eGospodarka.pl

 • Ocena ryzyka krajów wg Coface VI 2018

  (...) kwartale Jeśli przyjrzeć się obecnym sygnałom dotyczącym ryzyka, można mieć uczucie déjà vu - z podobną do dzisiejszej sytuacją (wzrost spreadów obligacji skarbowych w eurolandzie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja AKC-4/K, poznaj opinie o Paso Plecak młodzieżowy 81100 czy przeglądaj oferty pracy z miasta marki.


 • Nieruchomości komercyjne: w Europie dobrze, w Polsce lepiej

  (...) że wartość transakcji inwestycyjnych na rynku w Europie osiągnęła w I kwartale tego roku poziom 46 mld euro, co jest wynikiem o 8% niższym od zanotowanego w analogicznym okresie poprzedniego (...)

 • Podzielona płatność: czy każdy przedsiębiorca będzie miał rachunek VAT?

  (...) Prowadzisz firmę a mimo to do dnia dzisiejszego bank nie założył ci rachunku VAT? Sytuacja taka jest jak najbardziej możliwa. Obecnie nie ma bowiem przeszkód, aby przedsiębiorcy w prowadzonym (...)

 • Wniesienie nieruchomości do majątku wspólnego nie jest nabyciem

  (...) W 2001 r. mąż wnioskodawczyni nabył wraz z innymi osobami działkę gruntu. Jej podziału pomiędzy współwłaścicieli dokonano w 2003 roku. W 2006 r. małżonkowie zakończyli na działce (...)

 • Śmieci płoną, a niezapłacone faktury czekają

  (...) płonęły już przeszło 60 razy. Z dymem poszły m.in. opony, chemikalia i plastik, które nie dość, że trafiły do powietrza, to również do gleby, co jest realnym zagrożeniem dla zdrowia (...)

 • Deweloperzy biją rekordy nie tylko w Polsce?

  (...) mieszkaniowych rekordów z 2006 r. Dobra koniunktura gospodarcza jest odczuwalna w prawie wszystkich krajach Starego Kontynentu, a niski poziom stóp procentowych zachęca do zaciągania nowych (...)

 • Dekpol buduje Osiedle Pastelowe w Gdańsku

  (...) Pastelowej, a więc w dobrze skomunikowanej części miasta. W trzech budynkach znajdzie się 180 mieszkań o zróżnicowanych metrażach - od kompaktowych kawalerek o powierzchni 36m2 po przestronne (...)

 • Gabinet Cieni BCC: nowe rekomendacje dla rządzących

  (...) dlaczego powinien podjąć rząd w danym obszarze? Gospodarka DR JANUSZ STEINHOFF, minister gospodarki Gospodarczy Gabinet Cieni BCC SYSTEM WSPARCIA ENERGOCHŁONNEJ CZĘŚCI PRZEMYSŁU Dynamicznie (...)

 • Opłaty windykacyjne pod lupą UOKiK

  (...) tzw. wezwania miękkie. W tym trybie możliwe jest szybkie wyeliminowanie ewentualnych nieprawidłowości bez konieczności wszczynania postępowania - Urząd przedstawia swoje wątpliwości i daje (...)

 • Nowa ustawa deweloperska - o co ten hałas?

  (...) domu jednorodzinnego najczęściej zwraca się uwagę na kwestie związane z „likwidacją” otwartych rachunków powierniczych. Przypomnijmy, według przepisów, które obowiązują w naszym (...)

 • 11 tys. zapisów na obligacje premiowe

  (...) oprócz skromnych odsetek pozwalają też wygrać do 10 tysięcy złotych, najprawdopodobniej nie będą dostępne w lipcu – wynika z komunikatu opublikowanego 25 czerwca. Wynika z niego, że w (...)

 • Jak zabezpieczyć mieszkanie przed włamaniem?

  (...) corocznie publikowane przez Policję mogą napawać optymizmem. Okazuje się bowiem, że liczba dokonywanych na terenie naszego kraju systematycznie spada, a ich wykrywalność rośnie. W minionym (...)

 • Wakacje 2018: nadal taniej niż rok temu

  (...) w turystyce wyjazdowej. Druga najlepsza sprzedaż w sezonie, ale znów bez rekordu w tym sezonie W mediach pojawiła się trzydziesta czwarta już odsłona raportu z systemu MerlinX (24/2018) (...)

 • 5 obszarów, na które firmy w Polsce pobierają dotacje unijne

  (...) zapytani przez Oferteo.pl o cel dotacji, najczęściej odpowiadali, że potrzebują środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej (60%). Pozostali chcieliby pozyskanymi środkami sfinansować (...)

 • Wygrywa USD i JPY

  (...) coraz większą dezorientację. Wczoraj mieliśmy moment ulgi po doniesieniach, że prezydent USA Trump zamierza wzmocnić proces kontroli zagranicznych inwestycji w USA. Działania te docelowo (...)

 • Ustawa o OZE nabierze wreszcie kształtów?

  (...) od momentu wstąpienia do Unii Europejskiej, a nabrał rozpędu od 2009 r., kiedy Parlament Europejski uchwalił dyrektywę wyznaczającą cele zwiększenia udziału czystej energii w ogólnej (...)

 • Trojany wysadzają ransomware z siodła?

  (...) zajmującej się bezpieczeństwem IT firmy Proofpoint, najnowszym, cyberprzestępczym hitem sieci są dziś kampanie spamowe, których celem jest rozpowszechnianie tzw. trojanów bankowych (...)

 • Opel Crossland X 1.2 Turbo - miejski crossfit

  (...) małe podobieństwo między samochodem znad Loary oraz tej reklamowanej przez Jurgena Kloppa. Nasz testowy egzemplarz posiadał też bardzo francuski (znany choćby z Renault) i rzucający się w (...)

 • 6 kurortów na wakacje z dziećmi

  (...) roku destynacji wakacyjnych na pierwszym miejscu plasuje się Grecja (27 proc.), a na kolejnych Turcja (20 proc.) oraz Bułgaria (niecałe 16 proc.). Tuż za podium Hiszpania (nieco ponad 9 proc.) (...)

 • Aplikacje zakupowe walczą o klienta

  (...) Forrester, 63% użytkowników znajduje aplikacje bezpośrednio w sklepie z tego rodzaju oprogramowaniem. Dotrzeć do klienta nie jest jednak łatwo - tylko w Google Play znajduje się już 98 tys (...)

 • Amour.pl - Oferuje perfumy i kosmetyki pielęgnacyjne dla kobiet i mężczyzn.

  Czytaj więcej: Zapachy


strony : [ 1 ]
 
28
czerwiec 2018

czerwiec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3566
CHF 3,7764
USD 3,7705
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.