eGospodarka.pl

 • Co piąty Polak rezygnuje z dochodzenia roszczeń

  (...) w raporcie D.A.S. nie pozostawia złudzeń - i sytuacje, w których aż prosi się o skorzystanie z porady prawnika, Polaków nie omijają. Okazuje się, że na przestrzeni ostatnich 5 lat w co (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-3d, poznaj opinie o GlaxoSmithKline Zovirax czy przeglądaj oferty pracy z miasta sucha beskidzka.


 • Ewidencjonowanie usług najmu/dzierżawy na kasie fiskalnej

  (...) § 3 ust. 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 grudnia 2017 r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących, zwalnia się z (...)

 • WSA: nieodpłatna służebność przesyłu bez podatku CIT

  (...) 1 kodeksu cywilnego: „Urządzenia służące do doprowadzania (…) energii elektrycznej (…) nie należą do części składowych nieruchomości, jeżeli wchodzą w skład przedsiębiorstwa” (...)

 • Jak odliczyć VAT od zakupu mieszkania?

  (...) W lipcu 2017 r. wnioskodawczyni wraz z mężem podpisała przedwstępną umowę (lokale usługowo-mieszkaniowe) od dewelopera. Mieszkanie to zostanie przeznaczone pod wynajem krótkoterminowy dla (...)

 • Handel zagraniczny I-IX 2018

  (...) w cenach bieżących 686,6 mld zł w eksporcie oraz 697,4 mld zł w imporcie. Ujemne saldo ukształtowało się na poziomie 10,8 mld zł, podczas gdy w analogicznym okresie roku ubiegłego było (...)

 • Na jakie formy promocji stawiają deweloperzy?

  (...) Corp S.A. Bez wątpienia najbardziej efektywna, także kosztowo, jest dziś , gdzie dostępnych jest bardzo wiele. Począwszy od reklamy na portalach nieruchomościowych, AdWords, reklamach (...)

 • Zanieczyszczenie powietrza a rynek mieszkaniowy

  (...) tylko domeną Krakowa oraz Katowic Od pewnego czasu można zauważyć wzmożone zainteresowanie różnego typu informacjami, które odzwierciedlają . Znalezienie aktualnych danych o stężeniu (...)

 • Zadłużenie Polaków w aglomeracjach

  (...) większe szanse na atrakcyjną pracę i wyższe zarobki, z drugiej zaś oznacza wyższe ceny nieruchomości i koszty utrzymania. Jak wynika z zestawienia przygotowanego przez jeden ze szwajcarskich (...)

 • Inflacja X 2018

  (...) cenowa nie różniła się diametralnie od sytuacji sprzed miesiąca. Wzrost sięgnął 0,4% (w tym towarów – o 0,5%, przy niezmiennych cenach usług). W porównaniu z wzrost sięgnął 1,8% (...)

 • Jak odzyskać zaległe alimenty?

  (...) płacenia alimentów W minionym roku zawarto w naszym kraju 190 tys. związków małżeńskich, ale jednocześnie ponad 65 tys. par rozwiodło się. Liczba rozwodów rośnie z każdym rokiem (...)

 • BLIK w III kw. 2018 r.

  (...) III kwartał tego roku zamyka wzrostami i rekordami we wszystkich kanałach. Największy udział w 24,3 mln transakcji zrealizowanych w analizowanym okresie miały płatności w internecie (71 proc., (...)

 • Polskie firmy: portfel należności III kw. 2018

  (...) „Portfel należności polskich przedsiębiorstw”, cyklicznego projektu prowadzonego przez Krajowy Rejestr Długów we współpracy z Konferencją Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Czego (...)

 • Co czeka budżet domowy jesienią?

  (...) Brown przeprowadził na zlecenie firmy finansowej Wonga Polska, wynika, że tej jesieni na zwiększone wydatki przygotowanych jest aż 72 proc. Polaków. Zdecydowana większość tej grupy ma zamiar (...)

 • Różnorodność zamiast ustalonej ścieżki kariery?

  (...) dozą prawdopodobieństwa zakładać, że w najbliższej przyszłości ścieżka kariery biec będzie nieco innymi torami niż te, do których zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Eksperci (...)

 • Jest porozumienie w sprawie Brexitu

  (...) brytyjska rada ministrów, by debatować nad projektem porozumienia, jakie wczoraj osiągnęli negocjatorzy z Wielkiej Brytanii i UE. Szczegóły, do jakich dotarła prasa, sugerują tymczasowe (...)

 • Niewłaściwa polityka migracyjna obniży PKB?

  (...) Związek Przedsiębiorców i Pracodawców publikował już w 2016 roku, wskazując jednocześnie na konieczność stworzenia spójnej . Mowa tu o maksymalnym uproszczeniu procedur związanych z (...)

 • Inwestycja w condohotel. Lepsza niż zysk z lokaty, ale...

  (...) Deweloper buduje obiekt hotelowy w atrakcyjnej turystycznie lokalizacji i zostaje jego operatorem (bądź angażuje do tego zadania oddzielną firmę). Inwestor prywatny wykupuje w hotelu apartament (...)

 • Ogłoszenie upadłości: kiedy pozew przeciwko syndykowi może być odrzucony?

  (...) postępowania sądowe, administracyjne lub sądowo - administracyjne zgodnie z art. 144 ust. 1 , dotyczące masy upadłości mogą być prowadzone wyłącznie przez syndyka lub przeciwko niemu. W (...)

 • Mazda MX-5 2.0 SKY-G SKYFREEDOM

  (...) niezmienna od lat, ale najnowszy nurt stylistyczny marki nadał jej więcej sportowego animuszu. Na taki odbiór wpływają przede wszystkim masywne zderzaki i zadziornie spoglądające reflektory (...)

 • Laboratorium Odczynników Chemicznych Adeviq - Katalog odczynników chemicznych i informacje o innych produktach oferowanych przez firmę. Wrocław.

  Czytaj więcej: Preparaty i odczynniki


strony : [ 1 ]
 
14
listopad 2018

listopad 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2954
CHF 3,7747
USD 3,8114
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.