eGospodarka.pl

 • Ceny OC. 2017 rok łaskawy dla kierowców

  (...) kraju, to największe obniżki widoczne są w przypadku województwa lubuskiego, gdzie spadły na przestrzeni roku o 7,9%. Sporo taniej było również na Podlasiu (spadek o 6,6%) oraz na Dolnym (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Karta szkolenia BHP, poznaj opinie o Syoss Strong Hold Hairspray czy przeglądaj oferty pracy z miasta olkusz.


 • Postanowienie komornika o nieściągalnej wierzytelności w kosztach firmy

  (...) wierzytelności jest uzyskanie postanowienia komornika o umorzeniu postępowania egzekucyjnego. Należy jednak pamiętać, że nie każde postanowienie o umorzeniu postępowania egzekucyjnego (...)

 • Ewidencja VAT na potrzeby JPK_VAT w 2018 r.

  (...) na rzecz podmiotów gospodarczych Z początkiem stycznia 2017 r. ustawodawca dokonał zmian w zakresie informacji, jakie winny znaleźć się w ewidencji VAT. Otóż należy w niej ujmować wszystkie (...)

 • Spłata kredytu zaciągniętego na zakup cudzej nieruchomości

  (...) Dnia 2 marca 20016 r. małżonkowie za 120 000 zł, z czego 12 000 zł zostało sfinansowanych ze środków własnych a reszta z zaciągniętego kredytu. W mieszkaniu tym mieszka córka (...)

 • Grupa Partner buduje Murawa Park

  (...) lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe o metrażu 41 – 71 m kw., a także jedno mieszkanie sześciopokojowe o powierzchni 156 m kw. W podziemnej hali garażowej zaplanowano miejsca postojowe dla 29 (...)

 • TOP3 kierunki polskiego eksportu w 2017 r.

  (...) główni odbiorcy polskich towarów. Nie oznacza to oczywiście, że ogranicza się wyłącznie do tych krajów. Eksporterzy śmiało eksplorują również inne rynki. Jak wynika z najnowszych (...)

 • Smartfon UMIDIGI S2

  (...) w obudowie 5,5-calowego urządzenia. Ekran o proporcji 18:9 zajmuje niemal 90% frontu telefonu. Wyświetlacz marki Sharp jest chroniony szkłem Gorilla Glass 4. UMIDIGI S2 jest wyposażony w (...)

 • Obawy o bezpieczeństwo danych hamują sprzedaż

  (...) swoim zasięgiem niemal 3000 specjalistów od bezpieczeństwa, reprezentujących 25 krajów na świecie. Respondentów pytano zarówno o poziom dojrzałości systemów firmowych, jak i wpływ, który (...)

 • Zimowe wyprzedaże, czyli dużo krzyku o 7%

  (...) „Świąteczny Barometr Cenowy” zawiera analizę 800 podmiotów reprezentujących branżę i niestety nie prowadzi do wniosków, które mogłyby szczególnie ucieszyć e-konsumentów. Okazuje (...)

 • Obligacje korporacyjne. Co przyniesie 2018 rok?

  (...) realizowane w 2018 r. publicznie zapowiedziało piętnastu emitentów, a łączna wartość obowiązujących lub deklarowanych prospektów emisyjnych przekracza 4,9 mld zł. Nigdy wcześniej (...)

 • Jeden raport NFP wiele nie zmieni

  (...) czuwa. Pierwszy raz od lipca 2017 r. przeprowadził nielimitowany skup obligacji 10-letnich, reagując tym samym na wzrost rentowności do 0,1 proc. w ślad za globalnym trendem wyprzedaży długu (...)

 • Firmy rodzinne w Polsce i Europie 2017

  (...) zarządzania. Firmy rodzinne zaczęły przywiązywać szczególną wagę do stosowania ujednoliconych i przejrzystych zasad, dzięki którym możliwe staje się zachowanie odpowiedniego balansu (...)

 • Prywatne akademiki w Polsce. Jak duży jest to potencjał?

  (...) Metropolitan Investment S.A. „Rynek prywatnych akademików w Polsce i na świecie”. Opracowanie przygląda się bieżącej sytuacji w segmencie, który dotychczas stanowił niewykorzystaną (...)

 • Warszawski rynek biurowy nie zwalnia

  (...) Miniony rok okazał się kolejnym pasmem sukcesów. Z wyliczeń Walter Herz wynika, że ubiegłoroczny popyt na powierzchnię biurową w Warszawie zdołał przekroczyć 800 tys. mkw. Pierwsze (...)

 • Likwidacja szkód komunikacyjnych. O czym pamiętać?

  (...) nader skomplikowana i wysoce żmudna. Nie należy jednak podchodzić to niej z przeświadczeniem o z góry straconej pozycji i przekonaniem o trudnościach, które piętrzyć będzie ubezpieczyciel (...)

 • Kaspersky Free w polskiej wersji językowej

  (...) blokuje podejrzane i szkodliwe pliki oraz aplikacje, a także wyświetla ostrzeżenia o niebezpiecznych i phishingowych (sfałszowanych) stronach WWW, zapobiegając infekcjom i kradzieży danych oraz (...)

 • Inwestowanie na giełdzie - luty 2018

  (...) portfelu wygenerowana została zatem strata na poziomie -1,96%. Od początku publikacji (październik 2017) portfel zyskał już 4,48%. Bez stosowania stop losów i metodą zakupu 3 (...)

 • Coworking 2018. Rekordowy popyt na elastyczne miejsca pracy

  (...) zarówno zmiany, którym podlega sektor elastycznych miejsc pracy, jak i dojrzałość całego rynku, którego niekwestionowanym liderem okazuje się Wielka Brytania - aż 1/5 wszystkich (...)

 • Wiarygodność firmy interesuje nas, ale tylko prywatnie

  (...) savoir-vivre” - wspólnego projektu Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej i Rzetelnej Firmy, którego realizacją zajął się instytut Keralla Research. Do jakich wniosków (...)

 • ISOF Heuthes - Oprogramowanie do zarządzania firmą klasy CRM, DMS. Warszawa.

  Czytaj więcej: Systemy zarządzania


strony : [ 1 ]
 
2
luty 2018

luty 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1615
CHF 3,5886
USD 3,3329
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.