eGospodarka.pl

 • Umowa zlecenie w gospodarstwie rolnym

  (...) a zleceniobiorcą (osobą nieprowadzącą firmy) na wykonywanie określonych czynności w , nie różni się niczym w zakresie oskładkowania otrzymywanego przez zleceniobiorcę wynagrodzenia od (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument PL-USA 5, poznaj opinie o Organique Nature & Senses Balsam do ciała Mate czy przeglądaj oferty pracy z miasta ustrzyki dolne.


 • Inflacja połknęła zyski z lokat

  (...) że wyraźnie przyspieszył - we wrześniu były one 2,2% wyższe niż przed rokiem. To nie tylko oznacza, że musimy wydawać więcej na życie. Dodatkową konsekwencją jest również to, że (...)

 • Polscy przedsiębiorcy: Indeks Optymizmu IX 2017

  (...) przyniósł kolejną poprawę . Mierzony przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej Indeks Optymizmu Przedsiębiorców osiągnął 123,0 pkt w zakresie oceny bieżącej sytuacji biznesowej (+5,7 (...)

 • Obroty na rynkach GPW IX 2017 r.

  (...) wynika, że łączna wartość obrotu akcjami na głównym parkiecie GPW sięgnęła w badanym okresie 19,6 mld zł, co względem poprzedniego września oznaczało wzrost rzędu 10,9%. Wartość (...)

 • EFL: produkcja i HoReCa w najlepszych humorach

  (...) zarysowują się w . Jego ostatni odczyt dowodził delikatnego spadku nastrojów - wartość Barometru w III kw. 2017 sięgnęła 59,3 pkt, co uczyniło go o 3,7 pkt gorszym od wskazania z (...)

 • Gdy lokal nie jest użytkowany nie ma pierwszego zasiedlenia

  (...) W 2006 r. wnioskodawca kupił strych w celu jego wyremontowania i przystosowania na oraz do dalszej odsprzedaży. Zakup nastąpił od osoby prywatnej, w związku z czym nie był on obciążony (...)

 • Limity podatkowe w 2018 r. obowiązujące podatników PIT i CIT

  (...) (zgodnie z tabelą nr 190/A/NBP/2017). Jest on wyższy od tego sprzed roku (średni kurs ogłoszony przez NBP na dzień 3 października 2016 r. 4,2976 zł/euro). W efekcie limity w PIT i CIT na rok (...)

 • Ceny ON wyższe niż benzyny? O to grają spekulanci

  (...) mają szczęścia do wydarzeń na globalnym . Niszczycielski żywioł, który nawiedził południe Stanów Zjednoczonych, spowodował silne zaburzenia w produkcji benzyn i znaczny wzrost jej cen na (...)

 • O własne mieszkanie będzie coraz trudniej

  (...) od trzech czynników – poziomu dochodów, cen nieruchomości i kosztu kredytu. Od połowy 2012 r. ten ostatni czynnik znacznie poprawił naszą sytuację. Obniżki spowodowały, że średnie (...)

 • Oprocentowanie lokat rośnie już drugi raz z rzędu. Mamy przełom?

  (...) ze złotowych lokat o 18,4 mld więcej niż wpłacili – wynika ze statystyk NBP. To co znika z depozytów terminowych, trafia na . Ostatnie dane wydają się jednak sugerować, że banki chcą z (...)

 • Wyniki ubezpieczycieli I-VI 2017

  (...) przychodów ogółem kluczowa pozycja przypada w udziale składce. W badanym okresie składka przypisana brutto ogółem osiągnęła 31 576,3 mln zł, co jest rezultatem o 15,2% wyższym od (...)

 • Zarządzanie firmą: dobre przywództwo ma 360 stopni

  (...) Wynika to po części ze zmian rynkowych, rosnącej roli lidera zespołu i konieczności znacznie szerszego spojrzenia na pracowników oraz na firmę. W przedsiębiorstwach coraz większe znaczenie (...)

 • II linia metra. Kto na niej skorzysta?

  (...) decyzję o wykorzystaniu potencjału drzemiącego w drugiej linii metra musiały podjąć już dość dawno, o tyle dla części inwestorów kluczowy okres rozpoczyna się właśnie teraz – (...)

 • Galeria społecznościowa. Jakie będzie centrum handlowe nowej ery?

  (...) społecznościowe” to odpowiedź na zmieniające się potrzeby konsumenckie. Galerie społecznościowe to dziś zaledwie dziesiąta część w Polsce Największą rewolucją rynkową (...)

 • Wymiana opon. Co warto wiedzieć?

  (...) ma niebagatelne znaczenie dla naszego . Dlatego tak ważne jest, aby przed zakupem ogumienia dokonać gruntownego rekonesansu, przyglądając się testom i poznając podstawowe parametry opon. Jak (...)

 • Dziś decyzja RPP

  (...) na nowego szefa Fed została zamknięta w czterech nazwiskach, skutkowała nocną wyprzedażą USD. Wytłumaczenie idące za reakcją jest takie, że w ten sposób zamknięta została droga dla (...)

 • Smartfony Moto G5S i Moto G5S Plus zadebiutują w Polsce

  (...) G5S Plus zostały zamknięte w metalowych obudowach typu unibody, wykończonych w dwóch kolorach - Iron Gray i Fine Gold. Moto G5S ma 5,2 calowy wyświetlacz, a Moto G5S Plus - 5,5 calowy. Ekran (...)

 • Mazda CX-5 2.2 SKY-D 6AT AWD SkyPASSION

  (...) od razu jest jasne z jakim modelem mamy do czynienia. Im dłużej jednak na niego patrzę, tym więcej dostrzegam zmian. Praktycznie każdy element został zaktualizowany stylistycznie, ale w takim (...)

 • Zatrudnienie cudzoziemca - nowe zezwolenia od 1 stycznia 2018 r.

  (...) i instytucjach rynku pracy wprowadza z dniem 1 stycznia 2018 r. nowy, szósty rodzaj zezwolenia na pracę tj. zezwolenie na pracę sezonową dla cudzoziemców. Ponadto, z dniem 1 stycznia 2018 r (...)

 • Tricosal Polska Katowice - Producent domieszek do gipsu, taśm uszczelniających, folii i podkładek poślizgowych oraz systemów izolacji przeciwwodnych.

  Czytaj więcej: Materiały


strony : [ 1 ]
 
4
październik 2017

październik 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3025
CHF 3,7581
USD 3,6597
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.