eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Wszystkich Świętych: na znicze wydajemy 35 złotych

  (...) Polacy na zakup przeciętnego znicza – wynika z szacunków Open Finance opartych o dane płynące z największego portalu aukcyjnego. Tyle mówi średnia, ale jest ona zawyżona poprzez zakupy (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja DT-1/A, poznaj opinie o Genius Micro Traveler 300 czy przeglądaj oferty pracy z miasta sławno.


 • Ile zarabia pielęgniarka?

  (...) porozumienie pomiędzy pielęgniarkami a Ministrem Zdrowia i prezesem NFZ, na mocy którego m.in. włączono dotychczasowe dodatki do wynagrodzenia zasadniczego i zagwarantowano 6-dniowy, płatny (...)

 • Renault Megane Grandtour GT-Line - sportowy z wyglądu

  (...) który znacznie zmienia standardowe nadwozie francuskiego kompaktu. Zwłaszcza pod względem wizualnym, któremu już niewiele brakuje do sportowej i bardzo popularnej wersji RS, a tym bardziej GT (...)

 • Coaching on the job: zyski i straty

  (...) realną szansę podniesienia kwalifikacji zespołu, w ślad za tym realizacji postawionych przed szefem zadań, nie jest jednak złotym środkiem i receptą na wszystkie deficyty umiejętności (...)

 • Kris Line - Producent bielizny damskiej oraz męskiej. Oferuje stringi, figi, koszulki, biustonosze, szorty. Także sprzedaż wysyłkowa.

  Czytaj więcej: Bielizna


strony : [ 1 ]
 
1
listopad 2018

listopad 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3313
CHF 3,7982
USD 3,8203
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.