eGospodarka.pl

 • Masz sklep stacjonarny? Śledź zachowania, dbaj o doświadczenia

  (...) Mood Media globalnego badania „Stacjonarne punkty sprzedaży - zmiany w zachowaniach konsumentów i czynniki, które na nie wpływają” ("The State of Brick & Mortar: 2017”). Celem, który (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja POG-1C, poznaj opinie o NICI Maskotka Lampart Czekoladowy czy przeglądaj oferty pracy z miasta brzeszcze.


 • Ocena ryzyka krajów wg Coface X 2017

  (...) swój come back? nie traci tempa, a motorem ożywienia jest przede wszystkim wzrost , który okazał się znacznie pokaźniejszy od prognozowanego na początku bieżącego roku. Powodów do (...)

 • Zużyte narzędzia przy budowie środka trwałego a wartość początkowa

  (...) od osób fizycznych (a więc PIT i CIT) wartość początkową w postaci kosztu wytworzenia określają tak samo. Za koszt wytworzenia uważa się wartość, w cenie nabycia, zużytych do (...)

 • Przychody i koszty podatkowe przy budowie i sprzedaży nieruchomości

  (...) Wnioskodawca jest działającą w branży deweloperskiej. Zainteresowana nabyła prawo wieczystego użytkowania gruntu, na którym buduje budynek handlowo-usługowy. We wrześniu 2016 r. podpisała (...)

 • Wydobywanie kryptowalut - Merged Mining

  (...) wynikiem bezpośrednich dochodzeń w sprawie scalonego wydobywania, ale raczej pojawiły się jako część raportu na temat doświadczeń z rzeczywistym rozmieszczeniem zdecentralizowanej (...)

 • Inflacja ukradła nam prawie 14 mld zł oszczędności

  (...) ekonomiczną, ważną z punktu widzenia oceny różnego rodzaju zjawisk zachodzących w gospodarce, ale także ma swój bardzo konkretny wymiar społeczny, odczuwalny w naszych portfelach. Skalę (...)

 • Chcemy lepiej dbać o bezpieczeństwo dzieci w internecie

  (...) naszemu - jeśli nawet nie większym - upodobaniem, nie trzeba przekonywać już chyba nikogo. Najpopularniejszym urządzeniem wśród małoletnich jest smartfon, kupiony najczęściej przez rodzica, (...)

 • 7 sposobów na tanie ogrzewanie mieszkania

  (...) średnio każdego miesiąca ponosi z tytułu ogrzewania koszt na poziomie 1200-2500 zł, a wszystko zależy od tego, w jakim budynku mieszka. Koszty ogrzewania mieszkania zależą od wielu (...)

 • Indeks BIK: popyt na kredyty we IX 2017 r.

  (...) wartość BIK Indeks - Popytu na Kredyty Mieszkaniowe (BIK Indeks – PKM), wskaźnika informującego o rocznej dynamice wartości wnioskowanych kredytów mieszkaniowych, sięgnęła w minionym (...)

 • Czy inwestując w IPO na GPW da się zarobić?

  (...) debiutów widać wyraźnie tendencję spadkową. Wartość europejskich IPO przeprowadzonych w 2016 r. (według ) wyniosła 27,9 mld EUR. Jest to spadek o 51 proc. w porównaniu z 2015 r. Ponadto (...)

 • Wrzosowa Aleja: J.W. Construction buduje mieszkania na Białołęce

  (...) pod tym adresem powstaje najnowsza z inwestycji J.W. Construction. W aktualnej ofercie dewelopera znalazło się 81 jedno- i dwupokojowych lokali o powierzchniach od 26 m² do 46 m². Każdy z lokali (...)

 • Hotele na świecie pełne flamingów do adopcji

  (...) lata chyba wszystkie . Doświadczenie pokazało też, że turyści o wiele chętniej wpuszczają je do hotelowych basenów niż do własnych domów. Badania dowodzą, że dmuchanego kompana zabiera (...)

 • USD pozostaje w korekcie

  (...) nie lubi dokonywać testów balistycznych, kiedy się od niej tego oczekuje. Jeśli dodatkowo reżim spekuluje na rynkach finansowych pod swoje decyzje militarne, z ich punktu widzenia lepiej (...)

 • WskaźnikiHR 2017 dla branży automotive

  (...) potwierdził dynamiczny rozwój sektora, czego głównymi symptomami był wysoki wskaźnik przyjęć oraz długi czas rekrutacji. Problemy z rekrutacją były widoczne zwłaszcza w przypadku wysoko (...)

 • Ford Ka+ - miejski maluch

  (...) Ka+ w Europie postawił na mocne wejście w segment samochodów budżetowych. Po raz pierwszy model pozycjonowany jest w segmencie B, a nie tak jak dotychczas A (stąd zmiana nazwy z Ka na Ka+) (...)

 • Luksus kocha dzieci

  (...) piłkarz, w maju został ojcem. Ledwie jego córka przyszła na świat, plotkarskie media ekscytowały się informacjami o drogich gadżetach, jakie sławni rodzice kupili dla małej Klary. Hitem (...)

 • Opony zimowe: nieobowiązkowe, ale...

  (...) ogumienia, które stosujemy latem? Zasadnicze różnice są dwie. Pierwsze z wymienionych powstają z bardziej miękkiego tworzywa, a ich rowki są głębsze i gęściej przeplatane. Ten tzw (...)

 • 5 Plus, Szczecin - Oferta sprzedaży sprzętu oświetleniowego i akcesoriów.

  Czytaj więcej: Oświetlenie


strony : [ 1 ]
 
10
październik 2017

październik 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2952
CHF 3,7306
USD 3,6468
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.