eGospodarka.pl

 • Koniec wsparcia dla Microsoft Windows Server 2003

  (...) dotychczas z Microsoft Server 2003 nie jest w pełni gotowa do migracji na nową platformę lub do zastosowania odpowiedniej ochrony, będzie musiała stawić czoła dużym problemom z (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PCC-2, poznaj opinie o CONSAY Charming czy przeglądaj oferty pracy z miasta nakło nad notecią.


 • Karta graficzna SAPPHIRE Tri-X Radeon R9 FURY

  (...) cieplnej z całego układu odpowiedzialny jest system chłodzenia Tri-X. W Radeon R9 FURY zainstalowano jego najwydajniejszą dotąd wersję. System wielu rurek cieplnych o średnicy 6, 8 i 10 (...)

 • Renault Megane GT 220 to istny dzikus

  (...) niejednym automaniaku wyzwala przyspieszone bicie serca i adrenalinę. Nie brakuje jednak takich miłośników czterech kółek, którzy z odrazą patrzą na „popsute” przez niedoszłego (...)

 • TFI: sprzedaż i umorzenia VI 2015

  (...) wywarły fundusze dłużne, które traciły popularność już od kilku miesięcy. W poprzednim miesiącu saldo wpłat i umorzeń funduszy spod znaku obligacji wyniosło -0,92 mld zł i było prawie (...)

 • Podatek od najmu: oświadczenie tylko raz? - tak ale od 2016 r.

  (...) rozliczać w dwojaki sposób. Regułą podstawową jest opodatkowanie skalą podatkową, czyli płacenie podatku od uzyskanych z tego tytułu dochodów. Trzeba jednak pamiętać, że w PIT rocznym (...)

 • Produkty Bitdefender gotowe do ochrony Windows 10

  (...) linię produktów, aby bez zarzutu działały one z nowym systemem operacyjnym. Co nowego w Windows 10? będzie dostępny jako bezpłatna aktualizacja dla wszystkich komputerów z systemem Windows (...)

 • Wniosek o interpretację podatkową wypełniamy długopisem?

  (...) obecnie da się załatwić elektronicznie. W ten sposób można wysłać przede wszystkim większość deklaracji podatkowych. Sporą popularnością cieszy się także ePUAP (czyli elektroniczna (...)

 • Odliczenie podatku VAT od paliwa zakupionego do kosiarki

  (...) ustanie zakazu odliczania podatku VAT od zakupu (importu) paliwa. W konsekwencji podatnik ma prawo do odliczenia 50 % wydatków na paliwo wykorzystywane do użytkowanych do celów mieszanych (tj (...)

 • Udostępnienie konta a depozyt nieprawidłowy i podatek PCC

  (...) Utargi dzienne z handlu wpłacane są bezpośrednio na jej rachunek bankowy. Ponieważ jednak opłaty bankowe z tym związane są bardzo wysokie, rozważane jest inne rozwiązanie. Otóż bank nie (...)

 • Debiuty giełdowe w Europie w II kw. 2015 r.

  (...) w Europie w drugim kwartale br. wyniosła 14,7 mld euro (spadek o 34% w stosunku do analogicznego okresu w ubiegłym roku), a w całym pierwszym półroczu – 31,1 mld euro (spadek o 8% w stosunku (...)

 • Ile Europejczycy wydają na wakacje?

  (...) Ferratum, pioniera w udzielaniu mobilnych pożyczek. Badanie objęło swoim zasięgiem 5685 gospodarstw domowych o dochodach typowych dla klasy średniej. Jego rezultaty wskazują, że tegoroczna (...)

 • Ustawa o udostępnianiu informacji gospodarczych do poprawy

  (...) realizacja dwóch zasadniczych celów. Po pierwsze, zmiana przepisów miała ułatwić budowę pełniejszych i bardziej kompletnych baz danych o niespłacanych zobowiązaniach, co umożliwiałoby (...)

 • Chojny Park w rozbudowie. Atal buduje w Łodzi kolejne 236 mieszkań

  (...) 4 500 złotych za metr kwadratowy, ale chętni na lokale na najwyższej kondygnacji muszą przygotować się na nieco wyższą stawkę (4 700 złotych). Jednocześnie deweloper zapowiada, że nabywcy (...)

 • Zdolność kredytowa Polaków VI 2015

  (...) wielu miesięcy czeka rynek, to nowelizacja ustawy o programie Mieszkanie dla Młodych. Pod koniec czerwca , dzięki którym kredyt będzie bardziej dostępny. . Podstawowe zmiany, jakie mają się (...)

 • Handel zagraniczny I-V 2015

  (...) wyniósł 81213,0 mln USD, a import 77971,9 mln USD (spadek odpowiednio o 12,9% i o 17,3%). Dodatnie saldo ukształtowało się w wysokości 3241,1 mln USD (w analogicznym okresie ub. roku minus (...)

 • Najtańsze ubezpieczenie samochodu. Ranking VI 2015

  (...) Link4 to zwycięzcy czerwcowego rankingu Ważną cechą rankingów Ubea.pl jest niezmienna metodologia. Dzięki identycznym zasadom przyznawania punktów wyniki z poszczególnych miesięcy mogą (...)

 • Spirala Czasu na osiedlu Nowe Żerniki we Wrocławiu

  (...) założeniem wystawowego osiedla WUWA, tworząc tym samym nową, samowystarczalną dzielnicą w zachodniej części miasta. Modelowe osiedle z kompletną infrastrukturą drogową i społeczną (...)

 • Zadłużenie Polaków czyli jak nie spłacamy zobowiązań

  (...) się Biuro Informacji Kredytowej wskazują, że połowa z nas posiada minimum jeden kredyt. Okazuje się, że zobowiązania finansowe częściej zaciągają panie, ale ich dominacja nad mężczyznami (...)

 • Favorite Gifts Print Europe z zezwoleniem na działalność w WSSE

  (...) holenderska rodzinna firma produkująca materiały reklamowe. Posiada fabryki w Holandii i Belgii, a swoje wyroby sprzedaje w całej Europie. W tym roku firma obchodzi 50. rocznicę powstania (...)

 • Jak napisać CV: 5 kłamstw, które gwarantują porażkę

  (...) się prostym zadaniem. Piszemy je tak, by zachęcić rekrutera do podniesienia słuchawki i zaproszenia nas na rozmowę kwalifikacyjną. Część kandydatów traktuje CV jako „wabik” (...)

 • EUR/USD - spadki, wsparcie na 1.0955 USD

  (...) - Podaż pieniądza M2 (r/r) czerwiec (11,8%,prognoza 11%, poprzednio 10,8%), Nowe kredyty (CNY) czerwiec (1280 mld, prognoza 1050 mld, poprzednio 901 mld), 08:00 (Niemcy) - Inflacja CPI, fin. (m/m) (...)

 • Euro najsłabszą walutą w G10

  (...) jest na sprzedaż niezależnie, czy grexit nastąpi, czy zostanie zażegnany. Pierwszy scenariusz jest oczywisty, natomiast w drugim wracamy do tematów, które osłabiały unijną walutę od drugiej (...)

 • S&P500 - wybicie z konsolidacji w górę

  (...) możliwe jest dokończenie lokalnej korekty. Silny opór znajduje się w okolicy 2280pkt. Przebicie tej bariery może otworzyć drogę do wzrostów w okolice 2330 pkt. (wykres 1). Dziś w (...)

 • Chcesz założyć sklep internetowy? Sprawdź, od czego zacząć

  (...) się to banalne. Jednak nie wszyscy swój pomysł czerpią z dokładnej analizy rynku. Często tworzą sklep z produktami, które chcieliby sprzedawać, nie zaś z takimi, na jakie aktualnie jest (...)

 • 10 najczęstszych przyczyn porażek liderów

  (...) innym jest bycie członkiem zespołu, a czym innym zarządzanie zespołem. – Liderzy często są nieprzygotowani na to by zmierzyć się z realiami sytuacji w jakiej się znaleźli. Gdy pojawia (...)

 • Mitrenga - Oferuje projektowanie i aktualizowanie stron WWW. Wersja polska, niemiecka i angielska.

  Czytaj więcej: Usługi podstawowe


strony : [ 1 ] . 2
 
14
lipiec 2015

lipiec 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1545
CHF 3,9911
USD 3,7645
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.