eGospodarka.pl

 • Igrzyska olimpijskie to dla Polaków duma i fair play

  (...) proc. respondentów igrzyska olimpijskie są wydarzeniem bardzo istotnym, a 38 proc. ocenia je jako ważne. –Dla niemal połowy respondentów kluczowym kryterium wyboru oglądanych zawodów (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KW-ODPIS, poznaj opinie o Philips Bumbox CD AZ1046/12 czy przeglądaj oferty pracy z miasta pyrzyce.


 • W miastach regionalnych powstaje ponad 1 mln m2 biur

  (...) na sześciu największych (Kraków, Wrocław, Trójmiasto, Katowice, Poznań, Łódź) zwiększyły się o około 428.000 m2 oddane do użytku w 53 projektach, dzięki czemu łączne zasoby w tych (...)

 • Urządzenia mobilne przy łóżku pacjenta stają się normą?

  (...) Vision Study skupia się nad kwestią wykorzystania technologii mobilnych w szpitalach, które świadczą w nagłych przypadkach. Na potrzeby badania zebrano opinie zarówno personelu (kierownicy (...)

 • Indeks BIK: popyt na kredyty w I 2018 r.

  (...) wartość BIK Indeks - Popytu na Kredyty Mieszkaniowe (BIK Indeks – PKM), wskaźnika informującego o rocznej dynamice wartości wnioskowanych kredytów mieszkaniowych, sięgnęła w minionym (...)

 • Czy da się pogodzić wynajem mieszkania i wkład własny?

  (...) najemcy z Gdańska … Przyszły kredyt z próbuje godzić m.in. wiele osób, które przyjechały do dużego miasta na czas studiów i znalazły tam pierwszą pracę. Analiza portalu (...)

 • Sprzedaż akcji polskiej spółki przez nierezydenta z podatkiem dochodowym

  (...) Wnioskodawca do roku 2014 (włącznie) był polskim rezydentem podatkowym. Obecnie jego znajduje się w Kanadzie - tam podlega opodatkowaniu od całości swoich dochodów (ma możliwość uzyskania (...)

 • E-commerce w świetle cyberataków. Mały ma się czego bać

  (...) mają dużą chrapkę na niewielkie . Ich ofiarą może paść nawet najmniejsze, handlujące lokalnymi produktami e-przedsiębiorstwo. I nie są to sytuacje odosobnione. O ile bowiem cyberataki (...)

 • Przychody z prywatnego najmu w 2018 r.

  (...) podatku od uzyskanego przychodu, ale wg niższej stawki, aniżeli ma to miejsce przy skali podatkowej. Przy skali podatkowej podatek jest płacony od dochodu, czyli przychodu pomniejszonego o koszty (...)

 • Firmy rodzinne robią karierę na GPW

  (...) wynika, że u schyłku 2016 roku na warszawskiej Giełdzie notowanych było 176 spółek, które spełniały przynajmniej jedną z czterech definicji przedsiębiorstwa rodzinnego. 82 spośród nich (...)

 • Więzienie za ataki DDoS na Skype, Google i Pokemon Go

  (...) ze swojej sypialni w Toxteth w Liverpoolu, Bessell nie tylko miał pod swoją kontrolą ponad 9000 armię zhakowanych komputerów, których celem był rozproszony atak na sieć komputerową (), ale (...)

 • Czy na Facebooku pracownika można budować wizerunek firmy?

  (...) pracodawcy mogą wykorzystać nie tylko do zwiększenia kontroli nad podwładnymi, lecz także do budowania wizerunku lub promocji swojej firmy. Ujawnienie przez pracowników ich miejsca pracy na (...)

 • Dlaczego cyfrowa transformacja prowadzi do wielochmurowości?

  (...) hasła “jeżeli stworzysz aplikację, odniesiesz sukces”. To znacznie więcej niż malowany kolorowymi pikselami obraz sukcesu. Choć dyrektorzy moszczą się w swoich łóżkach z głowami (...)

 • Podwyżka stóp procentowych a popyt na mieszkania

  (...) Corp S.A. Podwyżka stóp procentowych to oczywiście wzrost kosztów kredytu, spadek zdolności kredytowej, wzrost oprocentowania lokat, a więc możliwy odpływ klientów inwestycyjnych. Należy (...)

 • Nowe oferty Plusa

  (...) na abonament to: 3 nowe proste taryfy za 30, 40 i 50 zł, a w nich wszystko bez limitu i Internet do tego. Nielimitowany Internet już w abonamencie 50 zł! Możliwość dobrania nawet 3 dodatkowych (...)

 • Wall Street zaliczyło kolejną sesję ze spadkami

  (...) zaczyna się w tym samym miejscu – indeks zmienności VIX skoczył w czwartek ponad 30 pkt., co stało się katalizatorem dla kolejnej wyprzedaży akcji. Na rynku FX mamy mieszankę porzucania (...)

 • Nieruchomości komercyjne: stopa kapitalizacji pod presją

  (...) ostatnim kwartale minionego roku czynsze za powierzchnie logistyczne wzrosły w skali całej Europy o 0,6%. W tym samym czasie nieruchomości biurowe zanotowały wzrost o 0,4%, a powierzchnie (...)

 • Zalany telefon. Co robić, gdy tonie smartfon?

  (...) nazywają to fachowcy – ingerencja cieczy ma miejsce nie tylko wówczas, gdy urządzenie ma bezpośredni kontakt z wodą. Może do niego dojść również wtedy, gdy spacerujemy podczas deszczu z (...)

 • OC - młodzi kierowcy najmocniej dostają po kieszeni

  (...) w dół Wyliczenia rankomat.pl wskazują, że przeciętne OC kosztowało w minionym roku 779 złotych. Średnią najbardziej zawyżają młodzi kierowcy, którym przychodzi zapłacić nawet o (...)

 • Inwestycje w nieruchomości. Jak to robią zamożni Polacy?

  (...) bogatych i zamożnych Polaków, a wraz z nią powiększa się wartość rynku dóbr luksusowych, która szacowana jest już na przeszło 21 mld zł. Zamożni (z dochodami powyżej 7,1 tys. zł) i (...)

 • Zormet - Producent metalowych szaf, regałów, stołów i krzeseł do biur, szkół i warsztatów. Informacje o firmie, oferta i opisy wyrobów, nagrody i certyfikaty, dane kontaktowe. Lubichowo.

  Czytaj więcej: Meble


strony : [ 1 ]
 
9
luty 2018

luty 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2024
CHF 3,6506
USD 3,4263
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.