eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Koniunktura gospodarcza wg MŚP II poł. 2018

  (...) Busometru spory wpływ wywarł komponent „koniunktura gospodarcza”, który osiągnął 55,4 pkt., dla porównania plasował się on na poziomie 41,75 pkt. Obecnie 39% przedsiębiorców (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja CIT-8B, poznaj opinie o ZM Dobrowolscy Salceson drobiowy czy przeglądaj oferty pracy z miasta koszalin.


 • Niższa, 9% stawka CIT w 2019 r. - kolejne zmiany

  (...) na nowych zasadach Projekt zakłada z obecnych 15% do jedynie 9% uzyskanego dochodu. Nie każdy jednak taki dochód będzie tutaj brany pod uwagę. Nowa niższa stawka ma przysługiwać w (...)

 • Prawo przedsiębiorczości: "fikcyjne" udogodnienia dla firm

  (...) przez MF jest „3xP w praktyce – podatkowe udogodnienia dla firm". Są to dyrektywy mające określać nowe podejście do tworzenia i egzekwowania prawa, głównie podatkowego, przedstawiające (...)

 • Sprzedaż, darowizna i zakup mieszkania a ulga mieszkaniowa

  (...) W 2017 r. wnioskodawczyni przed upływem 5 lat od jego nabycia, które otrzymała w spadku. Obecnie posiada ona trzy mieszkania. Dwa z nich wynajmuje, nigdy nie zamierzała ani nie zamierza w nich (...)

 • Termomodernizacja: jak to się robi w Europie?

  (...) okazał się porażką W kontekście programów termomodernizacyjnych, nie można pominąć ciekawej inicjatywy, jaką z pewnością był brytyjski „Green Deal”. Jak przypomina portal (...)

 • BIK o kredytach w VIII 2018 r.

  (...) r. przyniósł wzrosty wolumenu kredytów konsumpcyjnych (+2,3%) oraz limitów kredytowych (+2,1%). Spadki objęły z kolei liczbę udzielonych (-2,5%) oraz limitów przyznanych na kartach (...)

 • Ubezpieczenie zdrowotne bez limitów? Tego potrzebujemy?

  (...) posiadanie wyłącznie takiej polisy zdrowotnej, która gwarantuje dostęp do wszelkiego rodzaju świadczeń, przekonana jest całkiem pokaźna rzesza Polaków. – Przeświadczenie, że najlepszym (...)

 • Wakacje 2018: przeceny nieco wyhamowują

  (...) w turystyce wyjazdowej. Sprzedaż wycieczek niższa, ale nadal na bardzo dobrym poziomie W mediach pojawiła się czterdziesta siódma już odsłona raportu z systemu MerlinX (37/2018) (...)

 • Rynek wierzytelności rośnie wraz z gospodarką

  (...) potwierdzenie kontynuacji wzrostów na rodzimym rynku i jednocześnie podtrzymania względnego optymizmu praktyków rynku. Zarządzanie wierzytelnościami, a w szczególności obrót nimi, to (...)

 • Gastronomia opanowuje galerie handlowe?

  (...) wyzwania. W obecnych czasach kierunek rozwoju tego rodzaju placówek jest silnie uzależniony od trendów społeczno-kulturowych. Na co muszą zwracać szczególną uwagę w dobie zmieniających się (...)

 • Polak potrafi: jakie są nasze supermoce?

  (...) Z takiego założenia wychodzi aż 80% respondentów badania, wskazując jednocześnie dziedziny, w których te cechy dają o sobie znać w największym stopniu. I tak, niemal 90% z nas radzi sobie z (...)

 • Fed podniósł stopy procentowe

  (...) o podwyżce stóp procentowych i zamierza zacieśniać politykę w kolejnych kwartałach, ale takie stanowisko było oczekiwane. W projekcji na lata 2018-2020 nic się nie zmieniło i zdaniem Fed (...)

 • Smartfon Doogee S70 dla graczy

  (...) wykonaną ze stopu aluminium, a tył obudowy pokryty jest tworzywem przypominającym w dotyku skórę. Ekran chroniony jest szkłem Gorilla Glass. To sprawia, że smartfon jest odporny na silne (...)

 • Ustawa o cyberbezpieczeństwie weszła w życie

  (...) skład Krajowego Systemu Cyberbezpieczeństwa mają wejść tzw. operatorzy usług kluczowych i usług cyfrowych (przedsiębiorstwa z wybranych sektorów gospodarki, administracja rządowa i (...)

 • Kiedy lepszy leasing, a kiedy pożyczka?

  (...) mogą korzystać firmy o różnym profilu i różnej skali działania. Oferta skierowana do klienta jest silnie zindywidualizowana i decyzja o tym, czy leasing czy pożyczka, ostatecznie będzie (...)

 • Ochrona tajemnicy przedsiębiorstwa - nowe regulacje

  (...) ustanowienie minimalnego standardu w zakresie zasad ochrony informacji poufnych przedsiębiorstwa, a konsekwencji wzmocnienie pozycji przedsiębiorców przed nieuczciwą konkurencją. W pierwszej (...)

 • Vector Tarnowo Podgórne - Technika sprężonego powietrza.

  Czytaj więcej: Maszyny i narzędzia


strony : [ 1 ]
 
27
wrzesień 2018

wrzesień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2814
CHF 3,7697
USD 3,6557
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.