eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Usługi gastronomiczne w kosztach podatkowych - wybrane problemy

  (...) w podróży służbowej to zwiększone koszty dla pracodawcy. Jest on bowiem zobowiązany ponieść też wszystkie wydatki z tą podróżą związane. Jednocześnie wydatki takie może na ogół (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument PL-CAN 3, poznaj opinie o Hortex Warzywa na patelnię z lubczykiem i rozmarynem czy przeglądaj oferty pracy z miasta kalisz pomorski.


 • Najpierw kwota wolna, wyższe składki ZUS, teraz podatek solidarnościowy

  (...) się protestujący niepełnosprawni i ich opiekunowie, domagając się poprawy swojej sytuacji. Bardzo dobrze, że rangę problemu dostrzegł premier, oferując finansową pomoc państwa. Gorzej, że (...)

 • Likwidacja firmy: zwrot VAT od rozpoczętej inwestycji

  (...) Wnioskodawca zajmującą się hurtową sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. W latach 2000-2002 poczynił wydatki związane z budową przechowalni owoców i warzyw. Wydatki (...)

 • Hejt pracowniczy a wizerunek pracodawcy

  (...) o pracodawcach bywają zarówno pozytywne, jak i negatywne. Te ostatnie często są wyrazem tego, czego pracodawca nie chciał usłyszeć. To sposób na wyładowanie frustracji i niezadowolenia, a (...)

 • Nissan X-trail 2.0 dCi 177 KM Tekna - jeżeli SUV, to taki

  (...) lepsza wersja po liftingu potrafi odmienić oblicze auta. X-trail 1.6 dCi 2WD, którego testowaliśmy lekko ponad dwa lata temu okazał się nobliwym, może nawet za spokojnym, podwyższonym autem (...)

 • Pierwsze skutki zakazu handlu w niedziele

  (...) od 1 stycznia do 20 maja br. odwiedzalność w przeszło 120 analizowanych była o 2,6% niższa aniżeli w analogicznym okresie poprzedniego roku. Oznacza to, że w centrach handlowych pojawiło (...)

 • 5 faktów o rynku wtórnym i pierwotnym

  (...) wg ekspertów agencji Metrohouse Zawsze możesz negocjować cenę Każdy klient wystawiający do sprzedaży swoje mieszkania dąży do osiągnięcia jak najwyższej ceny. Zwykle sprzedaż mieszkania (...)

 • Pracownicy z Ukrainy już zarabiają tyle co Polacy?

  (...) o wysokość pensji 42% polskich pracowników deklaruje pozytywne nastawienie wobec Ukraińców, a 44% ma wobec nich obojętny stosunek. Jednocześnie widoczny jest delikatny wzrost (z 7 do 11%) (...)

 • Rynek FX zmęczony huśtawką z poprzedniego tygodnia

  (...) mniej martwią się o rozwój wydarzeń na scenie politycznej we Włoszech. Nowy premier Conte został zaprzysiężony i poprowadzi koalicyjny rząd Ruchu Pięciu Gwiazd i Ligi Północnej, co z (...)

 • Dział zakupów: nie ma odwrotu od cyfrowej transformacji

  (...) dział zakupów jest najbardziej zorientowany na cyfryzację? Z badania Deloitte wynika, że jest to przede wszystkim Ameryka Południowa, gdzie wagę tego zagadnienia wskazuje niemal połowa (47 (...)

 • Sektor MŚP: ocena I kw. 2018 i prognoza II kw. 2018

  (...) mierzący nastroje wskaźnik KERNA zaliczył w najnowszym pomiarze spadek o 9,94 pkt. kwartał do kwartału. Za taki obrót spraw w największym stopniu odpowiada brak optymizmu odnośnie kondycji (...)

 • Inwestowanie na giełdzie - czerwiec 2018

  (...) postanowiliśmy inwestycje z maja podsumować dopiero dziś, a nowe pozycje otwieramy 4 czerwca 2018 r. W maju portfel zyskał 3,58%. WIG natomiast zanotował spadek na poziomie -3,44% (...)

 • Rynek walutowy 28.05.-01.06.18

  (...) razem już naprawdę – cła na stal i aluminium sprowadzane ze Strefy Euro, Kanady i Meksyku, co generalnie zrobiło na świecie bardzo złe wrażenie. Nawet Republikanie, współpracownicy Trumpa, (...)

 • Ceny nowych mieszkań nawet o ¼ wyższe niż w 2008 r.

  (...) miastach w I kw. 2018 r. W większości z nich ceny na rynku pierwotnym rosły w ostatnim czasie, ale w umiarkowanym tempie – średnio o ok. 6% w porównaniu do I kw. 2017 r. Największe wzrosty w (...)

 • Praca online. Oto popularne e-zawody

  (...) do internetu. Z badania „Tech Trends 2017. The kinetic enterprise” firmy Deloitte wynika, że średni dzienny czas, jaki Polacy spędzają w internecie to 4,4 godz. (na komputerach) oraz 1,3 (...)

 • Ustawa o KRS: nowe obowiązki dla spółek

  (...) spółkę wraz z oświadczeniem o zgodzie na powołanie Zgodnie z nowym art. 19a ust. 5 UKRS, do wniosku o wpis do rejestru osób reprezentujących podmiot (członków zarządu), likwidatorów oraz (...)

 • Prawnicza Księgarnia Wysyłkowa - Książki z dziedziny prawa, ekonomii, działalności gospodarczej, podatków i polityki.

  Czytaj więcej: Biznesowe


strony : [ 1 ]
 
4
czerwiec 2018

czerwiec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2931
CHF 3,7218
USD 3,6665
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.