eGospodarka.pl

 • Debiut POINTPACK.PL na rynku NewConnect

  (...) integratorem technologicznym, prowadzącym działalność w obszarze usług kurierskich realizowanych za pośrednictwem punktów handlowych. Dzięki usługom dostarczanym przez PointPack.pl, klienci (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek o przeksięgowanie wpłaty, poznaj opinie o Pamapol Bigos domowy czy przeglądaj oferty pracy z miasta bartoszyce.


 • Zakup działki budowlanej jako inwestycji nie jest celem mieszkaniowym

  (...) W 2016 r. wnioskodawca otrzymał w . Na działce tej rozpoczął dla siebie, na co w 2018 r. zaciągnął kredyt hipoteczny. Wnioskodawca jest jednocześnie właścicielem innej działki (...)

 • Ważniejsze zmiany w podatku dochodowym PIT od 2019 r.

  (...) wprowadzi rewolucję w sposobie rozliczania samochodów osobowych na tle podatku dochodowego, zarówno należących do podatników jak i użytkowanych na podstawie umowy najmu, dzierżawy, leasingu (...)

 • Gospodarka nie da sobie rady bez pracowników po 50-tce

  (...) jeden z najpoważniejszych problemów demograficznych. U jego podstaw leży spadek wskaźnika urodzeń, coraz wyższa oczekiwana oraz migracje. Statystyki pokazują, że dziś już niemal co piąty (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe I-X 2018

  (...) styczeń-październik 2018 r. oddano do użytkowania 146,0 tys. mieszkań, tj. o 3,1% więcej niż . Inwestorzy dwóch dominujących na rynku mieszkaniowym form budownictwa, tj. deweloperzy i (...)

 • Kto zaczarował ceny paliw?

  (...) wynosi cena podstawowej benzyny bezołowiowej na europejskim rynku hurtowym ARA (Amsterdam-Rotterdam-Antwerpia). To o 49 gr mniej niż podczas szczytu z początku października i ponad 40 gr mniej (...)

 • Świetne nastroje w automotive

  (...) nastroje z zeszłego roku ulotniły się niczym kamfora. Dziś przedstawiciele znów uśmiechają się na myśl o przyszłości. Optymistów spodziewających się wzrostu zamówień jest dziś 68% (...)

 • Praca zdalna, czyli trochę o myśleniu przestrzennym

  (...) produkt społeczny, który zmienia się i przekształca na skutek działań funkcjonującego w niej człowieka. To on nadaje jej sens i charakter, a w efekcie czerpie z niej dla siebie wartość. Dla (...)

 • Przeciętne wynagrodzenie X 2018

  (...) przedsiębiorstw w październiku 2018 r. wyniosło 4921,39 zł. Podana wysokość przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia służy m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego (...)

 • Kredytowy portret Polaków 2018

  (...) najświeższych wyliczeń GUS wynika, że u schyłku I półrocza br. liczyła sobie 38,4 mln osób, w tym 31,48 mln osób dorosłych. Z kolei z danych BIK wynika, że pod koniec czerwca br (...)

 • Mikro i małe firmy poczuły się bezpiecznie. Chcą więcej

  (...) rynku. Mają świetne pomysły na biznes, a ich przychody nieprzerwanie rosną. Kredyt w ofercie już nie wystarczy. To dla banków duże wyzwanie. Stajemy się elastycznym partnerem dostępnym (...)

 • Condohotel i apartamenty wypoczynkowe ciągle na topie

  (...) popularnością, za co podziękować można nie tylko dobrej sytuacji gospodarczej, ale również ciągle rekordowo niskim stopom procentowym i wynikającemu z nich oprocentowaniu lokat. Z kolei za (...)

 • Magazyny w Polsce. Aktywność deweloperów nie zawodzi

  (...) u schyłku września br. magazyny w Polsce rozpościerały się na powierzchni przekraczającej już 15 mln mkw. W III kwartale rynek powiększył się o 23 projekty (687 000 mkw.), a od początku (...)

 • Złoty wyrwał się z letargu

  (...) aby na notowania złotego miały wpływ wydarzenia na krajowym rynku akcji. A jednak piątek był takim niezwykłym dniem. Temperaturę podnosiły nagłówki na Bloombergu informujące, że WIG20 (...)

 • Wypadki drogowe 2017

  (...) ofiar wypadków drogowych (54,4%) to kierowcy i pasażerowie samochodów osobowych. Dość pokaźny udział w statystykach mają piesi, którzy odnoszą obrażenie w co piątym zdarzeniu. Maleje (...)

 • Na "lewe" zwolnienie lekarskie wysyła nas frustracja?

  (...) że na nieuzasadnione stanem zdrowia zwolnienie lekarskie częściej decydują się ci pracownicy, którzy w pracy odczuwają dyskomfort psychiczny. – Absencja pracowników wiąże się z (...)

 • Ile kosztuje dziecko w Polsce?

  (...) opinii zebranych wśród 1000 polskich rodziców w ramach badania zrealizowanego przez SW Research na zlecenie platformy MAM. Kwota, którą uzyskano jest imponująca. Co się na nią składa (...)

 • Polskie indeksy giełdowe - listopad 2018

  (...) nawet w październiku przebił linię 50% zniesienia Fibo. Z początkiem listopada mieliśmy do czynienia z odreagowaniem spadków, z kolei ostatnie tygodnie wskazują na to (co potwierdza wskaźnik (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 46/2018

  (...) Bruksela i Londyn ogłosiły wynegocjowanie głównych zasad wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. UE opublikowała ok 500-stronicową wersję roboczą umowy wyjścia Wielkiej Brytanii z (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 46/2018

  (...) gospodarce i w gospodarce amerykańskiej pojawiają się analizy dot. szans D. Trumpa na reelekcję. "The Washington Post", powołując się na opinie analityków ocenia, że topnieją szanse Donalda (...)

 • Ewolucja złośliwego oprogramowania III kw. 2018

  (...) dane swych ofiar i żądające zapłacenia okupu w zamian za ich odszyfrowanie, dało nam ostatnio tak popalić, że doczekało się miana epidemii online. I nie ma w tym nic zaskakującego (...)

 • Karta graficzna SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 590 8 GB Special Edition

  (...) 8 GB Special Edition napędza architektura Polaris oparta o technologię GCN czwartej generacji. Rdzeń graficzny został wykonany w procesie technologicznym FinFET 12 nm. 2304 procesory (...)

 • Domoklik.pl - Portal ogłoszeniowy z ofertami sprzedaży i najmu mieszkań, domów, działek i innych nieruchomości.

  Czytaj więcej: Nieruchomości


strony : [ 1 ]
 
19
listopad 2018

listopad 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3242
CHF 3,7947
USD 3,7840
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.