eGospodarka.pl

 • Kursy walut 29.06.-03.07.15

  (...) drogę dla szybszego osiągnięcia porozumienia z szansą na rozwiązanie greckiego rządu. Mimo to premier Tsipras i spółka w ostatnich miesiącach nie raz pokazali, że potrafią być (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZP-300 , poznaj opinie o Galeo Przyprawa do mięsa wieprzowego czy przeglądaj oferty pracy z miasta myślibórz.


 • Rynek walutowy 29.06.-03.07.15

  (...) Co prawda w poniedziałek EUR/USD korekcyjnie powracał nawet do 1,1275, ale była to raczej udana spekulacja, realizacja zysków z luki. Później notowania spadły, zresztą w czwartek mieliśmy (...)

 • Hyundai ix35 - co za dużo to niezdrowo

  (...) ix35 jest propozycją tej marki dla klienta europejskiego. A czy przeciętny Polak chciałby mieć takiego Hyundaia w garażu? O tym dowiecie się w podsumowaniu tekstu. Za zakupem Hyndaia ix35 (...)

 • Smartfon ARCHOS 50d Helium z LTE

  (...) 5-calowy wyświetlacz HD IPS, który zapewnia wierne odwzorowanie kolorów, wysoki kontrast i szerokie kąty widzenia. Sercem urządzenia jest czterordzeniowy procesor SnapDragon 410, wspierany przez (...)

 • Jak zmieniają się ceny nowych samochodów - V 2015

  (...) konsumpcyjnych, roczne dynamiki Samar DNB indeks cen auto moto wykazują dość dużą zmienność, która wynika ze struktury komponentów indeksu – cen wszystkich nowych aut sprzedawanych na (...)

 • Dostęp do Windows Store w Plusie

  (...) Plusie” to usługa pozwalająca w wygodny i bardzo łatwy sposób robić zakupy w sklepie z aplikacjami dedykowanymi dla urządzeń mobilnych z Windows Phone. Jak wygląda płatność w nowej (...)

 • Nowa Motława - mieszkania i condohotel w Gdańsku

  (...) sąsiedztwie najbardziej znanych atrakcji turystycznych miasta, m.in. Żurawia, Filharmonii Bałtyckiej i ulicy Długiej. Plany dewelopera zakładają powstanie części mieszkalnej z 298 (...)

 • Praca wakacyjna w podatku dochodowym dziecka i rodzica

  (...) internetowej przygotowało skrócony poradnik, jak należy rozliczyć podatki od zarobionych w wakacje pieniędzy, w tym dzieci małoletnich. Resort wskazał, że dochody nieletnich co do zasady (...)

 • Nieważny akt notarialny: uwaga na podatek od sprzedaży gruntu!

  (...) jest zawarcie umowy w formie . Bez właściwie sporządzonego aktu cała czynność prawna jest nieważna. Tak właśnie dzieje się w przypadku sprzedaży i . Dlatego warto sprawdzić, czy notariusz (...)

 • Lawina wniosków o zwrot podatku od czynności cywilnoprawnych

  (...) kapitałowa Zgodnie z art. 2 Dyrektywy, za spółkę kapitałową uważa się spółkę, która została wymieniona w załączniku do Dyrektywy, tj. spółkę której udziały mogą stanowić (...)

 • W leasingu operacyjnym ubezpieczenie auto casco jest kosztem firmy

  (...) W prowadzonej (opodatkowanej podatkiem liniowym) wnioskodawca wykorzystuje na podstawie umowy leasingu operacyjnego , którego wartość przekracza 20 000 euro. Samochód ten służy zarówno celom (...)

 • Fundusze inwestycyjne gorsze niż lokaty?

  (...) tylko 1,83% Według IZFiA w tym roku najpopularniejszą grupą są fundusze akcji uniwersalnych. Niestety spadki cen akcji na warszawskiej giełdzie spowodowały, że ci, którzy je wybrali nie (...)

 • Wiek ma znaczenie, czyli jak metryka wpływa na kupno mieszkania

  (...) poddano prawie 2,3 tys. transakcji dokonanych przez klientów HB na rynku pierwotnym) to najczęściej ludzie w przedziale wiekowym 30-39 lat. Stanowią oni prawie 39 proc. kupujących nowe (...)

 • Egzekucja komornicza z dotacji unijnej: czy to możliwe?

  (...) kwietnia 2014r. ustawodawca wprowadził do Kodeksu postępowania cywilnego art. 831 § 1 pkt. 2a), zgodnie z którym „Nie podlegają egzekucji środki pochodzące z programów finansowanych z (...)

 • Dyrektorzy finansowi: prognozy I poł. 2015 r.

  (...) pozwalają z całą stanowczością stwierdzić, że potrafią w wiarygodny sposób przewidzieć . Według nich, znajduje się ona obecnie w stadium rozwoju, co ponad połowie pozwala przypuszczać, (...)

 • Karta graficzna ASUS Strix GTX 980 Ti

  (...) w nową technologię chłodzenia ASUS DirectCU III. Wykorzystuje ona dwa przewody cieplne o średnicy 10 mm, które są w bezpośrednim kontakcie z procesorem graficznym. Karta w trakcie gry jest o (...)

 • Kupujesz ubezpieczenie turystyczne? Sprawdź koszty leczenia za granicą

  (...) na podróżnym spoczywa obowiązek odpowiedniego zabezpieczenia. Z badań Mondial Assistance wynika, że Polacy najczęściej nabywają̨ polisy, które pokrywają koszty związane z (...)

 • Nuda w pracy w mediach społecznościowych

  (...) 29.06.2015 w social media na temat nudy w pracy pojawiło się ok. 400 wzmianek. Najwięcej informacji zostało opublikowanych w połowie czerwca (8-14.06) – prawie 90, oraz pod sam koniec (...)

 • Na reklamację wycieczki masz tylko 30 dni

  (...) promocjami. Wiele osób wykupiło wczasy jeszcze zimą, by skorzystać z tzw. oferty „first minute”. Inni czekają na promocje sezonowe i „last minute”. Nieważne, czy zakupisz wycieczkę po (...)

 • Kupno mieszkania przez osobę niepełnosprawną

  (...) postępowania, gdy przed notariuszem stawi się osoba niewidoma, głucha, głuchoniema, jak również osoby, które nie umieją pisać lub z uwagi na niepełnosprawność nie mogą pisać – (...)

 • Pośrednictwo kredytowe 2014

  (...) podmiotów udzielało pożyczek ze środków własnych, 57 pośredniczyło w udzielaniu kredytów i pożyczek we współpracy z bankami, a 12 prowadziło działalność mieszaną, tj (...)

 • EUR/USD - odbicie, opór w rejonie 1.1140 USD

  (...) - Indeks PSI dla usług czerwiec (51,2, poprzednio 49,6), 03:30 (Australia) - Sprzedaż detaliczna (m/m) maj (0,3%, prognoza 0,5%, poprzednio -0,1%), 03:45 (Chiny) - Indeks PMI dla usług czerwiec (...)

 • 420 euro za mycie rąk, czyli benefity pracownicze po grecku

  (...) niezwykle niska skuteczność ściągania podatków doprowadziły do kryzysu. Trzeba przyznać, że Grecy to wyjątkowo oryginalny naród. „Niedokończone”, ale zamieszkałe domy, za które nie (...)

 • W co warto inwestować? Polacy stawiają na nieruchomości

  (...) przez Deutsche Bank, prawie 45 proc. Polaków uznaje za najbardziej zyskowną. Odsetek ten nie zmienia się od czterech lat. Wpływ na taki stan rzeczy ma niewątpliwie pamięć o sytuacji sprzed (...)

 • Dolar słabszy po danych z USA

  (...) rozpoczęciem zacieśniania dopiero w grudniu. Fed pozostaje w trybie wait and see, ale do września pozostają już tylko dwie serie odczytów. Przy niepewności związanej z tokiem wydarzeń na (...)

 • Multisoft, Zielona Góra - Oferuje kompleksowe wyposażenie kuchni w meble oraz sprzęt AGD.

  Czytaj więcej: Kuchenne


strony : [ 1 ] . 2
 
3
lipiec 2015

lipiec 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1896
CHF 4,0038
USD 3,7726
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.