eGospodarka.pl

 • Magmisie pod lupą UOKiK. Producent musi sprostować informacje

  (...) telewizji, radiu i internecie od kwietnia 2016 r. do marca 2017 r. UOKiK zainteresował się nimi już na początku ich emisji. Główną bohaterką spotów telewizyjnych uczyniono szkolną pedagog. (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS KP-3, poznaj opinie o Mokate Marango czy przeglądaj oferty pracy z miasta łęczyca.


 • Czym zajmuje się rzecznik praw konsumenta?

  (...) przez UOKiK, w 2016 roku rzecznicy praw konsumentów udzielili 494 878 porad, 67 701 razy wystąpili w sprawach toczących się na linii konsument-przedsiębiorstwa oraz powiększyli swoje konto o (...)

 • Podatek od prywatnego najemu u małżonków

  (...) spółce niebędącej osobą prawną, ze wspólnej własności, wspólnego posiadania, wspólnego użytkowania rzeczy (czy praw majątkowych) itp. powstają u każdego podatnika osobno. Ich wartość (...)

 • JPK_VAT bez podpisu elektronicznego i profilu zaufanego?

  (...) termin przesłania do fiskusa przez czynnych podatników VAT informacji o styczniowej w formie JPK_VAT. Jest ich ponad 1,6 mln, z czego więcej niż 90% stanowią mikrofirmy, jak wynika z (...)

 • Sprzedaż domu wniesionego przez małżonka do majątku wspólnego

  (...) Dnia 15 marca 2006 r. żona wnioskodawcy jako panna nabyła do swojego majątku grunt z budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym. Następnie 6 kwietnia 2013 r. wnioskodawca zawarł z nią związek (...)

 • Najlepsze blogi podróżnicze

  (...) realizowanego przez CroLove.pl Rankingu Polskich Blogów Podróżniczych. Zestawienie stanowi swoistego rodzaju résumé tego, co w minionym roku wydarzyło się w podróżniczej. Autorom (...)

 • Brytyjczyk 12 razy częściej kupuje ubezpieczenie przez internet

  (...) do nadrobienia spore zaległości Polska pod względem sprzedaży ubezpieczeń przez internet z całą pewnością nie należy do europejskiej czołówki. Dowodem na to mogą być chociażby (...)

 • Rasowy MINI Cooper S

  (...) gamy producenta z brytyjskimi korzeniami, podoba się znacznej większości fanów motoryzacji. Mniej lub bardziej, ale jednak... Doskonale wiem o czym teraz myślicie. Prawda jest taka, że w (...)

 • W USA mniej upadłości, ale i utrzymująca się niepewność

  (...) 2008 i 2009, kiedy to liczba niewypłacalności w Stanach Zjednoczonych istotnie wzrosła, dziś możemy już mówić o systematycznych spadkach. Z informacji przedstawianych przez amerykańskie (...)

 • OC nie ochroni pijanego kierowcy

  (...) policja zatrzymała aż 658 tys. osób, które kierowały pojazdami pod wpływem alkoholu Dobrą wiadomością jest bez wątpienia spadkowy trend, który wyraźnie zaznacza się w statystykach (...)

 • Sektor R&D. W wyścigu o innowacyjność potrzebni są ludzie

  (...) opublikowany przez Komisję Europejską ranking innowacyjności nie przyniósł nam zbyt wielu powodów do zadowolenia. Polska zajęła w nim dopiero 25. pozycję, w tyle pozostawiając jedynie (...)

 • Rynek pracy: presja na pracodawców i optymizm pracowników

  (...) liczby pracowników Ubiegły rok upłynął Polakom pod znakiem poprawiającej się sytuacji na rynku pracy. Confidence Index rósł wraz z każdym kolejnym kwartałem. Od 58% w pierwszym kwartale (...)

 • Czy NSA stworzyła bitcoin?

  (...) czy zbiorowy? Niemal od 10 lat trwają rozważania o tym, kto może być twórcą elektronicznej . Ten, który za niego się podaje, Satoshi Nakamoto, pozostaje wciąż anonimowy. Do jego zapewnień (...)

 • Ataki DDoS w IV kw. 2017 r. 82 kraje na celowniku

  (...) Kaspersky Lab, w ostatnich trzech miesiącach minionego roku zasięg terytorialny ataków DDoS nieco się zmniejszył - w IV kwartale ofiarą ataków padły 82 kraje, a więc o 16 mniej niż (...)

 • Dojazd do pracy? Połowa z nas przemierzy maks. 15 km

  (...) GUS za grudzień 2017), to błędem jest zakładać, że w całym kraju sytuacja jest równie dobra. Dobrym przykładem są tu województwa warmińsko-mazurskie i kujawsko-pomorskie, gdzie bezrobocie (...)

 • Dlaczego edukacja finansowa ciągle kuleje?

  (...) Niski Polaków potwierdzają badania zrealizowane przez Organizację Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD). Dowiodły one, że niemal co drugi respondent nie jest w stanie udzielić poprawnej (...)

 • Waluty ryzykowne pod presją

  (...) znaków mówiło, że najgorsze już minęło i wracamy do stabilności, dziś po sesji azjatyckiej nie widać kontynuacji spokoju. Nikkei dołuje, a giełdy w Chinach redukują wzrosty po solidnym (...)

 • Gdzie zmierza reklama cyfrowa?

  (...) klienci mogą dokonać zakupów zarówno za pomocą stron internetowych, platform społecznościowych, aplikacji i w wielu innych miejscach, reklama na tych kanałach jest rzeczą konieczną. Z uwagi (...)

 • 4 główne trendy technologiczne w ubezpieczeniach

  (...) i procesu sprzedaży Rynek ubezpieczeń nie może już dłużej opierać się postępowi technologicznemu. Boty oraz to wymóg, który stawia dziś sama klientela. Zrealizowane przez AXA badanie (...)

 • Finansowanie dłużne w sektorze nieruchomości komercyjnych

  (...) wzrost dynamiki udzielanych kredytów bankowych. Utrzymujące się od dłuższego czasu niskie koszty kredytów bankowych oraz bardzo dobre wyniki gospodarcze z powodzeniem napędzały aktywność (...)

 • Nie każdy szef to lider

  (...) konsekwencje ich zachowania, można dostrzec wiele przykładów liderów uznawanych za wybitnych, którzy w rzeczywistości nadużywali swojej władzy. Steve Jobs, współzałożyciel Apple, jak (...)

 • Stegu - Produkcja i sprzedaż kamienia dekoracyjnego oraz płytek kamienno i cegłopodobnych. Jełowa k. Opola.

  Czytaj więcej: Kamieniarstwo i kamień


strony : [ 1 ]
 
13
luty 2018

luty 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1764
CHF 3,6283
USD 3,3916
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.