eGospodarka.pl

 • Małe sklepy: duże problemy z cenami

  (...) z tradycyjną obsługą mają dość duży problem z podawaniem klientom rzetelnej informacji odnośnie ceny oferowanych produktów. Wprawdzie zasady informowania kupujących nie są ani trochę (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja SD-Z2, poznaj opinie o Garnier Color&Shine 6.6 - Czerwony Rubin czy przeglądaj oferty pracy z miasta lidzbark.


 • TFI: sprzedaż i umorzenia I 2018

  (...) styczniowy bilans wpłat i wypłat w styczniu osiągnął poziom niemal +2,5 mld zł. To nie tylko znacznie więcej niż przed miesiącem, ale jest to również najlepszy styczeń, z jakim mieliśmy (...)

 • Pasaż Gniezno jeszcze w tym roku

  (...) ulicy Gdańskiej, w pobliskiej okolicy Galerii Gniezno oraz marketu budowlanego Castorama. To istotne miejsce handlowe na mapie dawnej stolicy Polski wraz z otwarciem nowej inwestycji wzbogaci się o (...)

 • Bitcoin i nie tylko czyli rozliczenie podatku od handlu kryptowalutą

  (...) tematów ostatnich miesięcy. Miało to związek przede wszystkim z rekordowo wysokimi cenami , co skusiło wiele osób do inwestowania w cyfrowe pieniądze. Ich popularność stała się na tyle (...)

 • NIP na paragonie i kasy fiskalne online

  (...) o podatku od towarów i usług oraz ustawy Prawo o miarach przewiduje, że wystawienie faktury na rzecz nabywcy towarów i usług na podstawie paragonu nastąpi tylko pod warunkiem, że paragon (...)

 • Wakacje 2018: sprzedaż (chwilowo?) wyhamowała

  (...) w turystyce wyjazdowej 1. Sprzedaż wycieczek wyhamowuje, ale zgodnie z logiką rynkową W mediach pojawił się siedemnasty już raport z systemu MerlinX (05/2018), poświęcony rezultatom (...)

 • Obligacje korporacyjne inwestycją klasy średniej

  (...) opisać nabywców obligacji wśród inwestorów indywidualnych jednym słowem, to właśnie to pasowałoby pewnie najlepiej. Oczywiście nie do wszystkich w takim samym stopniu. Być może nawet do (...)

 • Przeciętne wynagrodzenie I 2018

  (...) służy m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego przysługującego żołnierzowi rezerwy, który odbył ćwiczenia wojskowe, rekompensującego utracone wynagrodzenie ze (...)

 • Najtańsze ubezpieczenie samochodu. Ranking I 2018

  (...) się nie zmieniły Najświeższy, styczniowy ranking porównywarki Ubea - nie inaczej niż 36 poprzednich - przygląda się czterem kategoriom ubezpieczeń. Ocenie podlegają ceny obowiązkowego , a (...)

 • Ocieplenie domu pilnie potrzebne. Czeka 3,5 mln budynków

  (...) dziesiąty dom w Polsce … Skalę problemu związanego z koniecznością ocieplenia budynków mieszkalnych, potwierdzają między innymi dane GUS-u. Główny Urząd Statystyczny podaje, że w 2012 (...)

 • Najbardziej poszukiwani pracownicy w I 2018

  (...) Wyszukiwarki Kandydatów? Prowadzone statystyki wskazują, że w ubiegłym miesiącu zaproszenie do rekrutacji rozesłano do 47 239 właścicieli profilu zawodowego w serwisie GoldenLine (...)

 • Ataki DDoS, czyli jak stracić 100 000 USD w godzinę

  (...) Schemat działania ataków DDoS jest prosty: obierają one za cel część sieci, a następnie uderzają, zalewając ją żądaniami, które znacznie przekraczają jej możliwości przepustowe (...)

 • Rynek pracy, czyli wszechobecna automatyzacja

  (...) dzisiejszego rynku pracy. Dużo mówi się o automatyzacji, szczególnie w przypadku podstawowych i powtarzalnych zadań, a specjaliści coraz częściej wyciągają ręce po oprogramowanie, które (...)

 • Upadłości firm I 2018

  (...) w styczniu bieżącego roku publikacji doczekały się 82 informacje na temat upadłości, podczas gdy w analogicznym okresie ubiegłego roku było ich 69. Analizowane przez Euler Hermes (...)

 • Wcześniejsza spłata kredytu, czyli kiedy opłaca się przepłacać

  (...) ogóle się opłaca? Kredyt zaciągnięty na wiele lat to poważne zobowiązanie, które nie tylko obciąża comiesięczny budżet, ale wpływa również na zdolność kredytową. Niejednokrotnie (...)

 • Nieszczęśliwa miłość naraża prywatność w sieci na szwank?

  (...) pokaźna część naszego życia doczekała się ucyfrowienia. Owocem tego jest zmiana roli, jaką dotychczas pełniła w związkach przejrzystość i prywatność. Z globalnego badania (...)

 • Abonament na samochód, czyli czas na ekonomię dostępu

  (...) odwrót od własności wpisuje się idealnie w rozwój trendu „access economy”, czyli „ekonomii dostępu”. Chodzi w nim o to, że konsument zamiast stawać się właścicielem dóbr staje (...)

 • Polacy kontra rachunek bankowy

  (...) zlecił instytutowi Kantar Millward Brown, wynika, że w marcu minionego roku warunkowo zwolnione od opłat konto bankowe posiadało 56% Polaków. Co czwarty (26%) deklarował, że świadomie ponosi (...)

 • Nikt nie kocha dolara

  (...) wzrostem o 1,2 proc. i jest już w połowie drogi do wymazania całych spadków z tego miesiąca. Rentowności 10-letnich obligacji skarbowych USA na 2,90 proc. są najwyżej do czterech lat, ale w (...)

 • Ulefone Mix i Mix 2 wchodzą na polski rynek

  (...) wyposażony w ośmiordzeniowy procesor MediaTek 6750T. Ma 4GB pamięci RAM oraz 64GB pamięci wbudowanej, którą można rozbudować do 256 GB za pomocą karty pamięci. Jest zabezpieczony skanerem (...)

 • Komputer All-in-one ARCHOS Vision 215

  (...) 541 x 320 x 35,5 mm i ekran o grubości 6,85 mm. Wszystkie podzespoły oraz komplet portów zamknięto w niewielkiej wyspie z tyłu monitora, która łączy ekran ze stopką stabilizującą (...)

 • Wakacje dla singli droższe niż w tandemie?

  (...) zacząć planowanie? Wprawdzie wakacje dla singli nie różnią się diametralnie od wyjazdów w większej grupie, to jednak już na etapie planowania podróży solo warto zadać sobie istotne (...)

 • Jak bezpiecznie korzystać z bankowości mobilnej?

  (...) wszelkich starań, aby oferowane przez nich usługi gwarantowały użytkownikom maksimum bezpieczeństwa, ale wiadomo również, że cyberprzestępcy nie śpią. Z tego też powodu tak istotne staje (...)

 • Bank Polskiej Spółdzielczości (BPS) SA - Zrzeszenie banków spółdzielczych powstałe z połączenia 6 banków regionalnych. Historia, władze, centrala, placówki, opis produktów, aktualności i publikacje.

  Czytaj więcej: Spółdzielcze


strony : [ 1 ]
 
16
luty 2018

luty 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1559
CHF 3,6049
USD 3,3173
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.