eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Jak rozliczyć w PIT i VAT odnalezione faktury kosztowe

  (...) podatkowym podlega zarówno przepisom ustawy o VAT, jak również ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (PIT). Rozpatrując możliwość księgowania odnalezionej faktury, należy zatem (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek o zaliczenie zwrotu nadpłaty, poznaj opinie o Tescoma Zamknięcie butelek / otwieracz PRESTO, 2 szt. czy przeglądaj oferty pracy z miasta zelów.


 • Zmiany w prowadzeniu księgi przychodów i rozchodów

  (...) powierzeniu jej prowadzenia biuru Z początkiem 2018 r. z ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (art. 24a ust. 3a i 3b) uchylona przepisy, które zobowiązywały do zawiadomienia urzędu (...)

 • Handel wirtualną walutą w podatku VAT

  (...) Wnioskodawca zamierza rozszerzyć prowadzoną działalność o w postaci np. . Waluta ta będzie nabywana i sprzedawana na wyspecjalizowanych w tych czynnościach giełdach (portalach aukcyjnych) w (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe wciąż z rekordowym potencjałem!

  (...) inwestycyjnych w tegorocznym lipcu, już miesiąc później inwestorzy mieszkaniowi powrócili do intensywnej pracy, efektem której jest powrót danych do wartości bliskich maksymalnym dla okresów (...)

 • Równość płci? Za 168 lat

  (...) obrazować stopień realizacji tego celu, jest odsetek . Francuski oddział Great Place to Work® postanowił wziąć pod lupę sytuację zawodową Francuzek, ponieważ nad Sekwaną - pomimo wielu (...)

 • Koniunktura przemysłowa IX 2018

  (...) GUS dla Polski (SI) we wrześniu 2018 r. Składowe dotyczące budownictwa i usług kształtują się na poziomie zbliżonym do notowanego przed miesiącem, odnosząca się do przetwórstwa (...)

 • Ceny produktów rolnych VIII 2018

  (...) uzyskiwanych przez rolników na targowiskach W sierpniu 2018 r. wzrosły ceny skupu większości produktów rolnych, z wyjątkiem ziemniaków. W skali roku ceny skupu większości produktów rolnych (...)

 • Ubezpieczenie mieszkania mamy w genach?

  (...) w sprawie zakupu ubezpieczenia? Z badania zrealizowanego przez Santander Aviva we współpracy z SW Research Agencją Badań Rynku i Opinii wynika, że są to kwestie finansowe, a dokładniej (...)

 • Wojna handlowa nie daje o sobie zapomnieć

  (...) nerwowości na otwarciu ostatniego tygodnia września, a powodu upatrywać należy w wykruszeniu się podstaw zeszłotygodniowego optymizmu. Od dziś w życie wchodzi nowa runda ceł importowych na (...)

 • Cryptojacking rządzi, a ransomware ciągle szyfruje

  (...) 2017 upłynęły nam pod znakiem ransomware, o tyle u schyłku bieżącego roku można śmiało twierdzić, że palma pierwszeństwa przeszła w ręce cryptojackingu. To święcące ostatnio triumfy (...)

 • Toksyczny szef może zniszczyć nawet najlepszą organizację

  (...) fikcyjne konto w Wells Fargo, największym banku hipotecznym w Stanach Zjednoczonych, który od niemal roku boryka się z ogromnym skandalem. W wyniku oszustw powstało ponad 3 mln wirtualnych (...)

 • Znika opłata za zmianę zagospodarowania w użytkowaniu wieczystym

  (...) w budynki mieszkalne na gruncie, którego sposób zagospodarowania został określony jeszcze za czasów PRL-u i teren taki nie przystaje do aktualnych zamierzeń urbanistycznych miasta. Chodzi o (...)

 • Wynajem auta bez stresu. Jak to zrobić?

  (...) może trwać dzisiaj zaledwie kilkanaście minut. Ważne jednak, aby szczegółowo sprawdzić warunki użytkowania związane z bezpieczeństwem i ewentualnymi dodatkowymi kosztami. Pozwoli to (...)

 • Zakaz prowadzenia działalności gospodarczej po nowelizacji Prawa upadłościowego

  (...) bankructwem. Należy jednak pamiętać, że dłużnik powinien liczyć się nie tylko z daleko idącymi skutkami majątkowymi, ale także osobistymi. W najgorszym wypadku może zostać orzeczony (...)

 • Branża handlowa vs zakaz handlu. Jest 1:0?

  (...) zaostrzany. W następnym roku będzie dozwolony tylko w ostatnią niedzielę miesiąca, a od 2020 roku na przestrzeni wszystkich 12 miesięcy takich handlowych niedziel będzie zaledwie siedem. Nie (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 38/2018

  (...) szczyt i nie myślę tu tylko o Wielkiej Brytanii i o premier T. May. Przywódcy krajów unijnych spotkali się ostatnio w austriackim Salzburgu, w politycznie złożonych okolicznościach. Mówiąc (...)

 • Nie masz na wkład własny? Daj coś w zamian

  (...) hipoteczne udzielane na 120 proc. wartości nieruchomości były standardem, a Polacy zadłużali się na potęgę. Aby przeciwdziałać lekkomyślności kredytobiorców, KNF wprowadziła w życie (...)

 • Za dużo polityki w płacy minimalnej

  (...) płacy minimalnej jest wynikiem przetargu politycznego kolejnych rządów ze związkowcami i pracodawcami. Obrazują to okrągłe kwoty, które ewidentnie nie wynikają z dynamiki wskaźników (...)

 • Piastpol, Pniewy - Naturalna woda źródlana z ujęcia w Parku Krajobrazowym Dorzecza Jeziorki.

  Czytaj więcej: Woda mineralna


strony : [ 1 ]
 
24
wrzesień 2018

wrzesień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3092
CHF 3,8177
USD 3,6620
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.