eGospodarka.pl

 • High5ive pnie się w górę

  (...) skład High5ive to sześć kondygnacji nadziemnych, które pomieszczą około 24 500 mkw. przestrzeni biurowej. Plany zakładają, że zostanie oddany do użytkowania na początku 2020 roku. Celem (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PCC-2, poznaj opinie o Cersanit Szafka GAMMA czy przeglądaj oferty pracy z miasta góra.


 • Wyłudzenie VAT: fiskus musi udowodnić winę

  (...) Tylko w grudniu ubiegłego roku Naczelny Sąd Administracyjny wydał dwa wyroki, z których można wywieść obowiązek każdorazowego udowodnienia podatnikowi działania zmierzającego do . W jednym (...)

 • Odliczenie podatku: korekta deklaracji VAT-7

  (...) r. podatnik otrzymał fakturę. Podatek VAT rozlicza za okresy miesięczne. Przez niedopatrzenie nie odliczył podatku z tej faktury, co zauważył dopiero w czerwcu 2018 r. Jak w takim przypadku (...)

 • Zapłata gotówką za kilka transakcji handlowych jednego dnia

  (...) zajmuje się . Zakup, podobnie jak i sprzedaż, mają miejsce każdego dnia. Spora część takich transakcji jest regulowanych gotówkowo. Wnioskodawca zadał pytanie, czy w przypadku, gdy w (...)

 • Długi spółek z GPW, czyli mniej, ale więcej

  (...) 2018 roku, na głównym parkiecie zanotowanych było 427 krajowych spółek. Ich weryfikacja w KRD pozwala stwierdzić, że wśród nich mamy 57 dłużników, których nieopłacone w terminie (...)

 • Kupno mieszkania: co wybiera rodzina z dziećmi?

  (...) z dziećmi kieruje się przede wszystkim ceną tak, aby móc zakupić możliwie największą powierzchnię. Z tego samego powodu raczej nie decyduje się na położonego w centralnej czy (...)

 • Czy rząd to już najlepszy przyjaciel polskich przedsiębiorców?

  (...) podatkowym rządowi mogą być wdzięczni wszyscy . Nie tylko dlatego, że krucjata zapewniła dodatkowe 40 mld zł wpływów budżetowych, ale także dlatego, że walka z oszustwami w znaczący (...)

 • Wakacje 2018: kto, gdzie i za ile?

  (...) Club Polska badanie, dla 40 proc. Polaków to wydatek rzędu 1-2 tys. zł per capita. Co piąty badany planuje zamknąć budżet w kwocie 1 tys. zł, a 12 proc. zamierza wydać nie więcej niż 500 (...)

 • W 29 krajach ceny nieruchomości już wyższe niż przed kryzysem

  (...) , którego symbolicznym początkiem był upadek amerykańskiego banku Lehman Brothers we wrześniu 2008 roku. Naturalną konsekwencją pęknięcia bańki spekulacyjnej były przeceny domów i (...)

 • Edukacja finansowa: jak wprowadzać dzieci w świat finansów?

  (...) podstawowej stał się faktem, o reformie szkolnictwa mówiło się niemal nieustannie. Debata dotyczyła m.in. podstaw programowych z języka polskiego, historii i biologii. Edukacja finansowa była (...)

 • Rodzinne Komorniki już rozpoczęte

  (...) prac przygotowawczych do inwestycji Rodzinne Komorniki. Teren jest już uporządkowany, fundamenty wylane, a w pierwszych domach pną się już w górę ściany parterów. I etap inwestycji 48 (...)

 • Po ekonomii i bez pojęcia o finansach domowych

  (...) przeprowadził wśród zamożnych Polaków, wyraźnie wynika, że kluczowe dla wyboru drogi zawodowej dla dziecka są ciekawe wyzwania zawodowe oraz wysokie zarobki. Z takiego założenia wyszło 41 (...)

 • Cyberataki w defensywie?

  (...) przez Check Point Software Technologies, w kwietniu bieżącego roku najbezpieczniejszymi pod względem cybernetycznym krajami Starego Kontynentu okazały się: Irlandia (indeks zagrożeń (...)

 • Kolejne mieszkania na Osiedlu Diamentowym w Koninie

  (...) 5 i 6 przebiegają zgodnie z wcześniej założonym harmonogramem. Aktualnie powstają ich kondygnacje podziemne. Jednocześnie prowadzona jest sprzedaż mieszkań oferowanych w obu (...)

 • Rodzice w pracy. Czy da się pogodzić dziecko z karierą?

  (...) przez Hays Poland, godzenie ról zawodowych i rodzicielskich dotyczy przeszło połowy polskich pracowników. Problemów przy tym nie brakuje - aż 62 proc. kobiet i 4 na 10 mężczyzn przyznaje, że (...)

 • Smartfon motorola moto z³ play

  (...) wykonany ze szkła Corning Gorilla Glass oraz lekkiego aluminium klasy samolotowej. Na 6-calowym ekranie o rozdzielczości Full HD Super AMOLED i proporcjach 18:9 można komfortowo wyświetlać (...)

 • RODO w blogosferze - o czym trzeba pamiętać?

  (...) podlega przepisom RODO, zależy od skali jego działalności. Inne wymagania stawia się osobom, które ograniczają się do wpisów na platformie blogowej, a inne znajdują zastosowanie w stosunku (...)

 • Skanska buduje II etap Holm House

  (...) został sprzedany już niemal w całości - na swych właścicieli czeka tylko kilka ostatnich mieszkań. Kupujący mogą jednak wybierać spośród lokali zaoferowanych w ramach drugiego etapu - to (...)

 • Kraina Świec - W ofercie świece oraz parafina, żel i inne surowce do samodzielnego robienia świec.

  Czytaj więcej: Dom i ogród


strony : [ 1 ]
 
7
czerwiec 2018

czerwiec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2634
CHF 3,6717
USD 3,6062
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.