eGospodarka.pl

 • Ford Ka 1.2 Trend vs Hyundai I 10 Premium

  (...) którzy traktują je jako drugie lub trzecie auto w rodzinie. Dzisiaj porównamy dwa auta, które zasadniczo różnią się od siebie wyglądem zewnętrznym, wewnętrznym, oraz osiągami. Są to (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja PCC-3, poznaj opinie o Hama Antena TV/FM 36DB srebrna czy przeglądaj oferty pracy z miasta otwock.


 • Wielowalutowa karta debetowa MasterCard już w Pekao

  (...) , których właściciele, lub pracownicy często podróżują służbowo za granicę i realizują transakcje w różnych walutach. Można nią jednak płacić również na terenie naszego kraju (...)

 • Prosty kredyt inwestycyjny dla MSP w ofercie mBanku

  (...) głównej mierze tym przedsiębiorcom, którzy noszą się z zamiarem powiększenia bądź odnowienia majątku firmowego poprzez kupno maszyn, urządzeń oraz środków transportu. Za jego pomocą (...)

 • Windows 10 od dziś

  (...) wzięło udział ponad 5 mln użytkowników. Jest on dostarczany w modelu usługowym (Windows as a service), dzięki czemu będzie na bieżąco aktualizowany o innowacyjne funkcje oraz udoskonalone (...)

 • Koszty polisy OC w księdze przychodów i rozchodów różnie rozliczane

  (...) się rozwodzić nad tym, jakie są warunki zaliczenia polisy ubezpieczeniowej do kosztów uzyskania przychodu. Te przedstawione we wstępie (a więc tyczące się biur rachunkowych i doradców (...)

 • Ulga na złe długi przy odwrotnym obciążeniu?

  (...) objęte towary wymienione w załączniku nr 11 do ustawy o VAT. Mechanizm ten stosuje się w razie spełnienia przesłanek określonych w art. 17 ust. 1 pkt 7 ustawy o VAT, czyli gdy: dokonującym (...)

 • Owoce "zdrowe" dla firmy: zmniejszą jej podatek

  (...) kwotę podatku dochodowego o wydatki, jakie ponosi w związku z prowadzeniem działalności. Wedle fundamentalnej definicji, są wydatki poniesione w celu uzyskania, zachowania lub zabezpieczenia (...)

 • Sprzedaż VAT marża w biurze rachunkowym?

  (...) Wnioskodawczyni prowadzi działalność gospodarczą w formie i z tego tytułu rozlicza podatek VAT. Na potrzeby firmy nabyła ona w 2010 r. , który został uznany za środek trwały. Zakup (...)

 • Smartfony Motorola - Moto G, Moto X Play i Moto X Style

  (...) to doskonałe możliwości techniczne połączone z ponadczasowym wzornictwem i przyjazną ceną. Dzięki odporności na wodę o klasie wodoszczelności IPX7 zapewnia bezpieczeństwo na wypadek (...)

 • Zaplecze kadrowe i biura. To przyciąga inwestycje

  (...) odpowiedzi na to pytanie nie sposób udzielić – wiele zależy bowiem od specyfiki danej branży oraz indywidualnych potrzeb danej firmy. Są jednak kwestie, które interesują niemal każdego (...)

 • W 2020 r. smartfony zastąpią portfele?

  (...) na wartość transakcji. Konsumenci prognozują, że do 2020 r. dokonując płatności za pomocą urządzeń mobilnych, będą wydawać tygodniowo 160 złotych na osobę. Co piąty badany (22%) (...)

 • Zdjęcia, czyli droga do sukcesu w e-commerce

  (...) E-handel notuje prawie co roku wzrosty rzędu kilkunastu i więcej procent. Według szacunków opartych o raport E-commerce w Polsce 2015 r., w 2014 r. za pośrednictwem sieci sprzedano produkty i (...)

 • EUR/USD - dziś decyzja FOMC, odbicie na ropie

  (...) - Sprzedaż detaliczna (r/r) czerwiec (0,9%, prognoza 0,5%, poprzednio 3%), 08:00 (Niemcy) - Indeks zaufania konsumentów GfK sierpień (10,1, prognoza 10,1, poprzednio 10,1), 12:00 (Wlk. Brytania) - (...)

 • Osiedle Palladium: II etap zakończony zgodnie z planem

  (...) użytkowania po zakończeniu realizacji II etapu inwestycji to lokal jednopokojowy, o powierzchni 31 mkw., największe to cztery pokoje o powierzchni 71 mkw. to zespół budynków o wysokości od 2 (...)

 • Firmy pożyczkowe wreszcie pod nadzorem

  (...) tych przepisów pożyczki staną się po prostu tańsze. Ponieważ małym firmom i mikrofirmom trudno uzyskać kredyty bankowe, pożyczanie na rynku pozabankowym jest dla nich alternatywą. Za (...)

 • Tradycyjny SMS ciągle ma wzięcie

  (...) wysyła smsy codziennie, a co drugi robi to kilka razy w tygodniu. Smsy są formą komunikacji, którą wybierają nawet użytkownicy najbardziej nowoczesnych urządzeń. Z komunikatorów mobilnych (...)

 • W jaki sposób rejestr dłużników może utrudnić ci życie?

  (...) Na zakończenie 2014 r. zaległe zadłużenie Polaków wyniosło 40,94 mld zł i było to o 1,1 mld zł więcej niż przed rokiem – wynika z najnowszego Raportu InfoDług. Niespłacanie (...)

 • Czy Windows 10 przebije Windows 7 i Androida?

  (...) Microsoft zadecydował o przywróceniu Menu Start – elementu, który niezmiennie funkcjonował w kolejnych wersjach oprogramowania aż do systemu Windows 7. W kolejnej odsłonie zastąpiły go (...)

 • Fed zobowiązany nie być zobowiązanym

  (...) rękę nad przyciskiem, którym odpali cykl podwyżek stóp procentowych. Ostatnie dane makro wspierają wyrażany przez niektórych przedstawicieli Fed (na czele z prezes Yellen) optymizm dla startu (...)

 • Monitor Samsung SE3670 z bezprzewodową ładowarką urządzeń mobilnych

  (...) obsługuje wszystkie urządzenia mobilne, kompatybilne ze standardem ładowania bezprzewodowego Qi opracowanym przez Wireless Power Consortium (WPC). Bezprzewodowe ładowanie urządzeń mobilnych W (...)

 • Radca prawny z większymi uprawnieniami

  (...) wprowadzono art. 6 ust. 1, który stanowi, że świadczenie pomocy prawnej przez radcę prawnego polega w szczególności na udzielaniu porad i konsultacji prawnych, sporządzaniu opinii prawnych (...)

 • Działalność agencji zatrudnienia nadal budzi emocje

  (...) pracowników to pracownicy tymczasowi (średnia krajów UE to ok. 3-5%). Wydaje się jednak, że wciąż wiedza o zasadach i korzyściach zatrudnienia w oparciu o umowy o pracę tymczasową czy (...)

 • S&P500 - odbicie, dziś decyzja FOMC

  (...) się w rejonie 2220 pkt. W krótkim terminie możliwe jest cofnięcie, jeśli okaże się ono korekcyjne, to w dalszej perspektywie możliwa będzie próba przełamana oporu w rejonie 2200 pkt (...)

 • Uterenowiona Skoda Octavia Scout

  (...) czeskiej marce biorą się choćby stąd, że jeszcze 15 lat temu na polskich ulicach rządziły: nudna i rdzewiejąca Felicja oraz plastikowa Octavia I – oczywiście w najtańszych i najsłabszych (...)

 • Szkolenia otwarte czy szkolenia zamknięte? Jakie wybrać?

  (...) bowiem zależy ona od uwzględnienia przynajmniej kilku czynników. Wśród znajomych trenerów przeważa opinia, że wolą prowadzić szkolenia wewnętrzne. Można wtedy przeprowadzić dogłębną (...)

 • Tiapp - Szeroki wybór najwyższej jakości zabawek, gier planszowych oraz książek dla dzieci.

  Czytaj więcej: Dzieci


strony : [ 1 ] . 2
 
29
lipiec 2015

lipiec 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1452
CHF 3,8946
USD 3,7471
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.