eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Firma opodatkuje sprzedaż prawa do utworu jak zysk kapitałowy

  (...) z ograniczoną odpowiedzialnością – podatnika podatku dochodowego, który zajmuje się . W swojej ofercie posiada między innymi tworzenie haseł reklamowych oraz wzorów reklamowych, co stanowi (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Urlop macierzyński - zgoda pracodawcy na udzielenie urlopu , poznaj opinie o NICI Sea Friends, Ośmiornica czy przeglądaj oferty pracy z miasta błonie.


 • Fundusz solidarnościowy czyli nowa danina od pracodawców i przedsiębiorców

  (...) z którym w przyszłym roku będą musieli liczyć się zarabiający ponad 1 mln zł. Danina ta ma wynosić 4% dochodu ponad 1 mln zł i zasili tworzony Fundusz Wsparcia Osób Niepełnosprawnych. To (...)

 • Zmiana/korekta wartości początkowej środka trwałego

  (...) Spółka prowadzi działalność gospodarczą za pośrednictwem swoich sklepów położonych na terenie całej Polski. W związku z siecią sklepów prowadzi liczne projekty inwestycyjne polegające (...)

 • Systemy ICS pod ostrzałem

  (...) główne ustalenia, jakie nasuwa lektura raportu opracowanego przez zespół ICS CERT Kaspersky Lab, którego głównym zadaniem jest reagowanie na . Te ostatnie postrzegane są jako (...)

 • Czy kłopoty finansowe czegoś nas uczą?

  (...) sporej niefrasobliwości Polaków. Okazuje się bowiem, że przeszło połowa ankietowanych przyznaje się do niesystematycznego i zwlekania z rozwiązywaniem spraw. Niemal co piąty z respondentów (...)

 • Smartfon Doogee X50L w Polsce

  (...) czterordzeniowy procesor MediaTek MT6737M pracujący z częstotliwością 1,1 GHz oraz kartę graficzną ARM MaliT720 MP1 650MHz. Ma 1 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej, którą (...)

 • Przeprowadzka za pracą? Tak, ale...

  (...) popularności i interesuje nas głównie jako możliwość zwiedzania świata, o tyle już coraz częściej nie mamy nic przeciwko relokacji za pracą. Tego przynajmniej dowodzą dane przedstawione (...)

 • Młodociani pracownicy pracują coraz więcej

  (...) zaczęły obowiązywać znowelizowane przepisy , na mocy których obniżeniu uległ wiek pracowników młodocianych. Dziś pracę podjąć może już piętnastolatek. Rynek pracy otwiera się zatem (...)

 • Bankowość mobilna - kobiety kontra mężczyźni

  (...) po które chętniej sięgają mężczyźni. Korzysta z niej już co drugi Polak. Dla porównania, wśród kobiet odsetek ten sięga 36%. To także panowie wiodą prym pod względem częstotliwości (...)

 • 15 rad jak przygotować mieszkanie na wynajem

  (...) od tego komu chcemy mieszkanie wynająć. Czy będzie to rodzina z dziećmi, przedstawiciel kadry menedżerskiej czy na przykład osoby młode i studenci. Każda grupa docelowa będzie miała inne (...)

 • Centra handlowe, czyli największe aglomeracje górą

  (...) największe polskie aglomeracje, w tym Warszawę, Wrocław, Kraków, Trójmiasto, Poznań, Szczecin, Łódź oraz konurbację górnośląską. Na ich terenie działa dziś 206 , które łącznie (...)

 • Funt odbija, za nim euro

  (...) według jednego schematu – waluta albo pozostaje na smyczy zmian sentymentu wobec EUR i USD, albo dostajemy zaskakującą informację dotyczącą Brexitu. Reszta się nie liczy, co mogliśmy (...)

 • Badania internetu Gemius/PBI VIII 2018

  (...) badania Gemius/PBI bez zmian na podium, gdzie wśród wydawców stron i programów internetowych najczęściej odwiedzanych przez internautów ponownie zwycięża Grupa Google z zasięgiem 95,02%. Na (...)

 • Jakie relacje panują na rynku wynajmu mieszkań?

  (...) odpowiedzi udzielonych przez respondentów wynika, że pierwsze problemy pojawiają się już na samym początku, na długo przed rozmowami stron i . Na ten etap utyskują przede wszystkim (...)

 • Rynek pracy potrzebuje młodych, a młodzi wsparcia

  (...) przeszło czterystu młodych liderów reprezentujących 43 państwa. Wspólnie z przedstawicielami życia politycznego, społecznego i biznesowego dyskutowali na temat wyzwań, jakie stawia (...)

 • Czy hak holowniczy chroni w trakcie kolizji?

  (...) większość kierowców korzysta jedynie raz na jakiś czas, to jednak najczęściej nikt nie myśli o tym, aby zaczep demontować. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że podróżowanie z (...)

 • Polska: wydarzenia tygodnia 36/2018

  (...) o tym jaka ona jest dzisiaj i co ją czeka.... Żyjemy w euforii nieustannie podkręcanej przez polityków. Mówi się o znakomitym stanie gospodarki. Nic dziwnego, że rosną oczekiwania społeczne. (...)

 • Volvo S90 T5 R-Design Polestar - spokój i harmonia z zadziorem

  (...) nad autem z czasem zamienia się w lekką fascynację, aż w końcu przechodzimy z tym do porządku dziennego. Powstają nowe auta, a to, co jakiś czas temu rozpalało zmysły staje się zwyczajne (...)

 • 1+1=3 cechy zgranego zespołu

  (...) jak . To, w jaki sposób działają jego poszczególni członkowie, jak przyswajają wiedzę i jak się komunikują, ma realny wpływ na cały team. – Najlepsze efekty można osiągnąć, gdy (...)

 • Coricamo - Oferuje akcesoria niezbędne do haftu: przybory oraz blisko 1000 wzorów.

  Czytaj więcej: Materiały i narzędzia


strony : [ 1 ]
 
11
wrzesień 2018

wrzesień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3077
CHF 3,8069
USD 3,7087
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.