eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Czym grozi atak na system sterowania?

  (...) wizerunkowe mogą być ogromne, to jednak warto podkreślić, że są to zaledwie najmniej dotkliwe skutki cyberataku. W skrajnych bowiem przypadkach zagrożone bywa zdrowie i życie ludzkie. – W (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument PL-CAN 1, poznaj opinie o Tarczyński Kiełbasa Piecówka czy przeglądaj oferty pracy z miasta proszowice.


 • Co o exit tax mówi Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej

  (...) że będzie to podatek od niezrealizowanych zysków. Konkretyzując, rzecz w tym, że przenoszone za granicę aktywa zostaną opodatkowane. Podstawą opodatkowania będzie natomiast potencjalny zysk, (...)

 • Praca w Wielkiej Brytanii bez polskiego podatku dochodowego

  (...) Wnioskodawca pracuje dla norweskiej firmy na jednostce PVS poruszającym się po brytyjskim sektorze Morza Północnego - polu naftowym należącym do Wielkiej Brytanii. W tym kraju jest od jego (...)

 • Zakaz handlu w niedziele a wyniki centrów i sieci handlowych

  (...) ponad 120 badanych centrach handlowych była o 3,07 % niższa od zanotowanej w analogicznym okresie poprzedniego roku. Odwiedziło je o 9,16 mln osób mniej niż rok wcześniej, a każdy kolejny (...)

 • Opel Combo Cargo

  (...) Combo występuje w dwóch długościach: standardowej (4403 mm) i XL (4753 mm). Tak kształtują się rozmiary strefy ładunkowej: w wersji standardowej: 3,3 do 3,8 m3; w wersji XL: 3,9 do 4,4 m3; (...)

 • Swobodny przepływ danych nieosobowych w UE

  (...) cyfrowy W założeniu rozporządzenie ma poprawić transgraniczną mobilność danych nieosobowych na jednolitym rynku, utrudnioną obecnie w wielu państwach członkowskich. Jej celem jest również (...)

 • Nieruchomości biurowe drożeją 8. kwartał z rzędu

  (...) w ujęciu rocznym, to okaże się, że największe wzrosty (2,5%) odnotowały nieruchomości biurowe. W przypadku nieruchomości logistycznych roczny wzrost czynszów osiągnął 1,8% (1,9% kw/kw) (...)

 • Złoty jest silniejszy

  (...) i inwestorzy liczą na świeży start w przedostatnim miesiącu roku. Pomocne są doniesienia z obszaru relacji handlowych USA-Chiny. Według wpisu prezydenta USA Trumpa na Twitterze, odbył on (...)

 • Dokumentacja pracownicza - zmiany

  (...) tym, że lekarz po wpisaniu nr PESEL pacjenta uzyskuje dostęp do danych pacjenta (ubezpieczonego), jego pracodawców (płatników składek) oraz członków jego rodziny – a potrzebne dane (...)

 • Jak Ukraińcy pracują na nasze PKB

  (...) roku granicę z naszym krajem przekroczyło 171,6 mln cudzoziemców (+4% rdr), co odpowiada za 60% całości ubiegłorocznych przekroczeń granicy. Okazuje się przy tym, że obcokrajowcy nie tylko (...)

 • Ile będzie kosztował cyberatak na ZUS?

  (...) czyhającym na przedsiębiorców zagrożeniu, to z dużą pewnością można zakładać, że jego ostrzeżenie nie dotarło do wszystkich. Część adresatów otworzy więc maila i kliknie w link (...)

 • Dziś bardziej niż cena liczy się wartość dodana?

  (...) dodaną, która ich zadowoli, konieczne jest zrozumienie ich potrzeb. Potrzebna jest do tego szczegółowa analiza, dzięki której spośród dostępnych możliwości wybierzemy te, które (...)

 • Windykacja a prawa konsumenta

  (...) wobec dłużnika, dzielą się na kilka etapów. Pierwszy krok to wezwanie do zapłaty i przedstawienie proponowanych warunków i terminów spłaty, kolejny to negocjacje z dłużnikiem, aż wreszcie (...)

 • Jak oceniamy naszą satysfakcję z pracy?

  (...) codziennego życia. Jeśli towarzyszy jej satysfakcja, to bez wątpienia wpływa to pozytywnie na poziom naszego ogólnego zadowolenia. Z tego też względu świadomość czynników wpływających na (...)

 • SsangYong Musso E-XDI 220 AT 4WD

  (...) przypuszczać, że mamy do czynienia z projektem niestandardowym. Kabina jest bowiem większa, a tzw. "paka" mniejsza, niż u większości potencjalnych rywali. Skąd ten zabieg? Musso jest w dużym (...)

 • Romart - Oferta mebli biurowych. Wykonuje projekty i aranżacje wnętrz. Łódź.

  Czytaj więcej: Meble


strony : [ 1 ]
 
2
listopad 2018

listopad 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3244
CHF 3,7825
USD 3,7804
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.