eGospodarka.pl

 • Przekazy pieniężne Western Union w bankomatach PKO BP

  (...) 3 lat. Obecnie przekazy można zrealizować we wszystkich oddziałach, agencjach PKO Banku Polskiego oraz w serwisie bankowości elektronicznej iPKO. Teraz odbieranie przekazu nie będzie wymagało (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja CIT-8B, poznaj opinie o Nintendo DSi czy przeglądaj oferty pracy z miasta kazimierza wielka.


 • Liczenie różnic kursowych metodą podatkową na rachunku bankowym

  (...) jest obowiązana, bądź stosuje dobrowolnie, tzw. podatkową metodę ustalania . Jest ona określona w art. 24c ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Do jej stosowania są obowiązani (...)

 • Rata leasingowa samochodu nie jest kosztem uzyskania przychodu?

  (...) różnice Ustawa o podatku dochodowym wskazuje, że z mamy do czynienia w przypadku, gdy: umowa została zawarta na czas oznaczony, który stanowi co najmniej 40% normatywnego czasu amortyzacji (...)

 • Spółka EC2 debiutuje na NewConnect

  (...) powstała w 2006 roku. Przedmiotem jej działalności jest tworzenie zaawansowanych rozwiązań informatycznych, a także ulepszanie już istniejących, jak również doradztwo IT. Spółka (...)

 • Pomoc de minimis nie stanowi przychodu w podatku dochodowym

  (...) miasta o przekształcenie w prawo własności. Otrzymała zgodę i doszło do przekształcenia, a związana z tym opłata została rozłożona na raty oprocentowane według stopy procentowej równej (...)

 • Tłumaczenie tekstu z 50% kosztami uzyskania przychodu?

  (...) Wnioskodawca zawarł z firmą mającą siedzibę w Kanadzie, jako osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej, , na mocy której dokonuje tłumaczenia treści dialogów z języka (...)

 • Tablet Lenovo TAB2 A8-50F

  (...) wykonany w technologii IPS. Tablet został wyposażony w procesor MTK8161 oraz w cztery 64-bitowe rdzenie zbudowane na architekturze ARM Cortex-A53 o maksymalnej częstotliwości taktowania 1.3 GHz (...)

 • Debiuty giełdowe na świecie w I poł. 2015 r.

  (...) głównym źródłem zdobywania kapitału. Coraz szersze możliwości finansowania, np. poprzez fuzje i przejęcia, fundusze typu private equity lub venture capital powodują, że wiele firm nie (...)

 • V.me by Visa w natarciu

  (...) V.me by Visa. Ostatnio dołączyli do niej Empik.com – jeden z najbardziej popularnych sprzedawców książek i multimediów oraz PolskiBus. Łącznie możliwość płacenia przy pomocy tego (...)

 • Wakacje 2015: Portugalia droższa o 400 złotych

  (...) turystyce wyjazdowej 1. Niespodziewanie bogaty okazał się miniony tydzień w wydarzenia mogące mieć znaczący wpływ na branżę turystyki wyjazdowej w tym roku. Należą do nich wprowadzenie (...)

 • Indeks BIK: popyt na kredyty w VI 2015 r.

  (...) na Kredyty Konsumpcyjne (BIK Indeks - PKK), czyli wskaźnika dostarczającego informacji na temat rocznej dynamiki wartości wnioskowanych kredytów konsumpcyjnych, podskoczyła w czerwcu 2015 r. o (...)

 • Branża chemiczna odporna na zawirowania

  (...) radzi sobie z zawirowaniami w . W większości segmentów tego rynku zauważalny jest wzrost produkcji, płynność finansowa pozostaje na zadowalającym poziomie, a jest decydowanie niższa niż w (...)

 • Wakacje 2015: sprawdź to przed wyjazdem za granicę

  (...) krajów o podwyższonym stopniu ryzyka, za które obecnie uważane są m.in.: Tunezja i Egipt, nie mają możliwości rezygnacji z wycieczki i odebrania wszystkich wpłaconych pieniędzy. Na taki (...)

 • Robyg rozbudowuje Young City

  (...) mieszkaniowy, który powstaje w niedalekim sąsiedztwie planowanej stacji metra na Bemowie. Plany dewelopera zakładają powstanie około 3000 lokali o powierzchniach od 30 mkw. do ok. 93 mkw (...)

 • EUR/USD - wciąż nisko, spadki cen ropy

  (...) - Decyzja RBA ws. stóp procentowych lipiec (2,00%, prognoza 2,00%, poprzednio 2,00%), 08:00 (Niemcy) - Produkcja przemysłowa s.a. (m/m) maj (0,0%, prognoza 0,0%, poprzednio 0,6%), 10:30 (Wlk (...)

 • Czy Andrzej Duda uwolni energię społeczną Polaków?

  (...) przekaz dnia brzmi: rozliczyć prezydenta! Nie, nie ustępującego, którego kadencja jeszcze trwa, ale prezydenta-elekta, który jeszcze urzędu nie objął. Komentujący skupiają się na (...)

 • Instynkt, intuicja i emocje. Tak podejmuje decyzje CFO

  (...) - brak wglądu w odpowiednie informacje finansowe znajduje bezpośrednie przełożenie nie tylko na wyniki firmy, ale również na reputację . Aż 45 proc. respondentów badania Epicor przyznaje (...)

 • S&P500 - powrót do szczytów z poprzedniego tygodnia

  (...) sesji można oczekiwać wzrostów. W dalszej kilkusesyjnej perspektywie oczekuję na powrót do silnego oporu w okolicy 2330 pkt. (wykres 1). Dziś w kalendarzu: 06:30 (Australia) - Decyzja RBA ws. (...)

 • Im dłuższy impas w negocjacjach, tym słabsze euro

  (...) zgodnie z oczekiwaniami utrzymał na dotychczasowym poziomie Ratunkową Linię Płynnościową (ELA) dla greckich banków, jednocześnie odmawiając rozszerzenia puli o 3 mld EUR. Pewnym zaskoczeniem (...)

 • Twoja strona internetowa jest już przestarzała? Pora ją przeprojektować!

  (...) świadczy najlepiej o funkcjonowaniu firmy. Jeśli Klient będzie miał do wyboru nową, funkcjonalną stronę konkurencji, na której szybko i łatwo znajdzie interesujące go informacje, to (...)

 • Ustawa o transporcie drogowym: zmiany będą łagodne?

  (...) jak i w dokumencie „Kierunki Działania Inspekcji Transportu Drogowego w roku 2015”, poczyniono założenie, by stworzyć nowy elektroniczny rejestr . Główny Inspektor Transportu Drogowego (...)

 • Wynagrodzenia w sektorze publicznym i prywatnym 2014

  (...) czyli procentowa różnica pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn, jest wyższa w państwowych firmach. Panie zarabiały tam przeciętnie o 23% mniej od panów. Dla porównania, prywatni (...)

 • Polska Grupa Użytkowników Linuxa (PLUG) - Główna organizacja linuksowców w Polsce. Inicjator Pingwinariów (spotkań miłośników Linuksa).

  Czytaj więcej: Grupy użytkowników


strony : [ 1 ]
 
7
lipiec 2015

lipiec 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2026
CHF 4,0443
USD 3,8313
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.