważna data odbioru budynku

  (...) Wnioskodawca w październiku 2014 r. otrzymał . Wybudował do m do stanu surowego zamkniętego wraz z tynkami wewnętrznymi i niezbędnymi instalacjami (wod-kan oraz elektryczną). 29 lutego 2016 r. (...)

 • JPK_VAT dla mikro-przedsiębiorców w 2018 r.: pytania i odpowiedzi

  (...) wyłącznie na małych, średnich i dużych podmiotach. W przyszłym roku objęte nim zostaną także jednostki mikro. Do przekazywania JPK_VAT będą zatem zobowiązani wszyscy podatnicy VAT (...)

 • Wynajem mieszkania. Co denerwuje nas najbardziej?

  (...) prowadzi do wniosku, że utrapieniem więcej niż co drugiego najemcy są zbyt wygórowane względem oferowanego standardu koszty wynajmu mieszkań i pokojów. Te ostatnie rosną już jednak od (...)

 • Najlepsze raporty społeczne 2017 wybrane

  (...) Konkursu Raporty Społeczne zgłoszona została rekordowa liczba publikacji – 44. Wśród nich znalazło się 40 opracowanych przez firmy, 2 przez fundacje korporacyjne i po jednej przez (...)

 • Smartfon Gigaset GS160

  (...) i ma 5-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości HD 1280x720 pikseli. Wyposażony został w procesor 1.3 GHz quad-core. Ma 1 GB pamięci RAM LPDDR3 oraz 16 GB pamięci eMMC na dane. Posiada także (...)

 • Dolarowi zabrakło paliwa

  (...) jeden do zastąpienia w przyszłym roku Janet Yellen w fotelu prezesa Fed stał się Kevin Warsh. Byłby on najkorzystniejszym wyborem dla dolara, ponieważ postrzegany jest jako zacięty krytyk (...)

 • Nissan Micra 0.9 90 KM - pracowity owad

  (...) bryły Micry. Nowy model wygląda na ponadczasowy, a jego ostre linie idealnie wpisują się w panujące trendy projektantów. Srebrno-czarny grill ma swoje przetłoczenia na masce, a sam przód auta (...)

 • Dodawaj skrzydeł. Jak budować zaangażowanie pracowników?

  (...) to pracownik, który łatwiej osiąga lub nawet przekracza stawiane przed nim cele, nie trzeba przypominać chyba nikomu. Interesującym przykładem mogą tu być osoby pracujące fizycznie (...)

 • Uni-Masz - Projektowanie i produkcja maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego oraz przetwórczego. Jastków k/Lublina.

  Czytaj więcej: Maszyny i narzędzia


strony : [ 1 ]
 
12
październik 2017

październik 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2705
CHF 3,6969
USD 3,6000
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.