eGospodarka.pl

 • Amortyzacja środków trwałych w darowiźnie przed 2018 r.

  (...) W lipcu 2016 r. wnioskodawczyni otrzymała od swojego ojca, która była zabudowana budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym z usługami w części parterowej. Budynek w całości był przeznaczony na (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości, poznaj opinie o Stiga Kosiarka spalinowa Turbo 53 S 4-Speed Combi czy przeglądaj oferty pracy z miasta wieliczka.


 • Umowa konsorcjum: usługi budowlane w podatku dochodowym

  (...) na gruncie prawa cywilnego jak i podatkowego nie stworzono legalnej definicji konsorcjum. Podmioty powołujące „do życia” konsorcjum działają w oparciu o treść art. 3511 Kodeksu cywilnego. (...)

 • Ile kosztuje przygotowanie mieszkania na sprzedaż?

  (...) z którego korzystają osoby chcące sprzedać lub kupić nieruchomość. Tu wystawiają swoje oferty, porównują ceny nieruchomości, sprawdzają podaż w wybranej okolicy, przeglądają zdjęcia i (...)

 • Służewiec - odrodzenie?

  (...) View: Warszawski rynek biurowy po III kw. 2018” dowodzi, że dziś w poszukiwaniu wolnej należy udać się przede wszystkim na . Wskaźnik pustostanów w tym rejonie jest niemal dwukrotnie (...)

 • Jak zabezpieczyć router przed atakami?

  (...) jest . Nie wiesz, jak się do tego zabrać? Oto kilka wskazówek, które powinny uchronić cię przed nieautoryzowanym dostępem do tego urządzenia. Login i hasło Używasz domyślnego hasła (...)

 • Najem mieszkań w Polsce - charakterystyka

  (...) poziomu, który osiągnął jego niemiecki odpowiednik, to jednak nie można odmówić mu dynamiki - inwestorów przybywa z roku na rok. Według REAS, ubiegłoroczny udział zakupów inwestycyjnych w (...)

 • Globalny rynek fuzji i przejęć z rekordem

  (...) Jak czytamy w opracowanym przez Deloitte raporcie „The beginning of a new M&A season. Future of a deal”, w minionym roku na globalnym doszło do 49 612 transakcji, których łączna wartość (...)

 • Szczyt G20 w centrum uwagi

  (...) tytułem dla dzisiejszego komentarza, gdyby - o ironio! - dystrybutorzy tego dobrego filmu Sofii Coppoli nie namieszali z tłumaczeniem („Między słowami”). Dziś rano apetyt na ryzyko (...)

 • Jak wygląda życie zawodowe specjalisty?

  (...) panującym na . Ostatnio jego eksperci poszukiwali m.in. odpowiedzi na pytanie, co skłania specjalistów do zmiany pracy lub pozostania w szeregach obecnej firmy. Teraz prezentujemy kolejną (...)

 • Polski rynek ubezpieczeń wciąż bazuje na kierowcach

  (...) mniejszy np. od szwedzkiego Informacje opublikowane ostatnio przez federację Insurance Europe mają szczególne znaczenie, ponieważ stanowią pierwszy, tak obszerny pakiet danych za bieżący rok. (...)

 • Jak okiełznać budżet domowy w jesieni życia?

  (...) GUS potwierdzają, że w marcu br. przeciętna emerytura w naszym kraju sięgała 2 179,28 zł. To niewiele, tym bardziej że ciągle pną się w górę i według KRD sięgają już 1 572 zł (...)

 • ART MODERN w Łodzi jeszcze większe

  (...) ART MODERN ruszą jeszcze w tym roku. Ta faza zakłada powstanie 6-piętrowego budynku z 73 lokalami, pośród których znajdą się zarówno kompaktowe 26-metrowe kawalerki, jak i przestronne (...)

 • Ubezpieczenia. Kluczowe tendencje III kw. 2018

  (...) majątkowych, finansowych i zawodowych spowodował, że w trzecim kwartale br. ceny ubezpieczeń zanotowały ponad 1-procentowy wzrost. Konsekwentne podwyżki średnich stawek za ubezpieczenia (...)

 • Sztuczna inteligencja jest już wszędzie?

  (...) Sam termin powstał już w połowie ubiegłego wieku. Od tego czasu biznes i środowiska akademickie intensywnie pracowały nad rozwojem sieci neuronowych, których sposób działania do złudzenia (...)

 • Jak wyższe stopy procentowe wpłyną na raty kredytów?

  (...) rosną, gdy inflacja przyspiesza powyżej celu inflacyjnego. Podnoszenie stóp powoduje, że społeczeństwu bardziej opłaca się oszczędzać, a mniej zadłużać. Ograniczając w ten sposób (...)

 • Dacia Sandero Stepway - w prostocie siła

  (...) tak wykalkulował, by dać klientowi dowolny wybór bez zbędnych dopłat. I to wszystko na poziomie 40-50 tysięcy złotych, a nie setek tysięcy, jak to bywa u innych marek. Dlatego też auto (...)

 • Kopel - Sklep internetowy: gniazdka i wyłączniki znanych producentów oraz inne artykuły elektrotechniczne. Toruń.

  Czytaj więcej: Elektryczne


strony : [ 1 ]
 
27
listopad 2018

listopad 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2919
CHF 3,7950
USD 3,7948
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.