eGospodarka.pl

 • Realne bezrobocie w Polsce to 16 proc.

  (...) miernik kondycji rynku pracy, informuje nas jedynie, jaki jest odsetek osób, które szukają płatnego zajęcia, do aktywnych zawodowo. Nie dowiemy się jednak na tej podstawie, np. jaki procent (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja POG-R, poznaj opinie o DeLonghi KG 30 czy przeglądaj oferty pracy z miasta nowy sącz.


 • Zarządzanie budżetem domowym zmienia się z wiekiem

  (...) odkłada na samochód Ze zleconego przez platformę MAM badania „Dziurawa Kieszeń Polaka 2017” wynika, że zakrojone na najszerszą skalę plany finansowe posiadają Polacy w wieku od 18 do 24 (...)

 • Odsetki ustawowe od zachowku z podatkiem dochodowym

  (...) Sąd przyznał wnioskodawcy wraz z liczonymi od listopada 2011 r. Odsetki te w sumie wyniosły ponad 33 tys. zł. Wnioskodawca dokonał zgłoszenia otrzymania zachowku do urzędu skarbowego w (...)

 • PZWLP: CFM w 2017 r.

  (...) rzędu, bardzo udanym rokiem dla polskiej . Rodzime salony opuściło aż 486 tys. nowych aut, co jest wynikiem o 17% lepszym (ponad 70 tys.) od uzyskanego rok wcześniej. Tak pokaźnych wyników nie (...)

 • Polskie firmy są gotowe na Przemysł 4.0, ale....

  (...) ale minione 12 miesięcy wyraźnie potwierdziły, że niektóre z tendencji, które wpływają obecnie na rozwój europejskiego i polskiego przemysłu, nie przejdzie bez echa i nie pozostanie w (...)

 • Branża leasingowa 2017 r.

  (...) klienci firm leasingowych Jak potwierdzają rezultaty opublikowanego u schyłku minionego roku badania SAFE, leasing stanowi najistotniejsze źródło dla aż 60% polskich przedsiębiorców (...)

 • Co będzie motywowało nas do zmiany pracy w 2018 r.?

  (...) spadku odsetka osób, które deklarowały, że zmiana pracy interesuje ich przede wszystkim ze względu na chęć rozwijania nowych umiejętności (z 54% w pierwszym kwartale do 46% u schyłku roku). (...)

 • Jaki dress code obowiązuje na rozmowie kwalifikacyjnej?

  (...) - PODSTAWOWE ZASADY O tym, że do rozmowy kwalifikacyjnej lepiej się przygotować, mówi się niemal od zawsze. Chodzi tu m.in. o przygotowanie się do odpowiedzi na pytania, którymi rekruter (...)

 • TBS i gmina windują koszty utrzymania mieszkania

  (...) na koszty utrzymania mieszkania … Zebranie i podsumowanie danych o kosztach utrzymania mieszkań z całej Polski, zajmuje Głównemu Urzędowi Statystycznemu sporo czasu. Dlatego publikacja (...)

 • Jak zastopować przyrost umów zleceń w Polsce?

  (...) wstępie działania odpowiadają za wzrost ilości zawieranych umów o pracę w branżach wysokousługowych (np. sprzątanie lub ochrona mienia), które w dużej mierze obsługują sektor publiczny (...)

 • Jak wykończyć mieszkanie nie wykańczając siebie?

  (...) starań, aby dopilnować niezbędnej dokumentacji i wnikliwie zapoznać się z całą treścią umowy. I nie ma w tym kompletnie nic zaskakującego - wszak najczęściej jest to jedna z (...)

 • Ubezpieczenie turystyczne na narty i szkolenie

  (...) Polską Izba Ubezpieczeń raportu „Jak ubezpieczenia zmieniają Polskę i Polaków”, kwota świadczeń turystycznych wypłaconych ubezpieczonym w 2016 roku sięgnęła 170 mln zł. Ta suma (...)

 • Zyskuje złoto, dług, jen i frank

  (...) stało za nagłym tąpnięciem indeksu S&P500 wczoraj po południu: handel algorytmów, zbyt wysokie rentowności długu i wzrost oczekiwań inflacyjnych, podwojenie wartości „indeksu strachu” (...)

 • Własna firma: jak chronić jej majątek przed przyszłymi wierzycielami?

  (...) odpowiedzialność, często nie tylko za siebie, ale i za rodzinę czy pracowników. Niektórzy twierdzą, że prowadzenie biznesu to praca dwadzieścia cztery godziny na dobę. Bo trzeba być (...)

 • UOKiK sprawdził maski antysmogowe i czujniki czadu

  (...) doskwiera nam szczególnie w mroźne i bezwietrzne dni. Wtedy to do naszych płuc dostają się szkodliwe dla zdrowia związki chemiczne (np. benzopireny) i pyły (PM10 i PM 2,5). To one mogą (...)

 • Ford Fiesta Titanium 1.0 EcoBoost 125 KM. Miłość na zabój

  (...) już w poprzedniej generacji tego modelu, w której spędziłem tysiące kilometrów w cywilnej odmianie oraz trochę mniej w usportowionej wersji ST. Co przeszkadzało mi w nich najbardziej (...)

 • Wpis do księgi wieczystej krok po kroku. Cz. 2

  (...) dokonywaniu wpisu do księgi wieczystej należy mieć ze sobą dowód osobisty oraz oryginały dokumentów, które potwierdzą posiadane prawa do nieruchomości ujętej w danej księdze wieczystej (...)

 • Dom drewniany: opinie i koszty budowy w 2018 roku

  (...) wyniki badania rządowego Według badań z września 2017 roku zleconych przez Ministerstwo Środowiska, nadal spora część społeczeństwa ma nikłą wiedzę na temat budownictwa drewnianego (36 (...)

 • Szczecin bez azbestu - Serwis poświęcony zagrożeniom i usuwaniu azbestu. Podstawy prawne, ogólnopolski program usuwania azbestu, szkolenia. [BIP UM Szczecin]

  Czytaj więcej: Unieszkodliwianie azbestu


strony : [ 1 ]
 
6
luty 2018

luty 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1547
CHF 3,5852
USD 3,3498
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.