eGospodarka.pl

 • Nowe Piotrowo: 100 nowych mieszkań w Poznaniu od KMD Deweloper

  (...) budynku. W ofercie znajdą się mieszkania dwu- i trzypokojowe z możliwością ich łączenia. Mieszkańcy lokali zlokalizowanych na parterze będą mogli korzystać z przydomowych ogródków, a (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o sprostowanie świadectwa pracy, poznaj opinie o Klupś ŁÓŻKO PIĘTROWE Z SZUFLADAMI I MATERACAMI czy przeglądaj oferty pracy z miasta myszków.


 • Centra handlowe w Polsce: oferta szeroka czy unikalna?

  (...) już od lat 90-tych ubiegłego wieku. Z danych JLL wynika, że pod koniec marca bieżącego roku na rodzimym rynku działały 384 centra handlowe (9 mln mkw.), z czego 278 (7,3 mln mkw.) (...)

 • W m-commerce króluje Android

  (...) pozostawia wątpliwości - zdecydowanym liderem wśród polskich konsumentów, zarówno w przypadku tabletów, jak i smartfonów, jest Android. Aplikację na urządzenia z systemem operacyjnym Google (...)

 • Depozyt nieprawidłowy opodatkowany PCC tak jak pożyczka

  (...) w przepisach . Zgodnie z art. 845 k.c, jeżeli z przepisów szczególnych albo z umowy lub okoliczności wynika, że przechowawca może rozporządzać oddanymi na przechowanie pieniędzmi lub innymi (...)

 • Nowa ustawa deweloperska to zbyt duże obciążenie dla deweloperów?

  (...) lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego, zwana również , weszła w życie 29 kwietnia 2014 r. Nadrzędnym celem, jaki miał zostać osiągnięty dzięki jej wprowadzeniu było ograniczenie (...)

 • Seat Leon ST 2.0 TDI 4Drive Style kusi wyposażeniem

  (...) się do czegokolwiek przyczepić. to bez wątpienia najbardziej urodziwe kompaktowe kombi koncernu Volkswagena. Nie znajdziemy tu zbyt wielu designerskich smaczków, ale wszystko wydaje się (...)

 • Grecja nie chce pomocy

  (...) prezydent Francji Francois Hollande mają spotkać się w poniedziałek w Paryżu, aby ustalić wspólne stanowisko odnośnie dalszego postępowania w . Zadanie to nie do końca łatwe, gdyż Francja (...)

 • Wakacje 2015: na dłużej i za mniejsze pieniądze

  (...) stało się zauważalne, że w bieżącym roku bilety lotnicze kosztowały Polaków mniej niż w roku ubiegłym. Nie oznacza to jednak, że kupili ich mniejszą ilość. Wręcz przeciwnie – wraz z (...)

 • Niezapłacona grzywna = wpis do rejestru dłużników

  (...) w terminie grzywnach, nawiązkach, kosztach sądowych i innych tego rodzaju płatnościach mogły, ale nie musiały znaleźć się w biurze informacji gospodarczej. Od 1 lipca jest to obowiązkowe (...)

 • Monitoring w miejscu pracy – na jakich zasadach?

  (...) monitoring wiąże się z przetwarzaniem danych, powstaje pytanie, czy tego rodzaju przetwarzanie jest legalne, a jeżeli tak – to w jakich warunkach. Chcąc stosować monitoring, pracodawca musi (...)

 • Google przewidzi wyniki wyborów?

  (...) aby monitoring internetu pozwalał przewidzieć wyniki wyborów, to z pewnością można byłoby mówić o utracie kluczowej roli telewizji w komunikacji politycznej. Na to jest jednak zbyt (...)

 • Nowy Korczak: FB Antczak buduje 400 mieszkań w Kaliszu

  (...) jak gwarantuje , będzie w stanie sprostać potrzebom mieszkańców Kalisza i okolic>, miejsce dla osób poszukujących wielkomiejskiego stylu w atrakcyjnej cenie. Pierwszy z zaplanowanych budynków (...)

 • Już czas pomyśleć o wyprawce szkolnej

  (...) Mimo że dzieci 26 czerwca przestały myśleć o szkole, ich rodzice doskonale zdają sobie sprawę z nadchodzących wydatków. Największym obciążeniem budżetu są co roku podręczniki, których (...)

 • W ramach ulgi rehabilitacyjnej odlicza się bilety lotnicze

  (...) Wnioskodawca doznał urazu czaszkowo-mózgowego przebywając w Gruzji w lutym 2014 r., w wyniku czego znalazł się w szpitalu w X, gdzie wykonano operację ratującą mu życie. Doznał on jednak (...)

 • Kontrakt menadżerski to wyższy podatek i składki ZUS

  (...) menedżerowie najpierw otwierali działalność gospodarczą na własne nazwisko, w ramach której świadczyli usługi menedżerskie, a następnie – wybierając oczywiście dla tych form (...)

 • EUR/USD - powrót do czerwcowego dna i odbicie

  (...) - Wystąpienie publiczne szefa BoJ (Haruhiko Kuroda), 08:00 (Niemcy) - Zamówienia w przemyśle s.a. (m/m) maj (-0,2%, prognoza -0,4%, poprzednio 2,2%), 09:15 (Szwajcaria) - Inflacja CPI (m/m) (...)

 • Jeden kredyt na kupno i remont mieszkania

  (...) na wykończenie nowego mieszkania lub „z drugiej ręki” można pozyskać właśnie w ramach kredytu hipotecznego. Większość banków gotowa jest wówczas „dorzucić” dodatkowe 10 procent (...)

 • Greckie "nie" przecenia rynek akcji

  (...) sesji można oczekiwać spadków do nowego dna. Próba przełamania dna ze stycznia nie powinna się udać. W dalszej perspektywie oczekuję na odreagowania spadków. Silny opór znajduje się w (...)

 • Euro jest słabsze po weekendzie

  (...) nowych warunkach) wciąż jest możliwe, ale trudno oczekiwać, aby wynik referendum złagodził stanowisko którejś ze stron. Wręcz przeciwnie, grecki rząd poczuje się mocniejszy traktując (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 29.06.-03.07.15

  (...) kilkusesyjnym terminie możliwy jest powrót do oporu w rejonie 11 290 pkt. Przebicie tej bariery wygeneruje sygnał do wzrostów w okolice 11 450 - 11 670 pkt. Polska (mWIG40) - W krótkim (...)

 • Praca w korporacji: kilka zasad jak przetrwać

  (...) pracy w dużej organizacji bardziej stworzone są osoby silnie ukierunkowane na sukces, lubiące rywalizację i osiąganie kolejnych celów zawodowych. Jednak nie tylko takie predyspozycje są (...)

 • Jakie zarobki Polaków w Norwegii?

  (...) są wysokie, ale także koszty różnych produktów. Poniżej zestawione zostały ceny produktów, używek i usług w tym kraju i w Polsce. Aby ułatwić porównanie, dla 28 krajów Unii Europejskiej (...)

 • E.C.E. - Producent i dystrubutor sprzętu rehabilitacyjnego dla osób niewidomych, niedowidzących i niepełnosprawnych ruchowo.

  Czytaj więcej: Dostępność


strony : [ 1 ]
 
6
lipiec 2015

lipiec 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1990
CHF 4,0193
USD 3,7960
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.