eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • W 2019 r. nowa danina/podatek dla najbogatszych i firm

  (...) środków finansowych ma iść na potrzeby osób niepełnosprawnych. Aby jednak to było możliwe, konieczne jest znalezienie źródeł finansowania tego Funduszu. Pieniądze w nim nie wezmą się (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-36, poznaj opinie o Bonduelle 1000 listków szpinaku czy przeglądaj oferty pracy z miasta kluczbork.


 • Wyłączenie z kosztów uzyskania przychodu usług podmiotów powiązanych

  (...) i jaki był cel ich ustanowienia? Do ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych został wprowadzony art. 15e. Zgodnie z nim: „podatnicy są obowiązani wyłączyć z kosztów uzyskania (...)

 • Gościnne blogowanie. Czy warto publikować artykuły na stronach partnerów?

  (...) Gościnne to publikowanie swoich artykułów na blogach partnerów. Tematyka przygotowanego tekstu zależy przeważnie od autora. Możliwe jednak, że zostaniesz poproszony o przygotowanie treści (...)

 • Hotele w Polsce - hossa na ostatniej prostej?

  (...) z przywołanych w raporcie danych GUS, I połowa br. zaowocowała wzrostem liczby . Na plusie znalazło się 13 województw. Żadnych zmian nie odnotowano jedynie w pomorskim, a wielkopolskie i (...)

 • Nowa Łężyca jeszcze większa

  (...) właśnie w tej lokalizacji pnie się w górę nowa realizacja mieszkaniowa firmy Budnex - osiedle Nowa Łężyca. Deweloper poinformował właśnie, że rusza z pracami przy kolejnym etapie tej (...)

 • Zmiany w prawie upadłościowym - dyrektywa Rady UE

  (...) państw członkowskich była dyrektywa o , która celem jest pomoc w , które cieszą się na rynku dobrą opinią, ale muszą mierzyć się z bankructwem wynikającym z przejściowych problemów (...)

 • Dojrzałe powierzchnie handlowe przyciągają zagraniczne marki

  (...) na 1000 mieszkańców. Z takim wynikiem lokujemy się w połowie listy państw europejskich, w sąsiedztwie Francji, Wielkiej Brytanii i Portugalii. Wśród polskich miast wyróżniają się Lublin (...)

 • Tanie kredyty mieszkaniowe pozwoliły zaoszczędzić ponad 36 miliardów

  (...) marca 2015 roku, czyli już czterdziesty czwarty miesiąc. Mało tego - Rada Polityki Pieniężnej zaczęła cykl obniżek kosztu pieniądza 8 listopada 2012 roku, czyli już 6 lat temu. W efekcie (...)

 • Modern City - nowe mieszkania na Bemowie

  (...) właśnie pod tym adresem powstaje nowa inwestycja z portfolio firmy ROBYG. Na Modern City złoży się docelowo przeszło 800 mieszkań, których realizacja podzielona będzie na 9 etapów. W (...)

 • USD królem poniedziałku

  (...) i to nie tylko dlatego, że rynki powinny być na wpół uśpione z uwagi na obchody Dnia Weterana w USA. Pomimo tego rynek walutowy solidnie realizował motyw umocnienia USD do wszystkiego. Pośród (...)

 • Nieruchomości komercyjne: gdzie szukać okazji inwestycyjnych?

  (...) COB, zaliczane do najlepszych aktywów, będą nadal atrakcyjnym produktem dla inwestorów zainteresowanych aktywami klasy core w Amsterdamie, Atenach, Brukseli, Kopenhadze, Lizbonie, Londynie (...)

 • Twardy Brexit sprawi, że polski eksport ucierpi podwójnie

  (...) z dużą niecierpliwością i nie ma w tym nic zaskakującego. W ubiegłym roku wysłaliśmy na Wyspy towary warte 55,4 mld zł. Obecnie Wielka Brytania to trzeci pod względem wielkości wysyłki (...)

 • Aktywność fizyczna podupada jesienią

  (...) zdrowie i formę jesienią” dowiodła, że Polacy w głównej mierze starają się spędzać czas na świeżym powietrzu - takiej odpowiedzi udzieliło 42% respondentów. 29% ankietowanych stawia (...)

 • Nissan Qashqai z nowymi silnikami

  (...) Renault-Nissan-Mitsubishi z Mercedesem. Jak można się domyślać, zastąpi silniki 1.2 DIG-T (115 KM) oraz 1.6 DIG-T (163 KM). Będzie występowała w dwóch wariantach: 140- i 160-konnym. W obu (...)

 • Wydatki reklamowe w październiku. Kto i co reklamował?

  (...) branże Jak dowodzą najświeższe dane IMM pochodzące z monitoringu przekazu reklamowego w mediach tradycyjnych, urosły przede wszystkim w branży farmaceutycznej. W październiku stanowiły one (...)

 • Komunikacja w firmie. Antyporadnik

  (...) że mogłoby się wydawać, iż temat jest już na wyczerpaniu. Tymczasem jest to kwestia szeroka, wielowymiarowa i wzbudzająca nieustające dyskusje. Do tego okazuje się, że - pomimo dostępu do (...)

 • Czy to już czas na opony zimowe?

  (...) czekać na mróz i śnieg? Wraz ze spadkiem temperatury poniżej 7-10 stopni Celsjusza obniża się również przyczepność letniego ogumienia. Gdy temperatura rano spada poniżej 7-10 st. C (...)

 • Wynagrodzenia inżynierów a wykształcenie i branża

  (...) w stopniu magistra inżyniera zarabiają najwięcej, otwierają cztery politechniki oraz Akademia Górniczo-Hutnicza. Wszystkie zlokalizowane są w dużych miastach wojewódzkich. Różnica mediany (...)

 • DG Elpro - Systemy alarmowe, doradztwo techniczne.

  Czytaj więcej: Ochrony


strony : [ 1 ]
 
13
listopad 2018

listopad 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2994
CHF 3,7862
USD 3,8268
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.