eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Czynsz nakręca długi, bo trafia na koniec listy płatności

  (...) br. rzesza zalegających ze spłatą czynszu firm i konsumentów nieco się skurczyła, to jednocześnie w górę wspięła się kwota zaległości. Odpowiedzialni za taki obrót spraw są w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument UA-PL 9, poznaj opinie o Nivea Extra Strong Lakier do włosów czy przeglądaj oferty pracy z miasta kłodzko.


 • Jeszcze centra handlowe, czy już centra doświadczeń?

  (...) to wypadkowa wielu punktów kontaktu klienta podczas interakcji z konkretną marką, niezależnie od tego, czy jest to punkt sprzedaży czy centrum handlowe. Kiedyś do wygenerowania pozytywnych (...)

 • Uwaga! Trojan na Whatsappie

  (...) jak w 100% bezpieczna aplikacja – mówi Łukasz Nowatkowski Dyrektor IT G DATA Software – Sytuacja przypomina producenta sejfów i włamywacza. I jedni i drudzy prowadzą ciągły wyścig (...)

 • O czym warto powiedzieć w Światowy Dzień Jabłka?

  (...) jest niewątpliwie powodem do zadowolenia, to jednak rekordowych zbiorów spodziewają się również sadownicy z innych krajów, a to już daje polskim sadom pewne powody do obaw o opłacalność (...)

 • Brak numeru VAT UE nie zmienia miejsca opodatkowania usług

  (...) Wnioskodawca – czynny podatnik VAT, zarejestrowany do transakcji unijnych, świadczył dla firmy z Wielkiej Brytanii. Nabywca usług nie posiada siedziby ani stałego miejsc prowadzenia (...)

 • Czy najem okazjonalny może być na ryczałcie ewidencjonowanym?

  (...) osób fizycznych wskazuje, że dla uznania określonej działalności za , konieczne jest m.in. łączne spełnienie określonych przesłanek, tj.: działalność musi być działalnością (...)

 • Nadchodzi ustawa o dystrybucji ubezpieczeń

  (...) postanowień unijnej dyrektywy mówi Maciej Kuczwalski, ekspert multiagencji CUK Ubezpieczenia. – „ nakłada szerokie obowiązki informacyjne na wszystkich dystrybutorów ubezpieczeniowych (...)

 • Szkodliwe koparki kryptowalut na twoim USB

  (...) już dwie dekady temu i wprawdzie nie są postrzegane jako najbezpieczniejsze, to i tak ciągle są popularnym narzędziem biznesowym i często wręczanym gadżetem reklamowym. Z tego też powodu (...)

 • Przetargi - raport VIII 2018

  (...) BZP opublikowano 12 tysięcy 250 ogłoszeń o wszczęciu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. W relacji miesięcznej zanotowano spadek o 11,1 procent. To typowe zjawisko sezonowe (...)

 • Co warto wiedzieć o e-ZLA?

  (...) niemal połowę wszystkich wystawianych zwolnień. We Wrocławiu ich odsetek sięga 49 proc., w Wałbrzychu 47 proc., w Legnicy 31 proc. Warto pamiętać, że już od 1 grudnia br. papierowe (...)

 • KPF: pośrednictwo kredytowe II kw. 2018 r.

  (...) bieżącego roku pojedyncze banki zdecydowały się na podniesienie poprzeczki stawianej osobom ubiegającym się o . Widoczne było również zaostrzenie niektórych warunków polityki kredytowej, w (...)

 • Nieruchomości: aktywność inwestycyjna spada, ale nie w Polsce

  (...) w całkowitym wolumenie transakcji posiadają główne , pozostał na niezmienionym poziomie 65%. Pierwsze półrocze br. roku przyniosło spadek obrotów w Wielkiej Brytanii (-9%), jak i w Niemczech (...)

 • 5 powodów, dla których zadbasz o politykę cenową w e-commerce

  (...) maksymalizować sprzedaż, czego elementem są promocje. Jednak nieprzewidywalne zmiany mogą mieć negatywny skutek, jeżeli konsumenci poczują się oszukani i stracą zaufanie do sklepu. A o to (...)

 • Automatyzacja i robotyzacja. Czy idea pracy właśnie wymiera?

  (...) przeciętna brytyjska arystokratka nie bardzo zdawała sobie sprawę, na czym polega idea weekendu. W tym samym czasie robotnik spędzał w pracy 64 godziny tygodniowo. I nie ma w tym właściwie nic (...)

 • Spadki EUR/USD przesadzone

  (...) ustalenia szkicu włoskiego budżetu na 2019 r. i koalicja rządzących populistów uzgodniła deficyt na poziomie 2,4 proc. PKB. Jest to więcej od 1,6-1,9 proc. pojawiających się w konwersacjach (...)

 • Zatory płatnicze zmorą biznesu. Jak można ich uniknąć?

  (...) spływu należności. W obecnych realiach nie należą one do rzadkości - pojawiają się w znakomitej większości gospodarek, różniąc się jedynie swoją intensywnością. Niezapłacone faktury (...)

 • Cryptojacking żeruje na domowym IoT

  (...) cyberprzestępców szczególnie atrakcyjne z uwagi na to, że wykorzystują mocne procesory graficzne (GPU), a do tego cechuje je niski poziom zabezpieczeń – wyjaśnia Robert Dąbrowski, szef (...)

 • Czytnik inkBOOK Prime HD

  (...) wymiary 159 x 114 x 9 mm. Waży 168 g. Został wyposażony w dotykowy wyświetlacz E Ink Carta HD o przekątnej 6 cali i rozdzielczości 300 ppi, 1404 x 1072 pikseli. Parametry te przekładają (...)

 • Pieniądze na studia: jak sfinansować naukę?

  (...) się, że w tym roku studia na wyższych uczelniach podejmie przeszło 400 tys. młodych Polaków. Będą mierzyć się nie tylko z trudami nauki, ale również z codziennymi wydatkami, które (...)

 • Volkswagen Golf R 310 4Motion - cichociemny

  (...) które jest szybkie, ale wcale na takie nie wygląda. Pamiętam historię gościa, który odbierając z salonu Passata W8 (dla niewtajemniczonych; sprawdźcie sobie to cudo w nadwoziu poczciwego (...)

 • Total Market - Oferuje taśmy i folie samoprzylepne oraz urządzenia.

  Czytaj więcej: Tworzywa sztuczne


strony : [ 1 ]
 
28
wrzesień 2018

wrzesień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2714
CHF 3,7638
USD 3,6754
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.