eGospodarka.pl

 • Renault Megane 1,2 TCe – czas na nową generację

  (...) stara konstrukcja, która podczas swojego 7-letniego cyklu życia przeszła dwie zmiany twarzy. Konkurencja w tym samym czasie zdążyła wprowadzić na rynek kolejne już generacje swoich (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS W3, poznaj opinie o Dax Fitolift Krem przeciwzmarszczkowy z flawonem i fitohormonami na noc czy przeglądaj oferty pracy z miasta kościan.


 • Karta graficzna ASUS Strix R9 Fury

  (...) Strix R9 Fury wyposażono w nową technologię chłodzenia ASUS DirectCU III. Wykorzystuje ona dwa przewody cieplne o średnicy 10 mm, które są w bezpośrednim kontakcie z procesorem graficznym (...)

 • W rolnictwie będzie podatek dochodowy jak od działalności gospodarczej

  (...) ogłoszona ustawa z 9 kwietnia 2015 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz niektórych innych ustaw. Zawiera ona kontrowersyjną poprawkę umożliwiającą opodatkowanie (...)

 • Zwrot nadpłaty podatku PIT za 2014 r. z urzędu skarbowego

  (...) dochodów osiągniętych w 2014 r. czekają zleceniobiorcy, wykonawcy , osoby, których zeszłoroczny dochód nie przekroczył 3091 zł, rozliczeni z fiskusem na preferencyjnych warunkach (...)

 • Wynajem mieszkania nie pozbawia ulgi w podatku od spadku

  (...) Wnioskodawczyni odziedziczyła w 2011 r. po zmarłej ciotce mieszkanie, w stosunku do którego skorzystała z w podatku od spadków i darowizn określonej w art. 16 ustawy (zwolnienie do 110 mkw (...)

 • Darmowy hot spot - wróg numer 1?

  (...) jest odpowiednio chronionych i dlatego stają się łatwym celem dla cyberprzestępców. Tymczasem poznanie i stosowanie kilku prostych zasad zapewni naszym „mobilnym asystentom” bezpieczeństwo. (...)

 • Sprzedaż obligacji skarbowych VI 2015

  (...) finansów nie zdecydował się na żadną - nabywcom została przedstawiona oferta obejmująca standardowe cztery rodzaje papierów dłużnych: 2-letnie obligacje o stałym oprocentowaniu (DOS0617) (...)

 • Globalne fuzje i przejęcia: do 2017 r. rynek będzie wart 3,4 biliona USD

  (...) Oxford Economics wskazuje, że czas powolnego wychodzenia z globalnego kryzysu finansowego powoli się kończy, co ma przełożyć się pozytywnie na dynamikę działalności transakcyjnej. Podstawą (...)

 • Osiedle Dwa Tarasy: II etap w sprzedaży

  (...) Płockiej, na terenie dzielnicy Ujeścisko. Mieszkańcy mogą tu liczyć nie tylko na dogodne połączenie z innymi rejonami miasta, ale też dość prężnie rozwijającą się infrastrukturę oraz (...)

 • Polska Ekstraklasa – przychody w 2014 r.

  (...) przez Deloitte przedstawia przychody klubów grających w rozgrywkach Ekstraklasy w sezonie 2014/2015, osiągnięte w roku 2014. Na podium oprócz Legii Warszawa i Lecha Poznań (które utrzymały (...)

 • Mieszkanie i edukacja dzieci, czyli Polak inwestuje 5 mln zł

  (...) mało? Biorąc pod uwagę, że w lutym bieżącego roku przeciętne wynagrodzenie w naszym kraju sięgało nieco ponad 4,2 tys. zł, kwota ta wydaje się bardzo pokaźna - stanowi bowiem (...)

 • Monitor Rynku Pracy V 2015

  (...) od półrocza jest na tyle dynamiczny, że wywiera już odczuwalny wpływ na sytuację zatrudnionych. Dowodzi tego również najnowszy „Monitor Rynku Pracy”, który wskazuje to ożywienie (...)

 • Urlop wypoczynkowy: jakie prawa pracownika?

  (...) może się zrzec (w przypadku umowy o pracę). Przepisy określają liczbę dni wypoczynku w zależności od stażu pracy. Dodatkowo, w Kodeksie pracy znajdziemy zapis o tym, że co najmniej jedna (...)

 • Wypożyczalnie samochodów kończą z nieuczciwością?

  (...) następstwem dostosowania się wypożyczalni do obowiązujących regulacji unijnych w zakresie i . Niektóre z wprowadzanych zmian: większa przejrzystość podczas dokonywania rezerwacji online: (...)

 • Kto korzysta na rozwoju sektora BPO/SSC w Polsce?

  (...) rodzime miasta doskonale wykorzystały potencjał, jaki daje im obecność sektora BPO/SSC nie trzeba chyba przekonywać już nikogo. Nie tylko udowodniły, że są w stanie zapewnić dobrą kadrę (...)

 • Przed wyjazdem na wakacje kupujemy odzież i kosmetyki

  (...) w czasie urlopu częściej jadamy w restauracjach, wyjeżdżamy na wycieczki, czy wychodzimy wieczorami. Letnia aura sprzyja również wzrostowi wydatków na odzież i kosmetyki, czego dobitnym (...)

 • Odszyfrowujemy rachunek za gaz

  (...) abonament, taryfa, wielkość zużycia. To tylko niektóre z pozycji, które możemy znaleźć na fakturach otrzymywanych od lub prądu. Jeśli zrozumienie rachunku okazuje się zbyt skomplikowane (...)

 • EUR/USD - możliwy test wsparcia 1.0925-1.0955 USD

  (...) - PKB (k/k) II kw. (1,7%, prognoza 1,7%, poprzednio 1,4%), PKB (r/r) II kw. (7%, prognoza 6,9%, poprzednio 7,0%), Produkcja przemysłowa (r/r) czerwiec (6,8%, prognoza 6%, poprzednio 6,1%), Sprzedaż (...)

 • Euro pozostaje stabilne

  (...) kwartale ustabilizował się na poziomie 7 proc., wyżej niż prognozowane 6,8 proc. Jednakże eksperci od chińskiego rynku wskazują, że z danych miesięcznych wyłania się obraz słabszej (...)

 • S&P500 - możliwa realizacja zysków

  (...) możliwe jest dokończenie lokalnej korekty. Silny opór znajduje się w okolicy 2280pkt. Przebicie tej bariery może otworzyć drogę do wzrostów w okolice 2330 pkt. (wykres 1). Dziś w (...)

 • Wynagrodzenia programistów w 2015 roku

  (...) się: Java/JEE/J2EE, C/C++, bazy danych, .NET, serwisy i aplikacje internetowe, systemy klasy ERP oraz PHP. Wynagrodzenia programistów na kontrakcie oraz umowie o pracę Ze względu na charakter (...)

 • 3 powody, dla których warto oprzeć rekrutację na AdWords

  (...) 1/3 pracodawców deklaruje wzrost zatrudnienia. Najwięcej ofert ma pojawiać się w szeroko pojętym przemyśle, a także handlu, branży serwisowej oraz budownictwie. Równie pozytywne informacje (...)

 • Radiosfera - Kanały mix, klub, old, reggae.

  Czytaj więcej: Internetowe


strony : [ 1 ]
 
15
lipiec 2015

lipiec 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1319
CHF 3,9595
USD 3,7470
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.