eGospodarka.pl

 • BMW X6 xDrive30d łączy cechy SUV-a i Coupe

  (...) w 2008 roku „iks szóstka” nieco się postarzała. W ramach wygładzenia zmarszczek, w ubiegłym roku E71 zastąpiła nowa generacja - F16. Tak, właśnie F16. I chyba to oznaczenie bardziej (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KW-WPIS, poznaj opinie o Panasonic NV-GS180 czy przeglądaj oferty pracy z miasta sosnowiec.


 • Nowe taryfy JA+ Abonament od Plusa

  (...) nielimitowany Internet LTE, podstawowe pakiety internetowe do 10 GB, pakiet minut w roamingu na terenie UE już w taryfie za 49,99 zł, rozmowy bez limitu na numery komórkowe, rozmowy bez limitu na (...)

 • Najlepsze lokaty bankowe wg Expandera VI 2015

  (...) nieprawdopodobne, . Wśród ofert bez gwiazdek średni zysk np. z ofert na okres półroczny wynosi zaledwie 1,54%. Dla porównania, przed miesiącem było to 1,62%, a przed rokiem 2,67%. Na (...)

 • Obroty na rynkach GPW VI 2015 r.

  (...) – wartość obrotów akcjami w ramach arkusza zleceń na Głównym Rynku (+ 0,8% rdr) 113,9 mld zł – łączna wartość obrotów na Głównym Rynku w I półroczu 2015 r. 897,4 mln zł – (...)

 • Najdroższe powierzchnie biurowe I kw. 2015

  (...) londyńska dzielnica West End. W tej lokalizacji koszty najmu sięgają poziomu 223 EUR/mkw./m-c, na drugiej pozycji Hong Kong (Centrum) z czynszami na poziomie 212 EUR/mkw./m-c, a brązowy medal (...)

 • Ataki malware ukierunkowane na bankowość mobilną

  (...) atak malware na urządzenia pracujące pod kontrolą Androida – wynika z badania przeprowadzonego przez ekspertów G DATA (zgodnie z danymi za I kwartał 2015 r.). Ponad połowa szkodliwego (...)

 • Chipita tworzy nowe miejsca pracy w Tomaszowie

  (...) to przedsiębiorca z branży spożywczej. który funkcjonuje na polskim rynku już od 17 lat. W 2005 roku spółka rozpoczęła program inwestycyjno-produkcyjny w Łódzkiej Specjalnej Strefy (...)

 • Rynek nieruchomości w Polsce V 2015

  (...) portalu nieruchomości Morizon.pl średnie wystawionych do sprzedaży w w dalszym ciągu podlegają zmianom, które można określić jako marginalne. W ostatnim miesiącu tylko w 3 z 18 badanych (...)

 • Pieniędzy na MdM może zabraknąć. Ale dopiero za rok

  (...) pieniędzy przewidzianych na dopłaty w w 2015 roku wydano 268,4 mln złotych (37,5% z zaplanowanej kwoty 715 mln zł). To niewiele biorąc pod uwagę, że z pieniędzy zarezerwowanych na dopłaty w (...)

 • Kupno mieszkania: czy wakacje to dobry czas?

  (...) biuro nieruchomości Metrohouse wynika, że zainteresowanie nie maleje w okresie wakacyjnym. Większość ankietowanych pośredników (64 proc.) twierdzi, że klienci przeznaczają czas urlopów na (...)

 • Postępowanie podatkowe: przeglądanie akt sprawy

  (...) tajne, ale dla osób postronnych. Sam zainteresowany, czyli podatnik, wobec którego toczy się takie postępowanie, powinien natomiast mieć do nich dostęp. nie może mu zabronić (poza (...)

 • Odliczenie VAT od paliwa: ważna data sprzedaży a nie faktury

  (...) z tytułu nabycia paliwa do wykorzystywanego zarówno w działalności jak i do celów osobistych, będzie przysługiwało prawo do odliczenia 50 proc. kwoty podatku od towaru i usług – (...)

 • Sytuacja finansowa sektora przedsiębiorstw I kw. 2015

  (...) relatywnie wolniej rosnącym kosztom, dynamika wyniku finansowego na podstawowej działalności zwiększyła się. Ustąpiły również jednorazowe czynniki obniżające wypracowane zyski na (...)

 • Firmy transportowe: właściciele płacą kary za błędy kierowców

  (...) w art. 13i ustawy o drogach publicznych, która przesądza o tym, że jeżeli kierujący pojazdem nie wypełni tego ustawowego obowiązku, będzie odpowiadał za naruszenie przepisów w zakresie (...)

 • Pozwolenie na budowę domu już niepotrzebne

  (...) Celem wprowadzenia stało się skrócenie procesu formalnego, co ma znacznie wspomóc zarówno inwestorów, jak i osoby prywatne w realizowaniu planów budowlanych. Jednym ze szczególnie (...)

 • Grecja może podwyższyć kurs franka. Czas na przewalutowanie?

  (...) wynoszący ponad 4 zł raczej nie zachęca do w tej walucie. Sytuacja w Grecji powoduje jednak, że wielu Polaków obawia się konsekwencji ewentualnego bankructwa tego kraju i skokowego wzrostu (...)

 • Końcowy spis z natury z korektą kosztów w podatku dochodowym

  (...) Wnioskodawca rozpoczął prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie jednorodzinnego . Na jego potrzeby nabędzie w czerwcu 2015 r. grunt pod budowę z odroczonym terminem płatności. Cena (...)

 • 7 grzechów głównych polskiego rekrutera

  (...) wspierające pracodawców w zarządzaniu tysiącami widzimy, że obecnie w bardzo wielu branżach to pracodawcy w Polsce powinni , a nie odwrotnie. Wzorem państw zachodnich, gdzie z taką sytuacją (...)

 • Stosowanie przepisów o kasach fiskalnych sprawia problemy

  (...) fiskalnych w . Jeszcze nie tak dawno organy podatkowe zgodnie twierdziły, że w roku 2015 biura rachunkowe, jako że wykonują czynności doradztwa podatkowego, nie tylko nie mogą korzystać ze (...)

 • 10 pytań, które warto zadać na rozmowie kwalifikacyjnej

  (...) osoby na tym stanowisku Ogólny zarys wymaganych kompetencji znajdziemy oczywiście w ogłoszeniu rekrutacyjnym, ale zawsze należy , np. na co będzie kładziony nacisk w trakcie tzw. „okresu (...)

 • Czy reklama telewizyjna ustąpi miejsca programmatic TV?

  (...) rynku programmatic TV w Stanach Zjednoczonych sięgnie 2,5 mld dolarów, co będzie stanowić ok. 4 proc. telewizyjnych budżetów reklamowych. Do 2019 roku nakłady na ten cel mają wzrosnąć aż (...)

 • Przelew bankowy: jaki powinien być według klientów?

  (...) sektora bankowego”, zrealizowanym przez ZBP we współpracy z KIR, 32 proc. ankietowanych klientów banków za najważniejszą cechę przelewu uznało szybkość transakcji. O 1 proc. więcej (...)

 • EUR/USD - możliwe odbicie

  (...) Euro) - Protokół z posiedzenia ECB czerwiec, 14:30 (USA) - Stopa bezrobocia czerwiec (prognoza 5,4%, prognoza 5,5%), Zmiana zatrudnienia w sektorze pozarolniczym czerwiec (prognoza 230 tys (...)

 • Roboty sprzątające i automatyczne kosiarki coraz popularniejsze

  (...) choć ceny wysokie W ciągu ostatnich pięciu lat zainteresowanie robotami odkurzającymi na międzynarodowych stronach idealo wzrosło o ponad połowę i obecnie stanowi 10% całego popytu. W (...)

 • Dziś dane z rynku pracy w USA

  (...) tak jak to zwykle bywa w piątek, na rynek napłyną dane z amerykańskiego rynku pracy dotyczące m.in. zmiany zatrudnia, stopy bezrobocia i przyrostu płac. Amerykanie mają jutro wolne ze względu (...)

 • GoldenLine - Społeczność skupiona na rozwoju kariery i życia zawodowego. Umożliwia poznanie ludzi z branży i monitorowanie rynku pracy.

  Czytaj więcej: Serwisy społecznościowe


strony : [ 1 ] . 2
 
2
lipiec 2015

lipiec 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1935
CHF 3,9974
USD 3,7859
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.