eGospodarka.pl

 • Czy można zrezygnować ze stosowania kasy fiskalnej?

  (...) sprzedaży swoich towarów i usług na rzecz osób prywatnych muszą tę sprzedaż ewidencjonować na . Od reguły tej występują jednak pewne wyjątki w postaci zwolnień podmiotowych i (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument List motywacyjny dyrektor, poznaj opinie o Wydawnictwo Prószyński i S-ka Ferenc Máté, Winnica w Toskanii czy przeglądaj oferty pracy z miasta wieruszów.


 • Rodzinny ogród działkowy: sprzedaż po śmierci męża

  (...) W 1972 r. mąż wnioskodawczyni otrzymał decyzję przydziału , na której to małżonkowie wspólnie gospodarowali do chwili jego śmierci w dniu 5 lipca 2014 r. Wydatki na nasadzenia, urządzenia (...)

 • Gig economy - realny wpływ na rynek pracy w Polsce

  (...) Rynek pracy to obszar, który podlega dziś bardzo intensywnym zmianom. Wpływ na niego wywierają zarówno przetasowania polityczne, dynamiczny postęp technologiczny, jak i zmieniające się modele (...)

 • Obroty na rynkach GPW V 2018 r.

  (...) wynika, że łączna wartość obrotu akcjami na głównym parkiecie GPW sięgnęła w badanym okresie 17,6 mld zł, co względem poprzedniego maja oznaczało spadek rzędu 20,4%. Wartość obrotu (...)

 • Wakacje 2018: Turcja spada, Grecja odbija

  (...) w turystyce wyjazdowej. Sprzedaż wycieczek nieco lepsza, ale jej dynamika raczej poniżej oczekiwań W mediach pojawiła się trzydziesta druga już odsłona raportu z systemu MerlinX (21/2018) (...)

 • Chiński inwestor buduje fabrykę pod Oławą

  (...) z trzech czołowych na świecie dostawców elektrolitu do baterii litowo-jonowych. Budowa fabryki GTHR ma być skończona do 2020 roku. To ważna inwestycja dla Dolnego Śląska, która wpisuje się (...)

 • Inspekcja Handlowa zbadała żywność specjalnego przeznaczenia

  (...) inspektorzy IH po raz kolejny ruszyli w Polskę, za cel obierając sobie tym razem żywność specjalnego przeznaczenia, a więc taką, której opakowanie sugeruje przeznaczenie dla określonych (...)

 • Plany polskich pracodawców V 2018

  (...) przestrzeni kolejnych 6 miesięcy ma w planach 27% pracodawców. Autorzy opracowania podkreślają jednak, że jest to czynnik, który podlega sezonowości i podobnie niskie wskazania w kwestii (...)

 • Osiedle Amsterdam: III etap w sprzedaży

  (...) Targówka Mieszkaniowego na skraju Zacisza, przy ulicy Samarytanki, a więc w niedalekim sąsiedztwie (około 600 m) stacji metra Trocka. Trzeci etap Osiedla Amsterdam zakłada powstanie 202 (...)

 • Wakacyjne praktyki studenckie kluczem do kariery?

  (...) wszystkim coraz znaczniejsze , powoduje, że dziś wakacyjnych staży i praktyk można poszukiwać praktycznie w każdej branży i w każdym dziale: od wsparcia produkcji i działu R&D, przez (...)

 • Rynek biurowy w Trójmieście na kursie wznoszącym

  (...) i Sopot oferują łącznie 743 tys. m kw. powierzchni biurowej, co czyni Trójmiasto trzecim największym rynkiem regionalnym w naszym kraju. Liderem tercetu jest Gdańsk, na terenie którego (...)

 • Nowe osiedla i rozwiązania ekologiczne

  (...) i Marketingu Polnord S.A. Nasze budynki przystosowane są do instalowania na dachach paneli słonecznych. Wprowadzamy też rozwiązania pozwalające na kontrolę i oszczędność energii, i tak na (...)

 • Czy RODO oznacza kres digital marketingu?

  (...) ważniejsze niż kiedykolwiek. Już teraz niejednokrotnie przedstawiciele kadry kierowniczej są pociągani do odpowiedzialności, kiedy nie są w stanie przedstawić podstaw prawnych dla działań (...)

 • EBC przypomina o sobie

  (...) od dołków tego tygodnia, ale nie widzielibyśmy takich obrazków, gdyby nie „pomoc” ze strony EBC. Wzrosty zaczęły się we wtorek po południu po doniesieniach Bloomberga, że (...)

 • Ile kosztuje utrzymanie samochodu?

  (...) badanie, które w sposób kompleksowy analizuje koszty (TCO) związane z posiadaniem małego lub średniego samochodu (segment B i C) w 21 krajach Europy. Jego celem jest przedstawienie całkowitych (...)

 • Prosta spółka akcyjna (PSA) jako trzeci typ spółki kapitałowej

  (...) projektem prowadził zespół ekspercki, przeprowadzono również wstępne konsultacje. Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oświadczyło, że dotychczas przeprowadzone konsultacje (...)

 • Inwestycje w nieruchomości komercyjne: najwyższy wynik od 10 lat

  (...) szczególnie dobry dla regionu Azji i Pacyfiku, ale wzrosty stały się również udziałem rynku amerykańskiego i europejskiego. W tym ostatnim przypadku na szczególne podkreślenie zasługuje (...)

 • Jak przygotować i przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną?

  (...) do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, warto zdawać sobie sprawę, że nie każda rekrutacja wymaga podjęcia identycznych działań. Jeśli rekruterowi zależy głównie na uzyskaniu jak (...)

 • Wydatki reklamowe w kwietniu. Kto i co reklamował?

  (...) branże Jak dowodzą najświeższe dane IMM pochodzące z monitoringu przekazu reklamowego w mediach tradycyjnych, rosną szczególnie w branży handlowej. W kwietniu osiągnęły one pułap 368 mln (...)

 • Artemis - Oferuje nowe i używane beczki metalowe oraz z tworzywa sztucznego do przechowywania żywności. Busko-Zdrój.

  Czytaj więcej: Opakowania


strony : [ 1 ]
 
6
czerwiec 2018

czerwiec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2829
CHF 3,7001
USD 3,6470
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.