eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Jest nadzieja na bezpieczne samochody autonomiczne?

  (...) w najlepsze i wszystko wskazuje na to, że komercyjne wdrożenie tej technologii to kwestia kilku najbliższych lat. Już wkrótce będziemy zatem jeździć autami bez kierowców. Przy okazji (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZRGB-500-PL, poznaj opinie o K-Classic Żelki o smaku coca-coli czy przeglądaj oferty pracy z miasta zielona góra.


 • Robotyzacja przemysłu jest szybsza niż szacowali eksperci

  (...) Robotów (IFR) wyliczyła, że w ubiegłym roku liczba przekroczyła 2 mln. Jednak przeprowadzone dwa miesiące później podsumowanie sprzedaży ujawniło, że w przemyśle pojawiło się o 160 (...)

 • Polacy chcą opieki zdrowotnej u pracodawcy

  (...) do lekarza Kilkumiesięczne czy kilkuletnie kolejki do lekarzy specjalistów nie dziwią już chyba nikogo. Z badania zrealizowanego przez Polską Izbę Ubezpieczeń wynika jednak, że tak długi (...)

 • Innowacyjność Polski - mniejsze regiony gonią liderów

  (...) największą innowacyjnością, to już od trzech lat: mazowieckie, małopolskie, pomorskie, dolnośląskie oraz lubelskie. Bieżąca edycja rankingu Millennium niesie za sobą jednak pewne (...)

 • Osiedla zamknięte na elektromobilność

  (...) o rozpoczęciu prac nad przepisami, które zmusiłyby deweloperów mieszkaniowych do wyposażania inwestycji w stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Nowe regulacje miałyby obowiązywać od 2025 (...)

 • Co zmieni nowa ustawa o odpadach?

  (...) przepisy zaczynają obowiązywać od dziś. Teraz obowiązki nałożone Ustawą o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r. będą dotyczyły nie tylko zarządców , ale również posiadaczy odpadów (...)

 • Powstaje III etap Osiedla Mickiewicza

  (...) się łącznie 495 mieszkań, których realizację podzielono na cztery etapy. Chętnych na dotychczas zaoferowane mieszkania nie brakowało - 40% lokali z II etapu na swoich nabywców czekało (...)

 • Polska edukacja, czyli nowy rok i stare problemy

  (...) medialne i polityczne na temat polskiego szkolnictwa i często napawają mnie one niepokojem – mówi Anna Wicha, dyrektor generalny Adecco Poland. - Szkoła staje się bowiem jednym z obszarów (...)

 • 5 zasad działania konta dla dziecka

  (...) osobiste konto bankowe? Nic prostszego. Banki z przyjemnością przyjmą Twoje pociechy w poczet swoich klientów. Co ciekawe dzieci nie muszą mieć nawet 13 lat. Jest bowiem instytucja, w której (...)

 • Złoty jest pod presją

  (...) przemysłu łagodzi część obaw o hamowanie dobrej passy danych z USA. Powszechna opinia stanowiła, że całe dobro związane z gospodarką USA jest już zdyskontowane przez dolara i teraz (...)

 • Wakacje 2018: jesienią zaoszczędzimy całkiem sporo

  (...) w turystyce wyjazdowej. Znaczący spadek bieżącej sprzedaży wycieczek W mediach pojawiła się czterdziesta czwarta już odsłona raportu z systemu MerlinX (34/2018), poświęconego rezultatom (...)

 • Zbycie praw i obowiązków w spółce osobowej z wysokim podatkiem!

  (...) r. do Dyrektora Krajowej Informacji Skarbowej zwrócił się podatnik o wydanie interpretacji indywidualnej w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych, odpłatnego zbycia ogółu praw i (...)

 • Zasady jednorazowej amortyzacji środków trwałych

  (...) W kwietniu 2018 r. wnioskodawca nabył fabrycznie nowe zacieraczki do betonu o wartości początkowej 71.600 zł każda. W tym miesiącu zaliczył je do i dokonał od nich do kwoty 100.000 zł (...)

 • Rozliczenie podatków od faktur walutowych

  (...) 11a ust. 1 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych – dalej: updof i art. 12 ust. 2 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych – dalej: updop, do przeliczania przychodów z faktury (...)

 • Laptop Lenovo Yoga Book C930

  (...) mm grubości w najcieńszym miejscu po otwarciu i 9,9 mm po zamknięciu, a waży 775 g. To laptop z dwoma wyświetlaczami i technologią E Ink — ekran IPS o wysokiej rozdzielczości i przekątnej (...)

 • Spłacanie długów - norma etyczna ważna tylko w teorii?

  (...) najpowszechniejszych dziś norm moralnych związanych z finansami. U jej podstaw spoczywa zarówno szacunek do cudzej własności, jak i zasada dotrzymywania umów i danego w nich słowa. Te dwie (...)

 • Budżet 2019 nieprzygotowany na spowolnienie gospodarcze?

  (...) publicznych kluczowe znaczenie ma deficyt całego sektora finansów publicznych, w którym odpowiada za mniej niż połowę wydatków. Poza budżetem państwa w skład sektora finansów publicznych (...)

 • 5 najmniejszych mieszkań na wynajem

  (...) w Polsce już ponad sto lat. Efekt? Nieruchomości nad Wisłą są w czołówce najbardziej przeludnionych w UE – wynika z szacunków Open Finance opartych o dane Eurostatu. Problem ten dotyka (...)

 • Mercedes-Benz CLS 400 d 4MATIC. Auto idealne

  (...) stawia na dynamiczne i ostre linie, czego dowodem jest pas przedni. Zdobią go charakternie spoglądające reflektory, zadarty nos pod postacią szerokiego grilla i bardzo długa maska. Profil auta (...)

 • Makler - Oferuje książki o inwestowaniu i grze na giełdzie. Regulamin zakupów, kontakt.

  Czytaj więcej: Biznesowe


strony : [ 1 ]
 
5
wrzesień 2018

wrzesień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3183
CHF 3,8301
USD 3,7330
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.