eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 6/2018

  (...) polskiej gospodarki. MFW po raz drugi z rzędu zrewidował w górę swoje prognozy dla większości gospodarek (po siedmioletniej fali ciągłych rewizji w dół). Komisja Europejska również (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-10, poznaj opinie o Toshiba Regza 32LV685DG czy przeglądaj oferty pracy z miasta grodków.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 6/2018

  (...) na 2019 rok. Wg Komisji Europejskiej PKB eurostrefy w 2018 r. ma rosnąć w tempie 2,3 proc. r/r. (w końcu 2017 prognozowano 2,2 proc. r/r). To najszybciej od dekady, od czasu kryzysu finansowego (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 6/2018

  (...) gospodarką. Nasz kraj jest na 17. miejscu wśród docelowych chińskich inwestycji. Wynika to z raportu Grupy Knight Frank "New Frontiers" w którym ocenianych jest 67 krajów uznanych jako kluczowe (...)

 • Ulga rehabilitacyjna na samochód osobowy ma dwa limity

  (...) Wnioskodawczyni posiada orzeczenie o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności od 5 stycznia 2017 r. Jest ona jednocześnie właścicielem , który wykorzystywała m.in. w celu dojazdu na turnusy (...)

 • E-grocery w Polsce. Jak robimy zakupy spożywcze online?

  (...) e-grocery Dlaczego Polacy coraz chętniej decydują się na zakupy spożywcze online? Okazuje się, że główną motywacją nie jest tu cena, ale szeroki wachlarz produktów. Takiej odpowiedzi (...)

 • O co właściciel nieruchomości musi zadbać zimą?

  (...) porządku w gminach z 1996 r. dość precyzyjnie określa odpowiedzialność za otoczenie nieruchomości – to (lub użytkownik wieczysty) ma w obowiązku utrzymanie czystości i porządku. Ustawa (...)

 • Czy alpinista musi mieć ubezpieczenie turystyczne?

  (...) dla alpinistów Zagadnienie dla alpinistów w dość nieoczekiwany sposób wiąże się z inną, równie kontrowersyjną w Polsce kwestią, a mianowicie z działalnością Trybunału (...)

 • Printor - Producent obwodów drukowanych. Łódź.

  Czytaj więcej: Obwody drukowane


strony : [ 1 ]
 
11
luty 2018

luty 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2024
CHF 3,6506
USD 3,4263
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.