eGospodarka.pl

 • Zapłata gotówką przy budowie środka trwałego

  (...) kupił grunt, na którym postanowił wybudować firmowy budynek. Większość faktur i rachunków związanych z budową przedsiębiorca regulował przelewami, niemniej mniejsze kwoty płacił także (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS WL, poznaj opinie o Philips Avent SCF276 czy przeglądaj oferty pracy z miasta żychlin.


 • Składka ZUS gdy otwarcie firmy w trakcie miesiąca

  (...) Osoba rozpoczynająca podlega z tego tytułu co do zasady obowiązkowym ubezpieczeniom społecznym (czyli emerytalnemu, rentowemu i wypadkowemu) jak też ubezpieczeniu zdrowotnemu. Dobrowolne jest (...)

 • Zakup działki budowlanej i budowa domu jako cel mieszkaniowy

  (...) Wnioskodawczyni w 2004 r. nabyła połowę własności mieszkania po zmarłej babci. Resztę nabyła na mocy umowy , którą zawarła ze swoim dziadkiem w 2013 r. (bez spłat i dopłat). nastąpiła (...)

 • Bitcoin. Ryzyko odpowiedzialności karnej lub utraty środków

  (...) że waluta jest całkowicie zdecentralizowana, w założeniu nie jest uzależniona od jakiegokolwiek kraju (w tym jego sytuacji ekonomicznej i polityki), ma ogólnoświatowy zasięg, a część (...)

 • 5 zachowań konsumenckich na czasie

  (...) popularnych obecnie trendów zakupowych istotne miejsce zajmuje żywność - właśnie z nią związane są dwie z pięciu tendencji zaobserwowanych wśród polskich nabywców dóbr i usług (...)

 • Mikroprzedsiębiorstwa polskie w 2016 r.

  (...) informacje, ubiegłoroczny wynik finansowy w 2016 r. osiągnął poziom 124,9 mld zł, co oznacza, że był taki sam jak osiągnięty w poprzednim roku i o 34,7% wyższy niż w roku 2010. Nieco (...)

 • Czy mamy największy w historii boom na rynku pierwotnym?

  (...) w latach 2007 - 2008 … Skalę obecnego boomu deweloperskiego najlepiej można zobaczyć na poniższym wykresie. Przedstawia on zmiany liczby mieszkań rozpoczętych przez deweloperów w ciągu (...)

 • Plan Rozwoju Elektromobilności nie do zrealizowania?

  (...) resort energii informacji, trzema nadrzędnymi celami, które przyświecają Planowi Rozwoju Elektromobilności, mają być: stworzenie warunków dla rozwoju elektromobilności Polaków rozwój (...)

 • Debiut CWA S.A. na NewConnect

  (...) w 2007 roku pod nazwą Centrum Wspierania Administracji „Pro Publico” sp. z o.o. W 2016 roku zgromadzenie wspólników Spółki podjęło uchwały o zmianie firmy i przekształceniu w spółkę (...)

 • Praca na emeryturze? Co drugi Polak mówi "tak"

  (...) w naszym kraju , a to oznacza, że zakończyć karierę zawodową mogą panie w wieku lat 60 oraz mężczyźni, którzy ukończyli 65 rok życia. Wyliczenia ZUS wskazują, że na skutek reformy (...)

 • Debiuty giełdowe w Europie w III kw. 2017 r.

  (...) nie zawiódł - dla europejskich rynków IPO był to najbardziej aktywny z analogicznych okresów od 2014 roku. Łączna wartość ofert opiewała na 8,2 mld euro, co oznacza, że przeszło (...)

 • Praca zdalna? Polacy są na tak

  (...) im elastyczność w wyborze miejsca i czasu pracy, a to wyraźnie potwierdza, że rodzimy . Teraz na "złowienie" talentów największe szanse mają te firmy, które zaoferują pracownikom o wiele (...)

 • Browar Piastowski odzyskuje świetność

  (...) przyszłym mieszkańcom około 1000 lokali, w tym apartamenty z widokiem na Odrę i panoramę miasta oraz nowoczesne lofty z neogotyckimi elementami. Obecnie w ofercie dewelopera znajdują się Nowa (...)

 • USD zmarnował szanse na odbicie

  (...) można odnieść wrażenie, że inwestorzy z jednej strony widzą potencjał do dalszej aprecjacji USD (z podparciem czynników fundamentalnych), ale z drugiej – są pełni obaw, że nawet (...)

 • Canon imageRUNNER ADVANCE C256i, C356i oraz C356P

  (...) oraz C356P mają 10,1-calowe ekrany dotykowe. Zostały wyposażone w technologię obrazowania barwnego V2 z usprawnionym bębnem i nowym tonerem CS, co zapewnia trwałość drukowanych dokumentów i (...)

 • Mercedes GLA 220 4Matic - pierwsze wrażenie

  (...) samochodu i już wiem, że najbliższe kilka dni, które z nim spędzę, będą fajne. Podoba mi się pozycja za kierownicą, nie mam problemów z ustawieniem sobie radia i nawigacji, a do tego (...)

 • Rynek walutowy 02-06.10.17

  (...) względami słabo. Owszem, poziom bezrobocia określono jako 4,2 proc., gdy oczekiwano 4,4 proc. Ale z drugiej strony zatrudnienie w sektorze prywatnym spadło (tak, spadło) o 40 tys. osób, gdy (...)

 • Wzrośnie płaca minimalna. Kto skorzysta najbardziej?

  (...) minimalnej, zarówno w kontekście samej idei tego rozwiązania, jak i ustalenia jej konkretnej wysokości, poruszane są różnego rodzaju problemy, od społecznych, związanych z warunkami życia (...)

 • Domy, a nie mieszkania. Tak żyją Polacy

  (...) niemal ośmiu na dziesięciu, zamieszkuje w budynku z 10 lub więcej . Na przestrzeni lat można jednak zaobserwować tendencję do przenosin z mieszkań do domów, w blokach mieszka coraz mniej (...)

 • Wydawnictwo Instytutu Teologicznego Księży Misjonarzy - Książki o tematyce religijnej, poezja, modlitewniki, obrazki, pocztówki i inne druki.

  Czytaj więcej: Religijne


strony : [ 1 ]
 
9
październik 2017

październik 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3121
CHF 3,7541
USD 3,6743
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.