eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Rynek pracy młodych ważny nie tylko dla młodych

  (...) Miejsc pracy z rutynowymi obowiązkami ubywa przede wszystkim w europejskim przemyśle przetwórczym. Spadek znaczenia tej branży w tworzonym PKB i zatrudnieniu jest coraz częściej tematem debaty (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS Z22, poznaj opinie o O.D. Gourmet Café Organic x2 Blue Mountain czy przeglądaj oferty pracy z miasta starogard gdański.


 • Amortyzacja środków trwałych w spadku w 2018-2019 r.

  (...) ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (znowelizowany art. 23 ust. 1 pkt 45a) wprowadzono ograniczenie w zaliczaniu do odpisów amortyzacyjnych od składników majątku, które podatnik (...)

 • JPK na żądanie organu podatkowego. Co warto wiedzieć?

  (...) obowiązku składania JPK na mikroprzedsiębiorców miało na celu, według Ministerstwa Finansów, ograniczenie liczby . Podobnie na temat patrzyli ankietowani przez inFakt w 2017 roku ci spośród (...)

 • Rozliczenie VAT od korekty faktury zaliczkowej bez zwrotu zaliczki

  (...) Spółka w marcu 2016 r. wpłaciła firmie A kwotę 15.000 zł tytułem zaliczki na poczet IVECO. Na otrzymaną kwotę kontrahent wystawił z wykazanym podatkiem VAT w stawce 23%, który to (...)

 • 5 sposobów, aby przetrwać powrót z urlopu wypoczynkowego

  (...) gwarantują nam co najmniej 2 tygodnie urlopu. Psychologowie z Uniwersytetu Tempere w Finlandii utrzymują z kolei, że relaks nie powinien trwać dłużej niż 8 dni. Tak czy inaczej, każde dni (...)

 • Regionalny rynek biurowy czeka na 1 mln mkw. nowych biur

  (...) Wrocławiu przekroczył już milion mkw. 84 biurowce, których oddanie zaplanowano do 2020 r., powiększą o przeszło 950 000 mkw. Branża BSS to 70% najemców na 5 największych transakcji na (...)

 • Czy warto sięgnąć po układ ratalny w ZUS?

  (...) w pierwszym półroczu bieżącego roku właściciele firm złożyli 36,5 tys. wniosków o rozłożenie zaległości na raty. W tym samym czasie zawarto 24 tys. układów ratalnych na łączną (...)

 • YouTube i Netflix, czyli wakacje dzieci

  (...) anonimowe dane odnośnie odwiedzanych stron oraz wyszukiwanych treści. Analiza objęła aktywność użytkowników komputerów PC i Mac oraz urządzeń przenośnych z systemami Android oraz iOS (...)

 • EUR/PLN zmierza do 4,35

  (...) już kolejny dzień, choć mnogość powodów do obaw nie przekłada się w potęgowanie skali ucieczki od ryzyka. Prawdopodobnie ten „spokój” wynika z niskiego zaangażowania inwestorów po (...)

 • Koszty życia w Polsce coraz wyższe. Długi też

  (...) „Portfel statystycznego Polaka”. Jego podstawą były badania, które Krajowy Rejestr Długów zlecił firmie Kantar Millward Brown. Czego dowodzi? M.in. sporego wzrostu comiesięcznych (...)

 • 207,4 mld zł. Tyle warta jest gotówka w obiegu

  (...) obecnie, nie ma długiej historii. szalejąca w naszym kraju na przełomie lat 80. i 90. spowodowała, że Polacy zaczęli najzwyczajniej gubić się w zerach. Milionowym cenom postanowiono (...)

 • Jak radzi sobie zarządzanie wierzytelnościami?

  (...) , zapytano o opinie na temat bieżącej i przyszłej sytuacji tego sektora. Z udzielonych odpowiedzi wynika, że w segmencie windykacji na zlecenie 77,8% ankietowanych ocenia bieżące realia (...)

 • Administrator hipoteki - jaką rolę pełni?

  (...) hipoteki na nieruchomości wiąże się jednak z koniecznością spełnienia określonych wymogów formalnych, jak również podjęcia określonych działań. Jednym z takich wymogów jest (...)

 • Jak sprawdzić kontrahenta i uniknąć kłopotów?

  (...) dodana prowadzonej działalności. Niemniej zbudowanie sieci kontrahentów, którzy nie będą przysparzać nam kłopotów i zmuszać do borykania się z takimi problemami jak czy nierzetelnie (...)

 • Ceny mieszkań ponad psychologiczną granicą

  (...) o ok. 6%. Najbardziej zdrożały w Gdańsku, gdzie średnia cena była aż o 16% wyższa niż przed rokiem. W przypadku lokali z rynku wtórnego ceny średnio o ok. 8%. Ta wartość może jednak (...)

 • Skoda Karoq 1.0 TSI 115 KM - downsizing działa

  (...) bieżąco to pewnie mieliście możliwość przeczytania tekstu o Octavii z takim silnikiem, więc pewnie znacie odpowiedź na postawione wyżej pytanie. Z drugiej jednak strony jak to logicznie (...)

 • Rekers Polska Sp. z o.o. - Producent ścian oporowych, garaży, płyt peronowych oraz innych prefabrykatów betonowych. Historia firmy, lokalizacje fabryk, referencje i certyfikaty, oferta, galeria i opis wyrobów, dane teleadresowe. Poznań

  Czytaj więcej: Beton


strony : [ 1 ]
 
6
wrzesień 2018

wrzesień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3218
CHF 3,8309
USD 3,7143
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.