eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Monitoring mediów: cytowania VIII 2018

  (...) serii artykułów, które ukazały się 21, 22 sierpnia i nawiązywały do kulis „afery podsłuchowej”. Dziennikarze przypomnieli, że tak zwana »afera podsłuchowa« wstrząsnęła kilka lat (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-UE/C, poznaj opinie o Lipton Blue Fruit w Piramidkach czy przeglądaj oferty pracy z miasta grodzisk wielkopolski.


 • O co powinna walczyć UE? Zobacz opinie Europejczyków

  (...) zapytano o to, czy UE powinna podejmować więcej lub mniej działań w 15 danych obszarach - od gospodarki, poprzez migrację po aktywność na rzecz równości płci. Odpowiedzi udzielone przez (...)

 • Faktoring wrzuca szósty bieg

  (...) czynnikiem stymulującym wzrost zainteresowania faktoringiem jest w głównej mierze . Mogłoby wydawać się, że wysokie tempo wzrostu PKB determinuje minimalizowanie zatorów płatniczych (...)

 • Zarobki Polaków w UE najwyższe w historii

  (...) w Austrii, Belgii, Holandii, Irlandii, Niemczech i Wielkiej Brytanii zarobili łącznie 72 mld złotych. W całej Europie ich dochody sięgnęły 136,5 mld złotych, czyli o 14,2% więcej niż rok (...)

 • Jak budować relacje z klientami: Social Customer Care

  (...) dotyczące obsługi klientów w , tzw. Social Customer Care nie jest nowym tematem. Jako agencja, od lat aktywnie towarzyszymy naszym klientom w poszukiwaniu idealnych rozwiązań i podnoszeniu (...)

 • Niebawem interpretacje podatkowe stracą ważność

  (...) daje podatnikowi gwarancję, że nie poniesie on negatywnych konsekwencji, o ile będzie się do niej stosował. W obecnym stanie prawnym, zdaniem MF, ochronna moc indywidualnych interpretacji (...)

 • Aby odliczyć VAT od zakupu trzeba mieć sprzedaż opodatkowaną

  (...) Ochotnicza Straż Pożarna nie wykonuje czynności opodatkowanych VAT-em oraz nie jest czynnym zarejestrowanym podatnikiem VAT. W 2018 r. zakupi ona w ramach działalności statutowej instrumenty (...)

 • 10 rad dla najemcy mieszkania

  (...) jest rozgrzany do czerwoności. Mieszkania znikają z oferty prawie tak szybko jak się pojawiają. Jak w tym szalonym okresie znaleźć atrakcyjne „cztery kąty” na kolejny rok? Open Finance (...)

 • Firmy ubezpieczeniowe: wyniki po II kw. 2018 r.

  (...) po II kw. 2018 r. 70,3 mld zł aktywów ubezpieczycieli to środki, które wspierają gospodarkę i finanse publiczne poprzez krajowe obligacje i inne papiery o stałej kwocie dochodu 17,2 mld zł (...)

 • Firmy leasingowe współpracują z BIK

  (...) w dynamicznym tempie, a rozwojowi temu towarzyszy potrzeba wnikliwej analizy leasingobiorców. Leasingodawcy, podobnie jak inne instytucje finansowe (banki, SKOK-i itp.) wnikliwie przyglądają (...)

 • Monitory Lenovo L27i, L24e oraz L22e

  (...) IPS z szerokimi kątami widzenia charakteryzującą się stabilnością kolorów oraz stałą ich temperaturą barwową, dzięki czemu obrazy wyświetlane na monitorze w pełni odpowiadają (...)

 • Dolar jest słaby

  (...) jak tylko gwałtowna poprawa sentymentu bez rzeczywistych zmian po stronie fundamentów. Jest ona maksymalnie dyskontowana i na razie należy płynąć wraz z wezbraną falą pozytywnych nastrojów (...)

 • Zarobki w ogłoszeniu o pracę. Dobry czy zły pomysł?

  (...) ujawnienie wysokości wynagrodzenia już na etapie ogłoszenia o pracę? Jak wyjaśnia Sebastian Popiel, Członek Zarządu PEOPLE, są to przeważnie pracodawcy reprezentujący IT lub sektor (...)

 • Jesień niesie pracę na budowie

  (...) pracą na budowie są dziś bardzo dobre. Rąk do pracy potrzebuje co piąty pracodawca z branży. 79% nie zamierza ingerować w rozmiar swoich zespołów, a zaledwie co setny mówi o redukcji (...)

 • Mirbud - Generalny wykonawca inwestycji na rynku budowlanym. Skierniewice.

  Czytaj więcej: Budownictwo


strony : [ 1 ]
 
21
wrzesień 2018

wrzesień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2929
CHF 3,8095
USD 3,6402
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.