eGospodarka.pl

 • Koniunktura przemysłowa II 2018

  (...) roku opracowania GUS nt. koniunktury przemysłowej w naszym kraju zmieniły nieco swoją formę. Comiesięczna informacja "Koniunktura w przemyśle, budownictwie, handlu i usługach" zawiera teraz (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Oświadczenie - odstąpienie od umowy zawartej na odległość, poznaj opinie o Candy CGM 91 X czy przeglądaj oferty pracy z miasta choszczno.


 • Rusza II etap inwestycji Bulwary Książęce we Wrocławiu

  (...) którego wyjątkowości przesądza kameralna atmosfera połączona z bliskością wielkomiejskich atrakcji. Spacer do wrocławskiego rynku zajmuje stąd zaledwie 5 minut, a bezpośrednie sąsiedztwo (...)

 • Jak prawidłowo wypełnić JPK_VAT w 2018 roku

  (...) Pliku Kontrolnego. W 2018 roku stosujemy wersję (3) dla danych ujmowanych w w bieżącym roku. Wersję (3) pliku JPK_VAT stosujemy również do przygotowania ewentualnych korekt do plików JPK (...)

 • Fiskus ujawni dane finansowe firm

  (...) r. nowelizacja ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych z 24 listopada 2017 r. nałożyła na ministra finansów obowiązek podawania do publicznej wiadomości danych niektórych podatników (...)

 • Ulga na dzieci podczas postępowania rozwodowego rodziców

  (...) Wnioskodawczyni pozostaje w separacji z mężem od 2,5 roku. Małżonkowie są w trakcie . Od 2015 r. z wnioskodawczynią zamieszkują małoletnie dzieci, nad którymi sprawuje ona władzę (...)

 • Sprzedaż poza lokalem. Jak nie dać się oszukać?

  (...) okazja, aby wywierać na konsumentów pewnego rodzaju presję. Praktyka pokazuje, że przypadki, w których przedsiębiorcom zdarza się z niej korzystać, nie należą niestety do odosobnionych (...)

 • Jakie ubezpieczenie do pracy za granicą i nie tylko?

  (...) zatrudnienia nie nadążają już z otwieraniem aplikacji przesyłanych przez kandydatów chętnych do pracy za granicą. Taki jest przeważnie każdy początek roku, kiedy to Polacy biorą się za (...)

 • 420 mieszkań w samym centrum Łodzi

  (...) na łódzkim rynku. Dootychczas deweloper skupiał się bowiem jedynie na warszawskim adresach. O wyborze Łodzi zadecydował przede wszystkim . Wszystkim dotychczasowym inwestycjom Profbud (...)

 • Podwyżki, nadgodziny i Ukraińcy. Co na brak pracowników?

  (...) właściwie skonkretyzowane - rekrutacje będą trwać. Do takiego wniosku prowadzi szybki monitoring NBP. Z opracowania dowiadujemy się również, że pozytywne trendy zatrudnieniowe z minionego (...)

 • Opieka zdrowotna: globalne perspektywy 2018

  (...) - nie inaczej niż poprzednie opracowania - pochyla się nas stanem światowego sektora ochrony zdrowia, rzucając światło na tendencje i czynniki, które będą wywierały największy wpływ na (...)

 • Zalando Lounge buduje centrum logistyczne w Olsztynku

  (...) Zalando, poinformował właśnie, że wraz ze swoim partnerem, firmą Hillwood, wybuduje w Olsztynku koło Olsztyna centrum logistyczne, którego powierzchnia sięgać będzie 130 000 metrów (...)

 • Cloud computing, czyli chmura coraz bardziej hybrydowa

  (...) hybrydowej w biznesie? Dane na ten temat niesie za sobą RightScale 2017 State of the Cloud Report. Jego lektura wskazuje, że z chmury publicznej korzysta obecnie 89 proc. przedsiębiorstw, 72 proc. (...)

 • Na Skoroszach powstaje Ryżowa Park

  (...) budynków, które powstają właśnie na warszawskich Skoroszach, na granicy Włoch i Ursusa, powstanie około 20 mieszkań o powierzchniach od 31 do 89 mkw., w tym: studio o powierzchni 31 mkw (...)

 • Obligacje ostrzegają: ryzyko rośnie

  (...) publicznej postrzegane jako raczej nieciekawy instrument (ostatnie statystyki potwierdzają, że stale w obligacje inwestuje zaledwie kilkanaście tysięcy Polaków) i nudny rynek, na którym (...)

 • USD ma za sobą słaby czwartek

  (...) drugą stronę. USD ma za sobą słaby czwartek, odreagowanie w trakcie nocnej sesji w Azji i powrót kłopotów na otwarciu Europy. Ogólnie jednak nie ruszamy się mocniej w żadnym kierunku (...)

 • Chcesz budować zaangażowanie pracowników? Tego nie rób

  (...) to wypadkowa bardzo wielu czynników, a jego miarą jest również zaangażowanie w pracę. Badania przeprowadzone w minionym roku wskazują, że w naszym kraju zaangażowanie pracowników pozostawia (...)

 • Ceny mieszkań ciągle niższe niż przed dekadą

  (...) miast były wciąż niższe niż w 2008 r., kiedy kończył się boom na rynku nieruchomości. Szczególnie wysoka różnica dotyczy rynku wtórnego. Wśród 17 miast dla których NBP publikuje dane, (...)

 • Zakaz handlu w niedzielę 2018 - kalendarz, kiedy sklepy będą zamknięte

  (...) handlu 18 marca - zakaz handlu 31 marca w Wielką Sobotę zakupy zrobimy do godz. 14.00 Kwiecień 1 kwietnia - zakaz handlu (Wielkanoc) 8 kwietnia - zakaz handlu 15 kwietnia - zakaz handlu 22 (...)

 • Obcy kontra Bitcoin

  (...) tydzień wzrosła o ok. 4 tys. dolarów. Choć dziś najpopularniejsza kryptowaluta kosztuje o połowę mniej niż w połowie grudnia, gdy osiągała historyczny szczyt - 20 tys. dolarów, to znów (...)

 • Subaru Impreza 2.0 AWD 156 KM - w dobrą stronę

  (...) (4,5 metra długości z 2670 mm rozstawu osi), który nawiązuje do japońskiej marki, ale całe szczęście zrywa z azjatyckim pochodzeniem jeśli chodzi o materiały użyte do produkcji i wyglądu (...)

 • Biznes zyskuje konstytucję

  (...) prowadzenia i rozwijania działalności gospodarczej w Polsce, jaką w badaniach wskazują przedsiębiorcy, to niestabilne otoczenie biznesowe, mające źródło w nadmiernej liczbie i skomplikowaniu (...)

 • Climajar - Dostawca urządzeń klimatyzacyjnych firmy Toshiba. Warszawa.

  Czytaj więcej: Klimatyzacja i chłodnictwo


strony : [ 1 ]
 
23
luty 2018

luty 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1738
CHF 3,6302
USD 3,3911
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.