eGospodarka.pl

 • Rynek magazynowy, czyli jeden, wielki plac budowy

  (...) firmę doradczą Cresa raport „Occupier Insight: Rynek magazynowo-produkcyjny w Polsce, I kwartał 2018”, odnotowana na przestrzeni trzech pierwszych miesięcy tego roku podaż przewyższyła 400 (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Rozwiązanie umowy o pracę za wypowiedzeniem, poznaj opinie o Elesko Glamor 3450 czy przeglądaj oferty pracy z miasta otmuchów.


 • Posiłki w pracy i wydatki na alkohol - ujęcie podatkowe

  (...) i usług gastronomicznych W zależności od tego, co jest przedmiotem zakupu, VAT niekiedy będzie podlegał odliczeniu. Co do zasady bowiem podatnicy mogą odliczyć VAT od nabytych towarów i (...)

 • Rozliczenie PIT: status samotnej matki gdy były mąż łoży na utrzymanie dzieci

  (...) Mąż wnioskodawczyni wyprowadził się w styczniu 2015 r. Od tego czasu zainteresowana . W październiku 2015 r. wnioskodawczyni złożyła pozew rozwodowy. Wyrok orzekający rozwód uprawomocnił (...)

 • Zarobki prawników, czyli coraz większa polaryzacja

  (...) przez resort sprawiedliwości, w tym roku do egzaminów adwokackich i radcowskich przystąpiło niemal 5 tys. osób, z czego 80% zakończyło je z sukcesem, a więc uzyskało uprawnienia do (...)

 • Poznań - idealne miejsce dla biznesu?

  (...) ośrodek akademicki, ale również miasto oferujące wysoką jakość życia, dogodną infrastrukturę transportową, rozwinięty rynek pracy oraz coraz to pokaźniejsze zaplecze nowoczesnych biur (...)

 • 3 hotele idealne na miesiąc miodowy

  (...) którym młoda para, po intensywnym okresie , może nacieszyć się sobą i nabrać sił na powrót do codzienności. Nic zatem dziwnego, że wielu nowożeńców postanawia spędzić ten okres w (...)

 • Budownictwo niemieszkaniowe w I kw. 2018 r.

  (...) trzech miesiącach br. oddano do użytkowania mniej niż w tym samym okresie poprzedniego roku. Skromniejsza była również ich powierzchnia użytkowa. Mniej było także budynków niemieszkalnych, (...)

 • Kim są użytkownicy social media w Polsce?

  (...) że ulubionym medium społecznościowym Polaków jest platforma stworzona przez Marka Zuckenberga. Z Facebooka korzysta w naszym kraju już 16,3 mln internautów powyżej trzynastego roku życia. 3 (...)

 • Ubezpieczenie mieszkania coraz rzadsze?

  (...) powraca na początku każdego lata. I nie ma w tym nic zaskakującego - wyjeżdżając na urlop, staramy się dołożyć wszelkich starań, aby zabezpieczyć nieruchomość przed niespodziewanymi (...)

 • Sieć mesh już dla każdego?

  (...) Ania mieszka w starym domu odziedziczonym po swoich dziadkach, dokładnie takim, jakie można spotkać na każdej polskiej wsi. Ania pochodzi z niezbyt dobrze usytuowanej rodziny, ale jej upór i (...)

 • Polscy mikroprzedsiębiorcy, czyli rozważny optymizm

  (...) nami wyniki opracowanego przez firmę inFakt Indeksu mikroprzedsiębiorczości - wskaźnika, który bazuje na opiniach formułowanych przez polskie mikroprzedsiębiorstwa w kwestii: łatwości (...)

 • Perspektywy zatrudnienia III kw. 2018

  (...) raportu ManpowerGroup, zadeklarowana przez polskich pracodawców prognoza netto* zatrudnienia po korekcie sezonowej dla III kwartału 2018 roku sięga +13%. Ten wynik oznacza, że przed kandydatami (...)

 • Jak chronić się przed pożarem?

  (...) pożarami, z czego przeszło 30 tys. było następstwem nieostrożnego posługiwania się ogniem przez człowieka. Za przeszło 13,3 tys. przypadków odpowiadała nieprawidłowa obsługa urządzeń (...)

 • Różnorodność w firmie - same korzyści?

  (...) cech, które odróżniają od siebie pracowników. Są to m.in. płeć, wiek i kolor skóry. Zarządzanie różnorodnością zaczyna się już na etapie rekrutacji, podczas której należy zadbać (...)

 • Fed może podnieść dolara

  (...) tyle solidny, że byłoby wielką niespodzianką, gdyby Fed nie wykorzystał okazji i nie podniósł dziś celu dla stopy rezerw federalnych o 25 pb do 1,75-2,00 proc. To jest jedna z pewnych decyzji (...)

 • To już boom na małe mieszkania w Warszawie?

  (...) I kwartale 2018 r. na warszawskim rynku pierwotnym miało 40 metrów kwadratowych lub mniej – wynika ze statystyk Narodowego Banku Polskiego przeanalizowanych przez Home Brokera. Jednocześnie w (...)

 • Smart data center. Sztuczna inteligencja odmienia centrum danych

  (...) już ucieczki Postęp technologiczny jest już tak rozpędzony, że właściwie trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek siłę, która mogłaby go powstrzymać. Coraz większy wpływ na nasze życie (...)

 • Przemysł motoryzacyjny potrzebuje harmonizacji przepisów

  (...) ogromna część światowej gospodarki. Wyliczenia Międzynarodowej Organizacji Producentów Pojazdów Samochodowych (OICA) wskazują, że gdyby wszyscy producenci samochodów postanowili utworzyć (...)

 • Nowe prawo dla firm

  (...) zorganizowaną wykonywaną we własnym imieniu w sposób ciągły. Przedsiębiorcą w rozumieniu omawianej ustawy jest osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna niebędąca osobą (...)

 • Zek-Pol - Upominki reklamowe - kalendarze, długopisy i pióra, t-shirt'y, torby.

  Czytaj więcej: Upominki


strony : [ 1 ]
 
13
czerwiec 2018

czerwiec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2820
CHF 3,6874
USD 3,6461
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.