eGospodarka.pl

 • Wtórny rynek nieruchomości IX 2017

  (...) się różnica pomiędzy cenami w transakcjach na rynku wtórnym i pierwotnym, co zawsze było charakterystyczną cechą dla tego miasta. Przy średniej cenie nowych mieszkań w Łodzi dochodzącej (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Spółdzielcza umowa o pracę, poznaj opinie o Nivea Color Crystal Gloss Maseczka czy przeglądaj oferty pracy z miasta tarnobrzeg.


 • Rynek kredytów hipotecznych X 2017

  (...) hipotecznych odnotował istotny wzrost zainteresowania finansowaniem hipoteczny. Na przykład w lipcu udzielono kredytów na kwotę aż o 21,7% wyższą niż przed rokiem (wg. BIK). Najnowsze dane (...)

 • Ustawa inwestycyjna. O krok od Kodeksu urbanistyczno-budowlanego?

  (...) projektu inwestycyjnego Ministerstwo proponuje wprowadzenie do prawa budowlanego nowej formuły Ma się on składać z projektów: inwestycyjnego i technicznego. Wnioskując o wydanie konieczne (...)

 • Koszty utrzymania mieszkania IX 2017

  (...) temu i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie miała wrócić. Jej miejsce na dobre zajęła inflacja, czyli . Póki co nie mamy do czynienia ze skokowymi podwyżkami, ale i tak nasze (...)

 • TFI: sprzedaż i umorzenia IX 2017

  (...) mld zł) trudno równać się z sierpniowym (), to bez wątpienia jednak przedstawiciele TFI nie mogą narzekać na dziewiąty miesiąc tego roku. Jeżeli chodzi o zainteresowanie funduszami, to (...)

 • Podwyższenie kapitału spółki nie chroni przed cienką kapitalizacją?

  (...) Spółka od jednego ze swoich wspólników (spółki z USA). Obecnie, w związku z dokapitalizowaniem spółki planowane jest objęcie przez wspólnika spółki nowo utworzonych udziałów lub (...)

 • Nadchodzi STIR. Konto firmowe pod lupą fiskusa

  (...) od 2018 r. Ministerstwo Finansów wejdzie w posiadanie gigantycznej bazy danych o transakcjach B2B. Obok otrzymywanych co miesiąc JPK_VAT, będzie miało też podgląd płatności między (...)

 • 6 miast i ponad 700 deweloperów. Oto rynek pierwotny w Polsce

  (...) „rynek pierwotny numer dwa” Dodatek do rocznego raportu NBP o sytuacji rynku nieruchomości to jedno z nielicznych źródeł danych na temat liczby deweloperów działających w poszczególnych (...)

 • 4 sposoby na to, jak odzyskać pieniądze firmy

  (...) przedsiębiorca oplątany jest siecią własnych zobowiązań wobec partnerów, fiskusa, ZUS-u czy banków. W takiej rzeczywistości nawet jedna niezapłacona faktura może ściągnąć na (...)

 • Smartfon ARCHOS Diamond Omega

  (...) IPS LTPS o przekątnej 5,73 cala i rozdzielczości 2040 x 1080 pikseli. Ekran został pokryty szkłem Corning Gorilla Glass. Współczynnik gęstości pikseli wynosi 404 PPI. Wymiary smartfonu to (...)

 • Podwyżki OC nie odpuszczają

  (...) w II kwartale 2017 roku z przyjemnością informowaliśmy, że po raz pierwszy od wielu miesięcy odnotowaliśmy spadek średnich cen OC. Choć nie były one znaczące, odpowiednio o 1 i 24 złote (...)

 • Inflacja IX 2017

  (...) Jeśli porównać tegoroczny wrzesień z , to okaże się, że ceny towarów i usług poszybowały w górę o 2,2%, przy czym znacznie większe podwyżki objęły usługi (2,7%) niż towary (2,0%) (...)

 • TFI: wartość aktywów netto IX 2017

  (...) odpływu środków z funduszy aktywów niepublicznych. W minionym miesiącu wartość zgromadzonych w nich środków spadła o niemal -2,6 mld zł, co zaowocowało jej obniżeniem poniżej (...)

 • Dolar w defensywie

  (...) walut G-10 pojawiły się nowe, bardziej sprzyjające okoliczności. Korzystniejsze dla wspólnej waluty środowisko na rynku długu to pokłosie załagodzenia sytuacji Katalonii. Kolejna odsłona (...)

 • Ile kosztują nas złe nawyki i uzależnienia?

  (...) i ich konsekwencje”*. Opracowanie, przygotowane przez ARC Rynek i Opinia dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor i BIK, nie pozostawia właściwie żadnych wątpliwości - największym (...)

 • Praca za granicą? Znajomość języka podwyższa zarobki

  (...) Polaków , nie jest właściwie niczym zaskakującym. Nie dość, że to kraj leżący po sąsiedzku, to jeszcze oferowane przez tamtejszych pracodawców zarobki należą do najwyższych w Unii (...)

 • Mercedes E 400 Coupe 4Matic - poświęcenie

  (...) poświęceń. Sesje zdjęciowe w strugach deszczu lub na siarczystym mrozie. Zaskórniaki wydawane na napełnianie baku żarłocznych bestii. Mordercze spojrzenia sąsiadów, którzy podejrzewają (...)

 • Nie tylko BIK zepsuje ci zdolność kredytową

  (...) O tym, jak dany bank wylicza , decyduje jego wewnętrzna polityka. Wspólne dla wszystkich banków jest natomiast dokładne weryfikowanie możliwości finansowych kredytobiorcy. W tym celu bank (...)

 • Sitodrut - Oferuje siatki, sita z drutu i blachy. Gliwice.

  Czytaj więcej: Akcesoria


strony : [ 1 ]
 
13
październik 2017

październik 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2603
CHF 3,6927
USD 3,6010
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.