eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Środek trwały z dotacji: wyłączamy koszty a nie korygujemy wartość

  (...) bezzwrotne dofinansowanie, na ogół są rozliczane w sposób szczególny. Z jednej bowiem strony otrzymanie dotacji, subwencji czy innych nieodpłatnych świadczeń na zakup lub wytworzenie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS ZZU , poznaj opinie o Samsung GX-1L czy przeglądaj oferty pracy z miasta lubsko.


 • Najtańsze ubezpieczenie samochodu. Ranking VIII 2018

  (...) Najświeższy ranking porównywarki Ubea - nie inaczej niż 43 poprzednie - przygląda się czterem kategoriom ubezpieczeń. Ocenie podlegają ceny obowiązkowego , a także koszty oferowanych przez (...)

 • Nowy podatek od zysków, których nie ma czyli exit tax

  (...) jest nie tylko wynikiem pospolitego ruszenia w imię uszczelniania systemu podatkowego w Polsce, ale i wdrażania Dyrektywy Rady UE 2016/1164 z 12 lipca 2016 r. mającej na celu przeciwdziałanie (...)

 • Przekształcenie firmy w spółkę z o.o.: rozliczenie wynagrodzeń

  (...) Wnioskodawca obecnie na własne nazwisko, w której zatrudnia pracowników. Wynagrodzenia za dany miesiąc są płatne 10-tego dnia miesiąca następnego, a od tych wynagrodzeń do 15-tego dnia (...)

 • 10 lat po Lehman Brothers ceny mieszkań znowu rekordowe

  (...) 10 lat temu, upadł bank inwestycyjny Lehman Brothers. Moment ten to symboliczny początek , który wybuchł na amerykańskim rynku nieruchomości. Stamtąd rozlał się on na większość krajów (...)

 • Rynek biurowy w Krakowie wciąż bez zmian, czyli bardzo dobrze

  (...) biurowym nie jest właściwie żadnym zaskoczeniem. Kraków od zawsze był drugim po Warszawie rynkiem biurowym w naszym kraju, co w głównej mierze jest zasługą chętnie lokującego tam biura (...)

 • F-Secure TOTAL

  (...) połączyła antywirus SAFE oraz usługę FREEDOME, szyfrującą komunikację i pozwalającą korzystać z wirtualnych lokalizacji (VPN), w ramach jednego pakietu TOTAL. Teraz ofertę uzupełnia (...)

 • Ile trwa sprzedaż mieszkania?

  (...) mieszkania w 15 , na terenie których Metrohouse posiada swoje biura.- Należy wziąć pod uwagę, że podane średnie czasy sprzedaży mogą być nieco dłuższe, ponieważ część sprzedających (...)

 • Przeciętne wynagrodzenie VIII 2018

  (...) służy m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego przysługującego żołnierzowi rezerwy, który odbył ćwiczenia wojskowe, rekompensującego utracone wynagrodzenie ze (...)

 • Sieci handlowe vs sklepy osiedlowe. Kto i czym wygrywa?

  (...) . Są one jednak różnie postrzegane przez klientów. Niektóre kojarzą się ze świeżym, smacznym pieczywem, inne wyróżniają się dobrą ofertą owocowo-warzywną, a jeszcze inne zasługują (...)

 • Kawalerki drożeją 2x szybciej niż duże mieszkania

  (...) mógłby zarobić właściciel 30-metrowej kupionej przed trzema laty, gdyby zdecydowałby się na jej sprzedaż dzisiaj. W ostatnich 3 latach mieszkania jednopokojowe zdrożały w stolicy o ponad (...)

 • Uczenie maszynowe przeciwko hakerom?

  (...) się zbierać informacje odnośnie cyberzagrożeń, analizując dane pochodzące z wielu urządzeń, które zabezpieczają firmową sieć. W efekcie często przypomina to poszukiwanie przysłowiowej (...)

 • USD jest w odwrocie

  (...) listę towarów importowanych z Chin wartych 200 mld USD, które zostaną objęte cłami – najpierw (od 24 września) w wysokości 10 proc., a od początku przyszłego roku stawka wyniesie 25 proc. (...)

 • Co zmieni koniec użytkowania wieczystego?

  (...) prawa do , w największym stopniu obawiają się opłat. Zgodnie z jeszcze obowiązującymi przepisami, umowę o ustanowienie prawa użytkowania wieczystego zawiera się przeważnie na 99 lat (z (...)

 • Atakuje fałszywa MEGA do przeglądarki Chrome

  (...) zyskujemy prosty sposób na przesyłanie plików do chmury. Eksperci od bezpieczeństwa alarmują jednak, że dostępna w zasobach Google Web Store wersja 3.39.4 została podmieniona na fałszywy (...)

 • Laptop 2w1 Hykker HELLO

  (...) obleczoną materiałem RubberTouch. Waży niewiele ponad 1 kg. Ekran IPS ma rozdzielczość Full HD (1920x1080 px). Technologia In-Plane Switching zapewnia jeszcze większe kąty widzenia i bardziej (...)

 • E-commerce, czyli niewykorzystany potencjał sąsiadów

  (...) Słowacja tworzą wspólnie jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się rynków e-commerce Starego Kontynentu. Przewidywania zakładają, że do 2021 roku w każdym ze wspomnianych krajów (...)

 • DS 7 Crossback 1.6 PureTech EAT8 Grand Chic

  (...) stylistyczny, który może cieszyć oko. Projektanci jak zwykle postarali się o szereg atrakcyjnych detali tworzących spójną całość. Fajnie prezentuje się grill z chromowaną otoczką. Nie (...)

 • Persyl - Producent zamków błyskawicznych. Łódź.

  Czytaj więcej: Dodatki


strony : [ 1 ]
 
18
wrzesień 2018

wrzesień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3030
CHF 3,8327
USD 3,6817
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.