eGospodarka.pl

 • Import usług od zagranicznego podatnika zwolnionego z opodatkowania

  (...) 28b ustawy o VAT mówi, że , świadczonych na rzecz podatników jest miejsce, w którym usługobiorca posiada siedzibę działalności gospodarczej, stałe miejsce wykonywania tej działalności lub (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja IFT-3/IFT-3R, poznaj opinie o BROS Pułapka na krety czy przeglądaj oferty pracy z miasta mysłowice.


 • Ulga prorodzinna gdy ojciec płaci alimenty na dorosłe dziecko

  (...) Wnioskodawczyni ma trójkę zamieszkujących z nią dzieci, z czego dwójka jest małoletnia a jeden syn pełnoletni (ma 20 lat). Ojciec dzieci w stosunku do dwóch młodszych ma ograniczone kontakty (...)

 • Finanse gospodarstw domowych w I kw. 2018

  (...) na analizie sytuacji w czterech obszarach, wywierających istotny wpływ na rynek kredytów i pożyczek konsumenckich. Są to: wpływ czynników demograficznych na rynek, popyt na zakupy dóbr (...)

 • Kredyty hipoteczne w 2018 roku. Co się zmienia?

  (...) bez zmian Jeżeli chodzi o gotówkę, jaką musi posiadać kredytobiorca, aby w ogóle zacząć starania o sfinansowanie zakupu nieruchomości, to tu - paradoksalnie - największą zmianą (...)

 • Ubezpieczenie nieruchomości - ochrona nie tylko dla domu

  (...) jak ją odszukać? Dlaczego Polacy nie decydują się na ? Przeważnie kieruje nimi niechęć przed ponoszeniem dodatkowych kosztów. Do tego często mają przeświadczenie, że taki wydatek jest (...)

 • Wspólne finanse w związku - jak je uszyć?

  (...) wynika z niedawnego badania Maison & Partners, 6 na 10 ankietowanych jest zdania, że partnerzy powinni w równym stopniu dzielić się odpowiedzialnością finansową za utrzymanie domu. To, jak ten (...)

 • GUS o PKB w IV kw. 2017 r.

  (...) kw. 2017 r. Jak wynika z danych opublikowanych właśnie przez Główny Urząd Statystyczny, w ostatnim kwartale 2017 r. produkt krajowy brutto (PKB) wyrównany sezonowo (w cenach stałych przy roku (...)

 • Przetargi - raport I 2018

  (...) w Biuletynie Zamówień Publicznych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego. Tegoroczny styczeń okazał się dla dostawców sektora publicznego najlepszym startem roku od kilku lat. W (...)

 • Usługi bankowe, które przydadzą się w mroźne dni

  (...) połowa Polaków (53%) opłacała rachunki najczęściej przez Internet. Z roku na rok takich osób jest coraz więcej, więc obecnie może to już być nawet ok. 60%. To jednak oznacza, że wciąż (...)

 • Wakacje 2018: średnio płacimy o 1 zł mniej niż rok temu

  (...) w turystyce wyjazdowej. Popyt na zagraniczne wakacje nadal wysoki W mediach pojawiła się dziewiętnasta odsłona raportu z systemu MerlinX (07/2018), poświęconego rezultatom sprzedaży (...)

 • Smartfon Neffos N1 i C7

  (...) energooszczędny procesor MediaTek Helio P25 taktowany zegarem do 2,6 GHz. Ma 4 GB pamięci RAM. Z tyłu urządzenia znajdują się dwa 12-megapikselowe moduły Sony IMX386. Jeden z modułów (...)

 • Inwestycje w nieruchomości w Europie Śr.-Wsch. w 2017 r.

  (...) że o wysokiej aktywności na rynku zadecydowali w znacznej mierze inwestorzy z Ameryki Północnej, Azji i Republiki Południowej Afryki. Nieco skromniejszy udział miały firmy z Niemiec i Austrii. (...)

 • Nadchodzi era freelancera

  (...) do których prowadzi lektura opracowanego przez EY raportu „Nowy trend w formule zatrudnienia. Era freelancera”. Autorzy badania przeprowadzonego pośród pracodawców i pracowników przyjrzeli (...)

 • Czym są nagłówki Hx i jakie jest ich wykorzystanie?

  (...) (ang. heading tags) służą do prezentowania struktury treści użytkownikom oraz robotom wyszukiwarek. Istnieje sześć rozmiarów nagłówków – od H1 do H6, gdzie ten pierwszy ma największe (...)

 • Ceny transakcyjne nieruchomości I 2018

  (...) więcej niż rok temu, wynosi najnowszy odczyt Indeksu Cen Transakcyjnych, wskaźnika, który obrazuje ceny nieruchomości w , a wyliczany jest na podstawie zakupów mieszkań dokonanych przez (...)

 • Jak Szwajcaria buduje polską innowacyjność

  (...) żadnym zaskoczeniem - ten kraj już od niemal 150 lat wiedzie w Europie prym pod względem zamożności oraz poziomu rozwoju ekonomicznego. Za tym sukcesem stoi cały zestaw czynników, wśród (...)

 • Związek śmierci pracownika z chorobą zawodową

  (...) Jeżeli w wyniku oceny warunków pracy można stwierdzić bezspornie lub z wysokim prawdopodobieństwem, że została ona wywołana na wskutek oddziaływania czynników szkodliwych dla zdrowia w (...)

 • Długotrwała motywacja pracowników - czy jest możliwa?

  (...) nam na długoterminowym , dobrym pomysłem jest wdrożenie programu, którego podstawą będą: wzmocnienia (gratyfikacja) natychmiastowość (instant feedback) - dająca poczucie kontroli (...)

 • Dolar powinien zyskiwać

  (...) się nie oczekiwanie maksymalnie trzech a minimum trzech podwyżek w tym roku. Przy obecnym dyskoncie zakładającym prawdopodobieństwo podwyżki w marcu na poziomie 96 proc. i wzrostu kosztu (...)

 • Magazynowy potencjał Polski tkwi w e-commerce

  (...) "Poland Industrial MarketView” wynika, że polski rynek przemysłowo-logistyczny oferuje obecnie 13,4 mln mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej, a więc o 22% więcej niż w 2016 roku. Na (...)

 • Gigantyczne kary za nieprzestrzeganie RODO

  (...) postępującej cyfryzacji obowiązujące od 1995 roku przepisy regulujące kwestię ochrony danych osobowych traciły na aktualności. Aktualizacja okazała się koniecznością, ale nie oznacza to (...)

 • Palopak - Producent opakowań derwnianych, łubianek, koszyków i skrzynek. Stare Kupiski k/Łomży.

  Czytaj więcej: Opakowania


strony : [ 1 ]
 
28
luty 2018

luty 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1779
CHF 3,6268
USD 3,4188
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 




O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.