eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Dokumentowanie usług najmu/dzierżawy: faktury VAT

  (...) być różne. W dużej mierze zależą od woli stron (miesiąc, kwartał, rok itd.). Na tle podatku VAT należy pamiętać, aby prawidłowo powyższe dokumentować. Poniżej opiszemy, jak obowiązek (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Uprawnienia rodziców - oświadczenie pracownika, poznaj opinie o Pollena Savona Forte Odżywka zwiększająca objętość włosów czy przeglądaj oferty pracy z miasta radziejów.


 • Odliczenie, poprzez korektę VAT, podatku od zakupu gruntu

  (...) W czerwcu 2016 r. spółka , na którym zamierzała wybudować mieszkania i oddać je w najem. Ponieważ był to grunt budowlany, sprzedawca naliczył od sprzedaży podatek VAT. Z uwagi na to, że (...)

 • Rynek kredytów hipotecznych XI 2018

  (...) marż, ale dotyczące głównie kredytów z wkładem własnym przekraczającym 20%. Od listopada na taki ruch zdecydował się kolejny bank. Raiffeisen Polbank marże obniżył z 1,69% do 1,59% (...)

 • InfoDług: długi Polaków wystarczyłyby na budowę elektrowni

  (...) wzrostu zaległości wynikającej z opóźnień w opłacaniu bieżących rachunków, rat pożyczek oraz długów zgłoszonych przez firmy windykacyjne. To właśnie one powiększyły łączne (...)

 • Wtórny rynek nieruchomości X 2018

  (...) inwestycyjnym są położone w dzielnicach zlokalizowanych w bliskiej odległości od centrum miasta. W przypadku największych miast prym wiodą . Jednak w przypadku takiego zakupu należy (...)

 • EFL: HoReCa i przemysł będą liczyć straty

  (...) zarysowują się w . Jego ostatni odczyt (51,1 pkt.) dowodził znacznego spadku nastrojów za którymi - jak przyznali sami zainteresowani - kryją się problemy związane z brakiem pracowników (57 (...)

 • TFI: wartość aktywów netto X 2018

  (...) niewątpliwie przełożyły się na - dziesiąty miesiąc tego roku na plusie zdołał zakończyć tylko co 10. z nich, co w skali całego rynku zaowocowało ujemnym wynikiem zarządzania. Do tego w (...)

 • Upadłości firm X 2018 r.

  (...) analizowane przez Euler Hermes niewypłacalności odnoszą się do braku zdolności do regulowania zobowiązań wobec dostawców, których następstwem jest upadłość albo też któraś z form (...)

 • Funt zaczyna dzień spokojnie

  (...) do dolara, gdyż przyszłość brexitu zaczęła się rysować w ponurych barwach. Będący tytułem wczorajszego komentarza mały krok w dobrym kierunku doprowadził do nadepnięcia bosą stopą na (...)

 • 5 zachowań pracowników, za które dziękują cyberprzestępcy

  (...) roku z globalnej sieci korzystać będzie nawet 6 miliardów osób. Już jednak dziś znakomita większość pracowników dysponuje stałym dostępem do podłączonych do internetu urządzeń i (...)

 • Jak podnieść sprzedaż? Perswazją

  (...) tkwi w każdym człowieku i najpewniej istnieje od zarania naszych dziejów. Obecnie siła przekonywania zależy między innymi od tego - jak, gdzie i do kogo mówimy. Głównym założeniem (...)

 • Umowa renty dożywotniej z sąsiadem? To może być pułapka

  (...) ze środków programu rządowego na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020, kampania edukacyjna mająca na celu uczulić seniorów na nieuczciwe praktyki rynkowe. Mowa tu o (...)

 • Rynek biurowy w Polsce III kw. 2018

  (...) i spodziewamy się kontynuacji tego pozytywnego trendu. W ostatnim czasie Tholons zaktualizował swój coroczny ranking „Services Globalisation City Index”, uwzględniając w nim aż cztery (...)

 • 5 sposobów na oszczędzanie wody

  (...) potrójnie - za jej dostarczenie, podgrzanie, a potem odprowadzenie do kanalizacji. Średnie ceny wody zimnej i ścieków w naszym kraju wahają się od około 9, do prawie 16 PLN/m3 brutto. Najmniej (...)

 • Za wcześnie na elektromobilność. Diesel wyprzedza auta elektryczne

  (...) Jak wynika z danych przedstawionych przez Europejskie Stowarzyszenie Producentów Pojazdów ACEA, w III kwartale br. rejestracji w naszym kraju doczekały się 132 samochody w pełni elektryczne oraz (...)

 • K&M Kamila Czapracka - Produkcja i sprzedaż mebli, aranżacja wnętrz biurowych, bankowych, hotelowych według indywidualnego projektu. Gorzów Wielkopolski.

  Czytaj więcej: Meble


strony : [ 1 ]
 
16
listopad 2018

listopad 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2950
CHF 3,7608
USD 3,7876
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.