eGospodarka.pl

 • BMW 435i to rasowy cruiser

  (...) dowiedzieć się czegoś o tym samochodzie, chociaż zwykle raczej tego nie robię. Obejrzałem więc kilka filmików mniej lub bardziej znanych kolegów po fachu na kanałach You Tube, przeczytałem (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Inżynier, konstruktor - przykładowe CV (życiorys), poznaj opinie o Garnier 100% Color 460 - głęboka czerwień czy przeglądaj oferty pracy z miasta braniewo.


 • Lokata Przedsiębiorcza - Biznes, czyli 2,65% w skali roku od Idea Bank

  (...) okazja na pomnożenie zysków wypracowanych przez firmę. Na uwagę zasługuje elastyczność produktu - to przedsiębiorca, a nie bank, podejmuje decyzję, na jaki czas założy lokatę - 1, 2, 3 (...)

 • Koszty podatkowe: uzyskanie przychodu a zabezpieczenie źródła

  (...) przypadku wynajmu nieruchomości pod prowadzenie sklepu czy innej działalności gospodarczej w danej lokalizacji. Pozytywne prognozy nie zawsze okazują się słuszne, a otwarte placówki zamiast (...)

 • Praca w upały: wyzwanie czy wytchnienie?

  (...) Polsce najcieplejszym miesiącem w roku. Według IMGW, średnia temperatura w lipcu 2014 r. wyniosła 20,5°C. W tym roku również mieliśmy okazję odczuć falę upałów, a jak podają prognozy (...)

 • viaTOLL ma 5 lat

  (...) jest obowiązkowy dla wszystkich pojazdów samochodowych oraz zespołów pojazdów o DMC > 3,5 t., jak również dla autobusów niezależnie od ich dopuszczalnej masy całkowitej. Z kolei kierowcy (...)

 • Zatrudnienie żony to wyższe koszty firmy ale nie zawsze podatkowe

  (...) osoby współpracującej nie znajdziemy w przepisach podatkowych, tylko w przepisach ZUS, zgodnie z którymi za osobę współpracującą uważa się: małżonka, dzieci własne, dzieci drugiego (...)

 • Zasady wystawiania faktur elektronicznych: kontrola biznesowa

  (...) 106g) mówią, że faktury wystawia się co najmniej w dwóch (a niekiedy trzech) egzemplarzach, z których to jeden powinien trafić do nabywcy, a drugi zatrzymuje w swojej dokumentacji podatnik (...)

 • Wynagrodzenie pracownicze: paliwo do samochodu poza ryczałtem

  (...) Spółka, na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej posiada . Z samochodów spółki mogą korzystać prywatnie pracownicy, nie zwracając z tego tytułu żadnych kosztów pracodawcy, w tym (...)

 • Koszt kredytu hipotecznego: indeks VII 2015

  (...) w lipcu br. osiągnęła poziom 77,1 pkt. Po raz kolejny jest to więc jeden z najniższych wyników zanotowanych w historii badania. Czym właściwie jest indeks stworzony przez Lion’s Bank i (...)

 • Znane deptaki = horrendalne ceny nieruchomości

  (...) Cassino to najbardziej reprezentacyjna i rozpoznawalna ulica w Sopocie. W całości wyłączona z ruchu samochodowego jest miejscem gwarnym, pełnym restauracji, kawiarni oraz klubów. To, obok Drogi (...)

 • Odchudzanie i aktywność fizyczna: o tym huczy internet

  (...) już na przełomie marca i kwietnia. Bardziej optymistyczni uważają, że na przed okresem wakacyjnym wystarczy zaledwie kilka tygodni. Jak to zwykle bywa, prawda leży po środku. Według danych (...)

 • Światowi CEO i ich wyzwania

  (...) że nadchodzące trzy lata przyniosą firmom falę wzrostów jest przekonanych większość z 1 278 menedżerów z całego świata przebadanych na potrzeby najnowszego badania KPMG. Co więcej, 69% (...)

 • Prywatność w sieci: ile jej jeszcze zostało?

  (...) jest prywatność, świadczą m.in.zaprezentowane w maju br. wyniki badania zrealizowanego przez firmę Pew Research wśród respondentów ze Stanów Zjednoczonych. Amerykanie przyznali, że waga tej (...)

 • Małe firmy - prognozy II kw. 2015

  (...) wśród najmniejszych przedsiębiorstw. Spośród właścicieli mikrofirm, którzy wzięli udział w badaniu nastrojów, przeprowadzonym przez Grupę Idea Banku w dniach 12 maja -19 czerwca 2015 na (...)

 • Bezrobocie w Polsce VI 2015

  (...) ewidencji urzędów pracy to nadal osoby, które wcześniej pracowały zawodowo. W końcu czerwca 2015 r. zbiorowość ta liczyła 1362,4 tys. (tj. 84,0% ogółu zarejestrowanych), wobec 1425,1 tys (...)

 • Jak oszczędzać pieniądze? Tego można się nauczyć

  (...) zapewnić sobie bezpieczeństwo finansowe. Aby to osiągnąć nie trzeba diametralnie zmieniać swojego stylu życia – wystarczy, że wprowadzimy do niego kilka zasad lub zmienimy nieco nasze (...)

 • Inwestycje w nieruchomości komercyjne: Czechy przed Polską

  (...) Czech w wolumenie sięgnął tym razem (47% - 1,2 mld), Polska zajęła drugie miejsce (32% - 813 mln euro), trzecia pozycja przypadła Węgrom (11% - 280 mln euro), a kolejne zajęły Rumunia (...)

 • Opłaty likwidacyjne: pozew indywidualny czy zbiorowy

  (...) decydując się na pozew zbiorowy i co go odróżnia od pozwu indywidualnego? funkcjonuje w polskim porządku prawnym stosunkowo niedługo, bo od połowy 2010 r., kiedy weszła w życie ustawa z (...)

 • Lubisz podróże? Szukaj pracy w...sprzedaży

  (...) hasło nigdy do końca nie możemy być pewni, co ono właściwe oznacza. O wszystkim decyduje bowiem specjalizacja, w której poszukuje się pracy. I tak np., dla specjalistów zajmujących się (...)

 • Ceny produktów rolnych VI 2015

  (...) roku odnotowano na obu rynkach spadek cen większości produktów rolnych, za wyjątkiem cen żywca wołowego. W czerwcu 2015 r. wzrosły ceny pszenicy w skupie w porównaniu z poprzednim miesiącem (...)

 • Jaki jest polski e-commerce?

  (...) ponad połowa respondentów (55 proc.) deklaruje, że dokonała co najmniej raz w życiu. Najbardziej aktywni w serwisach zakupowych są ludzie młodzi, w wieku 25–34 lata (64 proc.) (...)

 • Honda CR-V 1.6 i-DTEC 9AT 4WD Executive - "miejska terenówka"

  (...) roku czwartej generacji przeszła gruntowny face lifting. Zmiany były bardziej niż kosmetyczne. Dotknęły nie tylko wyglądu, ale także silnika i skrzyni biegów. Tym jednak zajmiemy się nieco (...)

 • EUR/USD - odbicie, ropa na kolejnym dnie

  (...) - Bilans handlu zagranicznego (JPY) czerwiec (-69 mld, prognoza 5,4 mld, poprzednio -217,2 mld), 09:30 (Niemcy) - Indeks PMI dla przemysłu, wst. lipiec (prognoza 51,9, poprzednio 51,9), Indeks PMI (...)

 • Nabici w RBNZ

  (...) 25 pb do 3 proc. i zostawił otwartą drogę do dalszych cięć. Jednakże ton komunikatu nie był tak jednoznaczny, aby gwarantować kolejną obniżkę na następnym posiedzeniu we wrześniu (...)

 • WIG20 - nowe długoterminowe dno

  (...) możliwa jest kontynuacja fali spadkowej. Ze szczytu z 17-go lipca powinna się pojawić spadkowa piątka. Obecnie znajdujemy się w fali trzeciej. Zasięg spadków można byłoby szacować na (...)

 • Rosanegra - Oferuje biżuterię sztuczną: kolczyki, naszyjniki i bransolety.

  Czytaj więcej: Dodatki


strony : [ 1 ] . 2
 
23
lipiec 2015

lipiec 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1285
CHF 3,9357
USD 3,7559
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.