eGospodarka.pl

 • Obroty na rynkach GPW I 2018 r.

  (...) wynika, że łączna wartość obrotu akcjami na głównym parkiecie GPW sięgnęła w badanym okresie 19,4 mld zł, co względem poprzedniego stycznia oznaczało spadek rzędu 11,0%. Za taki obrót (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS RSA, poznaj opinie o Bio-Active Magic Fruits Jeżyna z sokiem czy przeglądaj oferty pracy z miasta wysokie mazowieckie.


 • 4 plusy i 4 minusy, czyli nowe dane GUS

  (...) bardzo dobrych. Pozytyw nr 1: Inwestycje Najszybszy od 2011 r. cieszy. Jednak poza rozwojem na poziomie 4,6 proc. w ub.r. zdecydowanie ważniejsza jest informacja, że wreszcie przyspieszyły (...)

 • Ferie zimowe last minute mogą kosztować krocie

  (...) tyle musiałaby wydać czteroosobowa rodzina na na 8 nocy w Zakopanem – wynika z szacunków Open Finance przygotowanych na podstawie danych z popularnych portali rezerwacyjnych. W stolicy Tatr (...)

 • Oszczędność na ZUS: mali nie będą musieli otwierać firmy

  (...) mówi, że obowiązkowo temu ubezpieczeniu podlegają m.in. osoby prowadzące pozarolniczą działalność. Za osobę prowadzącą pozarolniczą działalność uważa się natomiast m.in. osobę (...)

 • Koszty reklamacji w ujęciu podatkowym

  (...) Wnioskodawca produkuje wyroby metalowe, które sprzedaje zarówno w kraju jak i za granicą. Na swoje wyroby udziela dwuletniej gwarancji. Jeden z klientów zgłosił reklamację jakości wykonania (...)

 • Usługi dla biznesu. Perspektywy i wyzwania

  (...) 1000 firm, niemal ćwierć miliona pracowników i praca, która świadczona jest w 38 językach. Co więcej, sektor najwyraźniej nie zamierza osiąść na laurach, pozostając jedną z najbardziej (...)

 • e-ZLA a zarządzanie absencją chorobową w firmach

  (...) sobą korzystne zmiany w samym procesie przyznawania pracownikom zwolnień chorobowych. Teraz jest on znacznie sprawniejszy. Wystawienie e-ZLA jest zdecydowanie mniej czasochłonne niż wypisanie (...)

 • Stabilizacja i zasady, czyli motywowanie pracowników po polsku

  (...) najsilniejszych motywatorów dostrzegalne wśród mieszkańców poszczególnych państw, tę kwestię tak naprawdę należy rozpatrywać jako indywidualną dla każdego człowieka, wynika bowiem nie (...)

 • Polacy nie wylewają za kołnierz, a branża alkoholowa tonie w długach

  (...) Organizację Zdrowia (WHO) są zbieżne z wnioskami, jakie płyną z badania zrealizowanego przez Polską Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Zarówno jedno, jak i drugie opracowanie (...)

 • 4 wskazówki, jak negocjować termin płatności

  (...) to element, który wywiera istotny wpływ na kondycję przedsiębiorstwa. Istotny wpływ na jej utrzymanie oraz usprawnienie przepływu należności mają prawidłowo przeprowadzone negocjacje (...)

 • Bitcoin spada jak szalony. Gdzie jest granica?

  (...) piątek ok. 8 tys dolarów, co zgodnie ze skonsolidowanymi notowania Bloomberga, było najniższą ceną od 24 listopada. Przypomnijmy - w połowie grudnia BTC kosztował ponad 20 tys. dol. Tymczasem (...)

 • Ignorując głos pracowników, blokujesz rozwój firmy

  (...) nas nie wie tyle, ile wiemy wszyscy razem”, korzystanie z wiedzy pracowników pozwala ulepszać miejsce pracy, zmniejszać rotację i budować markę pracodawcy. Według badań Emplo z 2017 roku (...)

 • Samochody poleasingowe w firmie. Warto czy nie?

  (...) Jak wybrać odpowiednie? Podejmując decyzję o zakupie używanego auta na potrzeby firmy, warto znaleźć . Firmowy samochód musi być przede wszystkim dopasowany do potrzeb. Jeżeli będzie (...)

 • Dolar zyskiwał, rynek akcji przeżył chwile grozy

  (...) był naprawdę dobry. Zatrudnienie w styczniu wzrosło o 200 tys., o 20 tys. mocniej niż zakładano; stopa bezrobocia utrzymała się na 4,1 proc. przy stabilnej stopie partycypacji (tzn. w (...)

 • Wakacje 2017 według polskiego podróżnika

  (...) znakiem . To efekt pewności, jaką dał klientom funkcjonujący od końca 2016 r. Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Polacy uwierzyli, że w 100% zabezpiecza on ich, wpłacone na kilka ładnych (...)

 • Przewodnik wydawcy po reklamie wideo

  (...) na niski poziom generowanego na stronach dochodu. Jednak z każdym rokiem, ten format jest częściej uwzględniany w budżetach i wykorzystany przez wydawców. W 2017 marketingowcy przeznaczyli na (...)

 • RODO, czyli wielka niewiadoma?

  (...) Opinion Poll wynika, że dla 63% ankietowanych Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO) jest terminem zagadkowym. Spośród tych, którzy zdają sobie sprawę, czego ono dotyczy (...)

 • Ile kosztuje ubezpieczenie „hybrydy” lub „elektryka”?

  (...) Ubea.pl pozwalają zorientować się, ile kosztuje ubezpieczenie (OC oraz pakiety OC + AC) samochodów wyposażonych w silnik elektryczny, hybrydowy oraz spalinowy. Ciekawie wypada tu zestawienie (...)

 • Rynek pracy zalewają medioznawcy, a potrzeba informatyków

  (...) bezrobocia w naszym kraju spadła do poziomu 6,6 proc. Mimo to szacuje się, że brak zatrudnienia dotyczy ciągle 1,1 mln osób zdolnych do podjęcia aktywności zawodowej. Tymczasem pracodawcy (...)

 • Wpis do księgi wieczystej krok po kroku. Cz.1

  (...) prawny nieruchomości określany jest w prowadzonej dla niej księdze wieczystej. Dział pierwszy księgi wieczystej zawiera informacje o położeniu i powierzchni nieruchomości wraz z jej (...)

 • Rynek walutowy 29.01.-02.02.18

  (...) na wykresie głównej pary notowano minima rzędu 1,2350 czy nawet niższe, a 25 stycznia tudzież wczoraj i dzisiaj można było obserwować wyjścia ponad 1,25. Taki obraz jawi się zasadniczo jako (...)

 • Rekrutacja lidera. Jak wyłowić z rynku przyszłych menedżerów?

  (...) Przedsiębiorczości wynika, że największym problemem, hamującym rozwój polskich przedsiębiorstw jest brak kadry menadżerskiej. Wskazuje na to aż 26 proc. ankietowanych organizacji. A brak (...)

 • Ceny jaj w Polsce ostro w górę

  (...) 30 g masła oraz trzy kromki chleba - i mamy ulubione śniadanie wielu Polaków. Za jajecznicę, według danych Eurostatu, w 2015 r. płaciliśmy ok. 3,04 zł. W grudniu ub.r. było to jednak już (...)

 • Cellco communications sp. z o.o., Szczecin - Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego: elementów sieci światłowodowych, budowa sieci teleinformatycznych.

  Czytaj więcej: Sprzęt


strony : [ 1 ]
 
5
luty 2018

luty 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1585
CHF 3,5882
USD 3,3375
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.