eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Obligacje skarbowe dziękują seniorom

  (...) ponadto nie porywa ich obietnica dwu czy trzyprocentowych zysków, jakie obiecuje Minister Finansów nabywcom . Pewnie też dlatego osoby młodsze niż 26 lat stanowią jedynie 0,6% nabywców (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Formularz ZAP-3, poznaj opinie o Teka LARO 90 czy przeglądaj oferty pracy z miasta limanowa.


 • Upadłość konsumencka nadchodzi powoli

  (...) obowiązują od czterech lat. Do ich wejścia w życie roczna liczba ogłaszanych przez konsumentów bankructw nieco przekraczała 2 000. Dziś jest ich niemal trzykrotnie więcej. Statystyki (...)

 • Ceny produktów rolnych X 2018

  (...) uzyskiwanych przez rolników na targowiskach W październiku 2018 r. w porównaniu z wzrosły ceny skupu większości produktów rolnych, z wyjątkiem ziemniaków, żywca wieprzowego oraz drobiu. W (...)

 • Kaspersky ogłasza alarm na Czarny Piątek

  (...) wszystkim w użytkowników internetowych serwisów finansowych, czyhając na możliwość kradzieży danych lub tworząc botnety ze zhakowanych urządzeń, które mają być wykorzystywane w (...)

 • Jakie składki OC płaciliśmy w październiku 2018?

  (...) 2018 r. = 93 ↗ (wynik dla poprzedniego miesiąca: 91 ↔) Komentarz ekspertów Ubea.pl: Comiesięczne bazują na przeszło 100 000 kalkulacji przeprowadzanych przez użytkowników (...)

 • Wynajem mieszkania: rentowność XI 2018

  (...) średnie oprocentowanie lokat oferowanych przez banki po odliczeniu obowiązkowego podatku od zysków kapitałowych (dane NBP). Przy 2-procentowej oznacza to, że realnie zdeponowane w banku środki (...)

 • Od bezrobocia po cyberataki, czyli o ryzyku działalności gospodarczej

  (...) World Economic Forum corocznego badania ankietowego Executive Opinion Survey były opinie przeszło 12 000 przedstawicieli kadry zarządzającej ze 140 jurysdykcji. Co usłyszeliśmy od (...)

 • Domowe ubezpieczenie assistance to nie tylko hydraulik

  (...) jest w zdecydowanej większości przypadków włączane do zakresu , ale również widzimy, że nie jest ono traktowane jak „martwy zapis”. Nasi klienci coraz bardziej świadomie kupują (...)

 • Czy gwarancje de minimis przynoszą efekty?

  (...) wsparcie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców, funkcjonują w naszym kraju od wiosny 2013 r. Głównym celem programu jest zapewnienie firmom z sektora MŚP łatwiejszego dostępu do (...)

 • 22 listopada czasowe zatrudnienie zmieni się w stałą umowę o pracę

  (...) dnia? Od 22 lutego 2016 roku pracodawców i pracowników obowiązuje tzw. limit 33/3. Przypomnę, że limit 33/3 stanowi, że okres zatrudnienia na podstawie jednej na czas określony lub kilku (...)

 • Black Friday i Cyber Monday: jakie prawa konsumentów?

  (...) która przywędrowała do nas zza oceanu, ale dość szybko zaskarbiła sobie przychylność polskich kupujących. W tym roku Czarny Piątek przypada 23 listopada. I wprawdzie z założenia dotyczy (...)

 • Spóźniony zwrot VAT zagrożeniem dla płynności finansowej firmy

  (...) Zwrot różnicy między kwotą podatku naliczonego co do zasady następuje w terminie 60 dni od złożenia rozliczenia przez podatnika. Może on się jednak ubiegać o zwrot w przyspieszonym (...)

 • Wynajem i sprzedaż wybudowanych mieszkań to działalność gospodarcza

  (...) Wnioskodawca – austriacki , w listopadzie 2011 r. nabył w Polsce nieruchomość zabudowaną nadającą się do rozbiórki. Zabudowania zostały wyburzone, a w 2012 r. rozpoczęta została budowa (...)

 • System kontroli przedsiębiorców wymaga zmian

  (...) mogą skontrolować polskiego przedsiębiorcę, to wynik dość pokaźny. Problemem nie jest jednak sama liczba. - Najbardziej problematyczny jest niejasny zakres kompetencji tych instytucji (...)

 • EUR/PLN wrócił w pobliże 4,30

  (...) ale nie ciągnie mnie do wykrzykiwania „A nie mówiłem?!”. Naprawdę nie było fundamentalnego uzasadnienia osłabienia złotego z powodu afery KNF, w rezultacie przecena waluty miała znamiona (...)

 • 9 cech potrzebnych do osiągnięcia sukcesu w sektorze TMT

  (...) rynku, stworzyła listę 9 kluczowych cech organizacji, które dążą do pozycji lidera w sektorze TMT. Zestawienie to nie tylko wyznacza właściwe działania, ale również wskazuje ramy obecnych (...)

 • Czy deweloperzy mogą spać spokojnie?

  (...) rynku. Trzeci kwartał z rzędu obserwujemy spadek – według raportu REAS na sześciu głównych rynkach (Warszawa, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Poznań, Łódź) sprzedano w 3Q18 jedynie 14,2 (...)

 • Dotrzeć do świata spoza bańki informacyjnej

  (...) każdego dnia korzysta około 3,8 miliarda ludzi, a więc połowa ziemskiej populacji. Dla porównania, jeszcze przed ośmiu laty (u schyłku 2010 roku) było to 1,9 miliarda. Dla większości (...)

 • Mercedes AMG CLS 53 4Matic - smak, moc, wygląd. Auto idealne

  (...) gorącego modelu danej marki dociera do mnie, że projekt motopodprad.pl to już kawał życia. Kilka lat temu jeździłem bowiem CLS-em 350 BlueTEC 4MATIC poprzedniej generacji i jak sobie myślę (...)

 • Inwestycja w mieszkanie na wynajem: jak zarobić najwięcej?

  (...) że już od kilku lat finansowana jest przede wszystkim . W ten sposób Polacy płacą za ponad połowę lokali kupowanych od deweloperów. I wprawdzie odsetek ten na przestrzeni ostatnich miesięcy (...)

 • Free.os.pl - Darmowe konto pocztowe o pojemności 50 MB, 12 domen do wyboru, POP3, ochrona antywirusowa i antyspamowa.

  Czytaj więcej: Darmowe


strony : [ 1 ]
 
21
listopad 2018

listopad 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3070
CHF 3,8029
USD 3,7829
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.