eGospodarka.pl

 • WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców. Ostatnie dni zgłoszeń do konkursu

  (...) zostało nominowanych ponad 500 firm z całej Polski. Przedsiębiorstwa, które chciałby znaleźć się w gronie Laureatów powinny wysłać do 31. lipca formularz zgłoszeniowy dostępny na (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument RZ-D, poznaj opinie o Goplana Piernikowa czy przeglądaj oferty pracy z miasta prudnik.


 • Wyniki finansowe GPW II kw. 2015

  (...) II kwartału minionego roku to przede wszystkim efekt zwiększonej aktywności uczestników rynku towarowego. Wolumeny na rynku gazu okazały się niemal 5 razy wyższe niż przed rokiem. W (...)

 • Smartfon Moto G 3rd Gen. w Polsce

  (...) i funkcjami możliwe jest dzięki czterordzeniowemu chipsetowi Qualcomm® Snapdragon™ 410 takowanemu zegarem 1,4 GHz, wspieranemu przez 1 GB pamięci RAM i zaawansowanej grafice Adreno 306 450 MHz. (...)

 • Nowy backdoor dla Linuxa

  (...) jako Linux.BackDoor.Dklkt.1 prawdopodobnie pochodzi z Chin. Twórcy wirusa próbowali stworzyć wielokomponentowy , zawierający dużą ilość funkcjonalności, m.in. chcieli wyposażyć go w (...)

 • SUNEX na Głównym Rynku GPW

  (...) został zawiązana aktem notarialnym z dnia 3 grudnia 2002 roku. Spółka została przekształcona w spółkę akcyjną uchwałą Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników w dniu 19 listopada 2010 (...)

 • Świerkowa Polana: będą nowe mieszkania w Robakowie

  (...) obecnie jedna z najpokaźniejszych na terenie gminy Kórnik. Plany dewelopera zakładają, że docelowo w Robakowie powstanie 220 lokali mieszkalnych, w tym również takie, które będą miały (...)

 • Przetargi - raport II kw. 2015

  (...) drugim kwartale 2015 roku w Biuletynie Zamówień Publicznych opublikowano 31 tys. 424 ogłoszenia, wobec 40 tys. 365 ogłoszeń opublikowanych w analogicznym okresie roku 2014. Kwartalna liczba (...)

 • Bezrobotni wolą pracę za granicą niż bony na zasiedlenie

  (...) Polityki społecznej wynika, że jedynie 2 675 osób w pierwszym półroczu 2015 r skorzystało z bonów na zasiedlenie, w ramach rządowego programu aktywizacji bezrobotnych. Bon gwarantuje (...)

 • Nowe technologie wkraczają na autostrady

  (...) że 3/4 operatorów chce wprowadzić system bezgotówkowy, a więcej niż co trzeci wprowadzić lub rozwinąć otwarty system bez punktów poboru opłat. Technologia - to dzięki temu wzrasta (...)

 • Praca na wakacje czyli umowa zlecenie ze studentem

  (...) o odpowiednio mniejszą pensję, aniżeli pracownika na etacie. Jaki podatek? W przypadku wynagrodzenia wypłacanego na podstawie , wartość zaliczki na podatek liczy się w pewnym zakresie (...)

 • Ubezpieczenie od utraty dochodu nie jest kosztem prowadzonej firmy

  (...) jest wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Bydgoszczy z dnia 16 czerwca 2015r. w sprawie o sygn. akt I SA/Bd 370/15, w którym Sąd wskazał, że składka z tytułu ubezpieczenia od (...)

 • Gospodarstwo agroturystyczne to różne stawki VAT

  (...) 43 ust. 1 ustawy o VAT, zwalniającym poszczególne kategorie towarów i usług z opodatkowania VAT-em. Działalność agroturystyczną podlega zatem pod ogólne zasady rozliczenia. Rozpoczynając (...)

 • Zniesienie współwłasności mieszkania otrzymanego w spadku

  (...) Postanowieniem sądu wnioskodawczyni nabyła w całości spadek po zmarłym w 2014 r. Z tego tytułu zapłaciła . Przedmiotem spadku był udział w lokalu mieszkalnym stanowiącym odrębną (...)

 • Astronomiczny rachunek za telefon, czyli przykra pamiątka z wakacji

  (...) jednak niewiele, biorąc chociażby pod uwagę, że rekordzista, 31-leni mężczyzna z Kalisza, ma do oddania ponad 104 tys. zł. Na drugim miejscu plasuje się 26-latek z Mazowsza z kwotą bliską (...)

 • PZWLP: CFM w II kw. 2015

  (...) przez rynek (CFM) w Polsce sięgnął po II kwartale bieżącego roku 12,4% w porównaniu do stanu notowanego pod koniec czerwca ubiegłego roku. Na koniec pierwszego półrocza 2014 r. firmy CFM (...)

 • Inspekcja Handlowa zbadała produkty włókiennicze

  (...) swoim zasięgiem 2 477 partii produktów włókienniczych oraz 340 przedsiębiorców w całej Polsce, zarówno placówki handlu detalicznego, jak i producentów, importerów oraz hurtownie (...)

 • Wakacyjna praca za granicą: lepsze delegowanie czy pośrednictwo?

  (...) Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia (SAZ) prognozuje, że w okresie od maja do września tego roku do może wyjechać nawet 250 tys. Polaków. Największe zapotrzebowanie na zgłaszają Niemcy oraz (...)

 • Honda Jazz 2015 - europejska premiera

  (...) starań, aby powtórzyć sukces osiągnięty przez poprzedników. Nowy model zachowuje klasyczną sylwetkę protoplasty, przy czym wyróżnia się nowoczesną stylizacją nadwozia, podkreśloną (...)

 • BLIK darmowy, ale nie wszędzie

  (...) zastąpić karty płatnicze. Obecnie droga do tego jeszcze daleka. Płacenie w sklepie BLIKIEM, czyli , jest bowiem mniej wygodne niż kartą zbliżeniową. Poza tym wciąż nie we wszystkich (...)

 • 6 wskazówek dla studenta wynajmującego mieszkanie

  (...) ostatnią chwilę Pierwszy błąd, który popełnia wiele osób, to zwlekanie z zabraniem się do działania. Wydaje im się, że czasu jest jeszcze wiele, a on płynie. ma doskonałą lokalizację, (...)

 • Wynagrodzenia osób po 50. roku życia w 2014 roku

  (...) pracownicy z przedziału wiekowego od 36 do 40 lat. Mediana ich wynagrodzeń całkowitych wyniosła 5 000 PLN. Wysokość wynagrodzeń osób po pięćdziesiątym roku życia była zbliżona do pensji (...)

 • Wypadek samochodowy: czego możesz domagać się od sprawcy?

  (...) kończy się na samym zdarzeniu i przykrych wspomnieniach. Powrót do pełni sił nie zawsze jest możliwy, a nieraz wymaga kosztownego, długotrwałego leczenia i rehabilitacji, których koszty (...)

 • EUR/USD - wsparcie na 1.0955 USD, silne odbicie na ropie

  (...) - Produkcja przemysłowa s.a., wst. (m/m) czerwiec (0,8%, prognoza 0,3%, poprzednio -2,2%), 02:30 (Australia) - Wystąpienie publiczne szefa RBA (Glenn Stevens), 03:30 (Australia) - Nowe domy oddane (...)

 • Rynek kupuje USD

  (...) Fed potrzebuje już tylko niewielkiej poprawy sytuacji na rynku pracy, aby rozpocząć proces podwyżek stóp procentowych. Zmiana komentarza jest minimalna, ale na tyle subtelna, aby wzmocnić (...)

 • Lexus Nx to prawdziwa bestia

  (...) japońskiego producenta. To następca konceptu LF-NX, który szokował na każdym kroku; co więcej wersja produkcyjna robi to nadal. Ostre linie i geometryczne kształty to wizja nowoczesnego SUV-a (...)

 • Weidner Polska - Dystrybutor narzędzi oraz maszyn do systemów utrzymania czystości. Łódź

  Czytaj więcej: Maszyny i narzędzia


strony : [ 1 ] . 2
 
30
lipiec 2015

lipiec 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1429
CHF 3,8928
USD 3,7754
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.