eGospodarka.pl

 • Zasady rozliczania podatku dochodowego od spółki cywilnej

  (...) nadany odrębny numer identyfikacji podatkowej. Jednocześnie każdy ze wspólników takiej spółki posiada swój NIP i musi opłacać podatek od przypadającego na niego dochodu bądź przychodu z (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek o umorzenie, poznaj opinie o Dobrosława Frankfurterki czy przeglądaj oferty pracy z miasta koniecpol.


 • Rozliczenie imprezy integracyjnej w kosztach uzyskania przychodu firmy

  (...) zorganizowała dla swoich pracowników , która miała na celu ułożenie poprawnych relacji między pracownikami a pracodawcą oraz przyczynienie sie do ukształtowania poczucia przynależności do (...)

 • Wskaźnik PMI zaskoczył

  (...) wskaźnik PMI zanotował w styczniu spadek wartości do 54,6 punktu, nadal sygnalizując dobre nastroje przedsiębiorców oraz sugerując kontynuację pozytywnych tendencji w przemyśle i całej (...)

 • Rynek mieszkaniowy: największe miasta Polski IV kw. 2017

  (...) dość zróżnicowana. Kwestia, którą łączy wszystkie największe miasta Polski i tamtejszych kredytobiorców, jest . Osoby, które zamierzają kupić mieszkanie na kredyt muszą pamiętać, że (...)

 • SMS. Król komunikacji

  (...) ogólnopolskiego badania „Komunikacja SMS w Polsce”. Platforma SerwerSMS.pl już po raz piąty przyjrzała się tendencjom, jakie rysują się we współczesnej komunikacji mobilnej. Wbrew temu (...)

 • IV etap Nowych Ogrodów wystartował

  (...) IV etap osiedla Nowe Ogrody to 104 mieszkania, od o powierzchni 30 m kw. po przestronne, ponad stumetrowe, pięciopokojowe lokale. Wszystkie mieszkania usytuowane na piętrach będą mieć dostęp (...)

 • Automatyzacja nie do zatrzymania

  (...) systemy, pracujące z ogromnymi i ciągle rosnącymi przepływami danych, na zawsze zmieniły otaczającą nas rzeczywistość. Osiągnięcia automatyzacji dają człowiekowi niewyobrażalny (...)

 • Ceny mieszkań w Polsce stabilniejsze niż w UE. Już niedługo?

  (...) były dość stabilne. Dopiero w ostatnim czasie odnotowano pewne wzrosty. Według Eurostatu ceny w III kw. 2017 r. były o 3,7% wyższe niż przed rokiem. Oczywiście pojawiły się też przypadki (...)

 • Warszawski rynek biurowy. Mała podaż, mało pustostanów

  (...) mkw. biur, a w kolejnych trzech latach zasób ten ma powiększyć się o przeszło 855 000 mkw. W minionym roku na warszawski rynek biurowy trafiło 275 400 mkw. powierzchni zlokalizowanej w 27 (...)

 • OWUL. Co musisz wiedzieć?

  (...) leasingu, to integralna część każdej umowy, w której znajduje się katalog wzajemnych praw i obowiązków jej stron. Wyczytamy z nich m.in., jakie są zasady użytkowania przedmiotu leasingu (...)

 • Na jakie zmiany muszą być gotowi deweloperzy?

  (...) wynikami sprzedaży w historii branży. Od czterech lat rynek wspierają rekordowo niskie stopy procentowe, które dopingują inwestorów do lokowania kapitału w nieruchomości i wpływają na (...)

 • Ekwiwalent za niewykorzystany urlop wypoczynkowy na przełomie roku

  (...) Wymiar urlopu przysługujący pracownikowi jest zależny od stażu pracy, który musi zostać przez niego udokumentowany. - Do stażu pracy wliczają się nie tylko okresy zatrudnienia potwierdzone (...)

 • Optymizm Fed pozwala na nowe otwarcie

  (...) z gospodarki Fed miał prawo zabrzmieć konstruktywnie w temacie dalszych podwyżek stóp procentowych i to rzeczywiście zrobił. Jednak ogólnie nie dowiedzieliśmy się niczego nowego. Język (...)

 • Ceny mieszkań - średnia arymetyczna czy mediana?

  (...) wiodących rynków W praktyce niełatwo jest znaleźć informacje, jak kształtuje się mediana ceny 1 mkw. lokali, czyli jednostkowa cena nieosiągana przez połowę mieszkań na danym obszarze (...)

 • Praca sezonowa za granicą. Ciągle modna, ale...

  (...) zarobki i lepsze warunki socjalne. Często praca sezonowa pozwala nie tylko zapewnić byt rodzinie, która pozostaje w kraju, ale także pozyskać pieniądze na większe inwestycje jak remont domu (...)

 • 3 najgłupsze próby wyłudzenia odszkodowania za zniszczony sprzęt

  (...) szkodę i przedstawia ciąg zdarzeń prowadzących do zniszczenia sprzętu, nie powinien raczej liczyć na naiwność rzeczoznawcy. Ubezpieczyciele raczej nie wierzą nikomu na słowo. Z tego powodu (...)

 • Green Home. Kontynuacja prac Ekonbud-Fadom

  (...) sąsiedztwo Szosy Kisielińskiej. To właśnie pod tym adresem pnie się w górę Osiedle Green Home. Inwestycja dewelopera Ekonbud-Fadom to zespół nowoczesnych budynków wielorodzinnych. W (...)

 • Skąd bierze się satysfakcja z pracy?

  (...) na piątym miejscu powodów, dla których menedżerowie i specjaliści starają się o zatrudnienie - wykazały wyniki 6. edycji badania „Najbardziej pożądani pracodawcy w opinii specjalistów i (...)

 • Egzekucja komornicza. Dokąd prowadzą zmiany?

  (...) wszyscy profesjonalni uczestnicy życia gospodarczego, ale również wierzyciele oraz sami dłużnicy, choć - co dość oczywiste - każdej z wymienionych grup chodziło o coś innego. Wierzyciele (...)

 • Jakie plany rozwoju mają firmy deweloperskie?

  (...) Corp S.A. Planujemy utrzymanie pozycji jednego z wiodących deweloperów w Polsce poprzez stałe umacnianie pozycji na rynkach lokalnych, takich jak Warszawa, Wrocław, Kraków, czy Trójmiasto (...)

 • Portal HDTV - Informacje na temat telewizji wysokiej rozdzielczości.

  Czytaj więcej: Cyfrowa


strony : [ 1 ]
 
1
luty 2018

luty 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1504
CHF 3,5806
USD 3,3346
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.