eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Black Friday i Cyber Monday: jak kupić za 50% ceny

  (...) amatorów kupowania w rozsądnych cenach, a dla sprzedawców okres żniw. Ci pierwsi nierzadko z utęsknieniem czekają na Black Friday i Cyber Monday, aby upatrzoną przed miesiącami rzecz, np (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-UE/B, poznaj opinie o Ardo PE 58 AV czy przeglądaj oferty pracy z miasta brzesko.


 • Sprzedaż nieruchomości nabytej po podziale majątku wspólnego

  (...) W 2013 r. wnioskodawca nabył wraz z żoną do majątku wspólnego małżeńskiego . Dom został wybudowany w ciągu kolejnych 2 lat, w którym małżonkowie wspólnie mieszkali. Następnie 21 (...)

 • Samochód osobowy na firmę: zmiany w podatkach 2019

  (...) miliony przedsiębiorstw jednoosobowych. Właściciele znacznej większości z nich korzystają w swojej działalności z samochodów. Zmiany dotyczą każdego, kto łączy z prywatnymi. Jak to (...)

 • Rynek magazynowy idzie na nowy rekord?

  (...) Jak wynika z raportu CBRE „Market View: Polski rynek przemysłowy i logistyczny po III kw. 2018”, zasoby magazynowe w naszym kraju to powierzchnia licząca 14,94 mln mkw., czyli o ponad 2 mln (...)

 • Ile kosztuje ciąża i poród w Polsce?

  (...) kraju porządkiem prawnym, kobieta podczas ciąży i sześciu tygodni połogu ma prawo do bezpłatnej opieki medycznej. Warto jednak pamiętać, że darmowe są jedynie zupełnie podstawowe (...)

 • Polski automotive największą ofiarą twardego Brexitu?

  (...) eksporcie. Tak dzieje się zarówno w przypadku aut osobowych, jak i części. Swoich nabywców za granicą znalazło aż 80% z 1,67 mln aut, które wyprodukowano na Wyspach w minionym roku. W (...)

 • Ferie zimowe 2019: Cypr ciągle tani

  (...) w turystyce wyjazdowej Piąty raport ze sprzedaży w sezonie 2018/19 – znów słabsza sprzedaż, ale jest nadzieja na poprawę W mediach pojawiła się piąta odsłona raportu z systemu MerlinX (...)

 • Uwaga! Fałszywe portfele kryptowaluty w Google Play

  (...) portfele zarządzania kryptowalutami można wyróżnić dwie kategorie: Wyłudzające dane uwierzytelniające (phishing): złośliwy portfel prosi o podanie hasła do aplikacji oraz klucza (...)

 • Funt odbija

  (...) przyszłe relacje między Londynem i Brukselą sugeruje miękką formę brexitu, co ekonomicznie wygląda na najlepsze wyjście z paskudnej sytuacji, ale bez wątpienia rozsierdzi najbardziej (...)

 • Moda napędza konsumpcję

  (...) rozporządzalne rosną, stopniowo zbliżając się do średnich unijnych, zakupy odzieży i akcesoriów stają się coraz ważniejszym czynnikiem napędzającym konsumpcję. Szybki wzrost PKB w (...)

 • Chatbot pomoże nie tylko klientom

  (...) wprowadzeniu bazującego na rozwiązania wspierającego zarządzanie czasem pracy. Może być to traktowane jako odpowiedź na fakt, że - jak szacuje Call Center Helper - ponad połowa organizacji (...)

 • Emigracja Polaków. Są najnowsze dane GUS

  (...) szacunkowe dane dotyczące wielkości . (tzw. zasoby imigracyjne Polaków w innych krajach). Pierwszy szacunek, za lata 2004-2006, został zaprezentowany w październiku 2007 roku, a następne w (...)

 • Co 5. Polak zastanawia się, czy wystarczy mu na rachunki domowe

  (...) InfoMonitor badania Quality Watch wynika, że na brak pieniędzy na pokrycie bieżących zobowiązań kilka razy w miesiącu narzeka 7 proc. Polaków. - To w praktyce oznacza, że wpisane są w ich (...)

 • Skoda Karoq 1.5 TSI DSG Style - praktyczny suv

  (...) najnowszego nurtu stylistycznego marki, a to oznacza dość neutralny design. Nie ma w nim fajerwerków, ale trudno też mówić o nudzie - wszystko jest skrojone na miarę i prezentuje się bardzo (...)

 • Upadłość konsumencka byłych przedsiębiorców

  (...) dwie duże nowelizacje ustawy (obecnie Prawo upadłościowe, dalej pu) dokonane w latach 2014 i 2015 przyniosły szereg istotnych zmian w przepisach dotyczących postępowania upadłościowego (...)

 • La Femme - Oferta producenta oraz dystrybutora profesjonalnych kosmetyków do paznokci na terenie Polski i Europy.

  Czytaj więcej: Kosmetyki


strony : [ 1 ]
 
23
listopad 2018

listopad 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2972
CHF 3,7949
USD 3,7779
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.