eGospodarka.pl

 • Rynek walutowy 06-10.07.15

  (...) klarowna faza spadkowa, przy czym dziś rano sugerowaliśmy, że widać próby wybijania się z niej przy 1,11. W istocie rynek trochę zaskoczył, ponieważ już dziś, jak się okazało, bardzo (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS E-22 , poznaj opinie o Agrol Płatki jęczmienne błyskawiczne czy przeglądaj oferty pracy z miasta witnica.


 • Smartfon Karbonn A5S

  (...) MB pamięci RAM oraz 4 GB pamięci wewnętrznej (którą można rozszerzyć do 32 GB za pomocą karty microSD). Na uwagę zasługuje fakt, że telefon posiada dwa gniazda SIM – jedno (...)

 • Polomarket i Stokrotka utworzą Polskie Supermarkety

  (...) utworzyć Polskie Supermarkety. Nowy przedsiębiorca będzie koordynować politykę zakupową dla sieci sklepów uczestników koncentracji. Ma m.in. prowadzić negocjacje z dostawcami, opracowywać (...)

 • Microsoft Office 2016 na komputery Mac już dostępny

  (...) Nowe wersje aplikacji Word, Excel, PowerPoint, Outlook oraz OneNote zapewnią użytkownikom komputerów Mac to, co cenią sobie najbardziej: znajomość środowiska Office w połączeniu z tym, co (...)

 • TFI: wartość aktywów netto VI 2015

  (...) możliwy dzięki wpłacie środków do kilku funduszy aktywów niepublicznych. Dzięki temu - według szacunków Analiz Online - nadwyżka wpłat nad wypłatami dla całego rynku wyniosła łącznie (...)

 • Krucza 2A we Wrocławiu – mieszkania już w sprzedaży

  (...) w którym zaprojektowano 71 nowoczesnych apartamentów o powierzchni od 35 do 83 m2 wraz z miejscami parkingowymi i komórkami lokatorskimi. W ofercie znajdują się mieszkania 1-, 2- ,3- i (...)

 • Olśniewający Mercedes CLA 250 4Matic

  (...) A-klasie trzeciej generacji, ale tak naprawdę, patrząc na niego, trudno nie odnieść wrażenia, że jest cierpiącym na karłowatość bratem bliźniakiem Mercedesa CLS-a. Oba auta to w końcu (...)

 • Kwota wolna od podatku jak w Wielkiej Brytanii? Bardzo wątpliwe

  (...) dwie dekady. Przed wyborami prezydenckimi nie wzbudzała większego entuzjazmu wśród parlamentarzystów i każda próba znaczącego podniesienia progu zwalniającego od płacenia dochodowej daniny (...)

 • Ewidencja zakupu gdy prawo do odliczenia części VAT

  (...) potrzeby podatku od towarów i usług mówi art. 109 ust. 3 ustawy o VAT. Zgodnie z nim podatnicy, z wyjątkiem podatników wykonujących wyłącznie czynności zwolnione od podatku na podstawie art. (...)

 • Bezpodstawne zwolnienie z pracy: odszkodowanie bez podatku PIT

  (...) Były pracodawca wypłacił wnioskodawcy odszkodowanie za bezpodstawna , przyznane wskutek zawartej przed sądem rejonowym ugody. Ex-pracodawca z wypłaconego odszkodowania potrącił zaliczkę na (...)

 • Pakiet Mobilny dla firm w PKO Banku Polskim

  (...) oferta skierowana do osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz osób fizycznych wykonujących wolne zawody. W ramach pakietu klienci mogą liczyć na bezpłatne (...)

 • Steam, Xbox Live i PlayStation Network: 5 największych ataków hakerskich

  (...) Network padło ofiarą hakerów w 2011 roku. Doszło wtedy nie tylko do wycieku danych prawie 77 mln kont użytkowników, ale także do przerwy w działaniu serwisu. Atak kontynuowano przez dwa dni (...)

 • Letnie burze groźne dla komputerów i ważnych danych

  (...) najwięcej zgłoszeń utraty danych, napływających zarówno od użytkowników prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Przypadki te wynikają najczęściej z działania czynników atmosferycznych – (...)

 • 13 sytuacji, w których odstąpienie od umowy nie jest możliwe

  (...) sprzedaży przysługuje jedynie konsumentowi, który lub poza lokalem przedsiębiorstwa. przysługuje konsumentowi w terminie 14 dni od objęcia rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną (...)

 • Przewalutowanie kredytu wg propozycji PO: dla kogo opłacalne?

  (...) obcych) ogłoszony przez Platformę Obywatelską jest bardzo zbliżony do przedstawianego już wcześniej przez KNF. W uproszczeniu polega on na tym, że kredyt jest co prawda przewalutowany po (...)

 • Rzeszów, Nowy Sącz i Sopot to najlepiej zarządzane miasta w Polsce

  (...) w trzech kategoriach: miasta do 60 tys., 120 tys. oraz powyżej 120 tys. mieszkańców. Wybór najlepszych samorządów opierał się na kilkunastu kluczowych wskaźnikach, takich jak m.in.: skala (...)

 • EUR/USD - kolejny atak na opór, odbicie na ropie

  (...) Brytania) - Bilans handlu zagranicznego (GBP) maj (prognoza -9,8 mld, poprzednio -8,56 mld), 14:30 (Kanada) - Zmiana zatrudnienia czerwiec (prognoza -10 tys. , poprzednio 58,9 tys.), Stopa bezrobocia (...)

 • Inwestycje w nieruchomości w Europie Śr. II kw. 2015

  (...) wszystkim znaczący postęp w transakcjach, które zostaną sfinalizowane w okresie od lipca do września. Zaawansowany etap wielu z nich pozwala przypuszczać, że trzeci kwartał 2015 r. będzie (...)

 • Silny DAX, słabo za oceanem

  (...) oczekuję na dalsze odreagowanie ostatnich spadków. Silny opór znajduje się w okolicy 2250 oraz 2280pkt. Nieudana próba jego przełamania może doprowadzić do dalszej przeceny (wykres 1) (...)

 • EUR/PLN schodzi poniżej 4,20

  (...) za który oczekuje nowego pakietu ratunkowego w wysokości 53,5 mld EUR. Lista reform jest bardzo zbliżona do propozycji kredytodawców, która została odrzucona w referendum. Dodatkowym elementem (...)

 • Pieniądze na studia. Już teraz zaplanuj budżet

  (...) się na studia, maturzyści i ich rodzice muszą zmierzyć się z pierwszym wydatkiem, którym jest opłata rekrutacyjna. Jej wysokość różni się w zależności od szkoły wyższej i kierunku (...)

 • Podział działki budowlanej. Jakie zasady?

  (...) stworzenie kilku odrębnych nieruchomości, w rozumieniu ich oznaczenia w ewidencji gruntów, poprzez wydzielenie ich z obszaru danej nieruchomości. O dokonanie takiego podziału może ubiegać się (...)

 • Linux4U - Informacje dla początkujących użytkowników Linuksa.

  Czytaj więcej: Kursy i poradniki


strony : [ 1 ]
 
10
lipiec 2015

lipiec 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1905
CHF 4,0081
USD 3,7709
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.